yesilova-koltuk-yikama

Yeşilova Koltuk Yıkama Koltuk ve çekyatlarımız gün içerisinde en çok temas halinde olduğumuz eşyalardan biridir. Bu sebeple de en çok kirlenen eşyalardandır. Sık sık temizlense bile evde yaptığınız temizlik derinlemesine olmayacaktır. Klasik yöntemler sadece koltuk ve çekyatların üst yüzeyini temizlenebilmekte ancak derinlerde biriken toz ve kirlere etki etmemektedir. Gerekli hijyen için en doğru yöntem koltuklarınızı ve çekyatlarınızı profesyonel ellere bırakmak olacaktır.

Yeşilova Koltuk Yıkama

Yeşilova Koltuk Yıkama olarak burada devreye giriyoruz. Kullanılan koltuk yıkama makineleri ile en derinlere kadar işlemiş kirler çıkarılmaktadır. Ayrıca mobilyaların yüzeyinde bulunan oje, kan, kahve ve çay gibi bazı inatçı lekeler ev hanımlarını bayağı uğraştırsa da istenilen sonuç alınamamaktadır. Üstelik koltuk-çekyat kumaşlarında leke veya yıpranmalara yol açmaktadır. Firmamızda mobilyalarınızın türlerine uygun olarak seçilmiş şampuan ve deterjanlar ile köklü bir alman firması olan Karcher markasına ait profesyonel cihazlar kullanılmaktadır. Firmamız bünyesinde, ürünleri yıkama işleminde hem kimyasal yöntemler, hem de buhar makinesi yöntemi aynı anda kullanılarak ekstra hijyen sağlanmaktadır.

Yeşilova Koltuk Yıkama olarak, koltuk ve çekyat yıkamaya ek sandalye hizmeti de veriyoruz. Güzel sofralarınızın tamamlayıcı niteliğindeki sandalyeler en sık kirlenen ve en çok temizlenen unsurlardan biridir. Yiyecek – içecek lekeleri sandalyelerinizin görüntüsünü bozmakta ve hijyen açısından çocuklarınızın sağlığına zarar vermektedir. Bu nedenle temizliği en az koltuk ve çekyatlarınız kadar önemlidir. Yeşilova Koltuk Yıkama size en iyi hizmeti sunmayı garanti etmektedir.

Firmamız sadece ev değil ofis mobilyalarınızı da temizleme hizmeti sunar. Ofisinizdeki koltuk ve sandalyeler genellikle çok sayıda insan tarafından kullanılmakta ve hızlı sürede kirlenmektedir. Özellikle içinde bulunduğumuz bu dönemde hem sizin hem de gelen misafirlerinizin sağlığı açısından koltuk ve sandalyelerinizin hijyenine dikkat etmeniz tavsiye edilir.

Yeşilova Koltuk Yıkama Olarak Hizmetleri Nasıl Fiyatlandırırız?

  • Fiyatlarımız koltuk-çekyat ve sandalyelerin üzerindeki lekelerin türüne ve miktarına göre değişmektedir.
  • Kenarlarının deri ya da ahşap olması fiyatı değiştirmektedir.
  • Koltuklarda ekstra minder varsa her bir minder bir sandalye gibi ücretlendirilir.
  • Net fiyat bilgisi için bize ulaşmanız en doğrusu olacaktır.

Koltuk-çekyat veya sandalyeler evin vazgeçilmez unsurları olduğu için en kısa sürede hizmet istemek en büyük hakkınız. Sizi mağdur etmemek adına Vitrin Temizlik olarak bu süreyi oldukça düşürdük. Bize emanet ettiğiniz ürünler yıkama işlemi sona erdikten 6 ile 8 saat arasında kullanıma hazır hale gelmektedir. Zamanınız yok ve anında kurutma talep ediyorsanız ekstra ücretlendirme ile bunu da mümkün kılıyoruz.

Bir diğer bilgilendirmek istediğimiz konu Covid-19 salgını ile ilgili. Bu salgın ile uğraştığımız şu günlerde hijyen açısından tedirgin olmanız çok normal, fakat biz işimiz gereği bu konuda oldukça temkinliyiz. Personellerimiz 15 günde bir Covid-19 testi yaptırmaktadır. Bu konuda sizi garanti etmek adına dileyen müşterilerimize, personellerimizin test sonuçlarını gösterebilmekteyiz.

Yeşilova Koltuk Yıkama olarak bu alandaki 15 yıllık tecrübemiz ile size eşyalarınızın kumaşlarını yıpratmadan en derinlere işlemiş kirleri bile çıkaracak, iyi bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.