Yenişehir Koltuk Yıkama

Yenişehir Koltuk Yıkama olarak; günlük hayatımızda dinlenmek, televizyon izlemek ve hatta evimize gelen misafirlerimizi ağırlamak için sıkça kullandığımız en temel eşyalarımız olan koltuk ve çekyatlarınızı ilk gün ki temizliğine kavuşturuyoruz. Bazen işten eve döndüğümüzde günün yoğunluğunu atmak için en uygun ortamı koltuk ve çekyatlarımızda uzanarak sağlayabiliriz. Ancak belli süre sonra koltuklarda kullanıma bağlı kirlenme ve leke oluşumu gibi durumlar ortaya çıkabiliyor. Özellikle çocuklu aileler veya evcil hayvanı bulunan kişiler bu durumdan daha çok şikâyetçi olabiliyorlar.

Yenişehir Koltuk Yıkama

Evlerimizde dinlenmeyi sevdiğimiz kadar, hoş vakit geçirmeyi de severiz. Belki bir masa etrafında sabaha kadar sohbet ederek hoş vakit geçirdiğimiz zamanlar olmuştur bu zamanlarda en çok kullandığımız eşyamız tabii ki sandalyelerdir. Takdirinizdir ki yiyecek içecek dökülmesi sonucu sandalyeler sıklıkla kirlenmektedir. Her ne kadar kendimiz temizlesek bile yeteri kadar temizleyemediğimiz için sandalyelerimiz mikroplardan arınmayacaktır. Bu yüzden de sandalyelerinizi belirli aralıklarla temizlemek gerekiyor ama bunu klasik olarak evde temizleme yöntemleri ile değil profesyonel kişilere temizletmenizi tavsiye ediyoruz ve tabii ki bu konuda en çok, alanında uzman Yenişehir Koltuk Yıkama ekibimize güveniyoruz.

Koltuk, Çekyat ve Sandalyeleri Neden Evde Yıkamamalıyız?

  • Evde yapılan bez ile silme işlemi gibi klasik yöntemler birçok inatçı lekeyi çıkarmakta yeterli değildir.
  • Yine bu yöntem koltuk-çekyat ve sandalyelerinizin kumaşlarında aşınma ve yıpranmaya sebep olmaktadır. Bu da ürünlerinizin ömrünü kısaltmaktadır.
  • Bir diğer sebep ise özellikle ev hanımlarının büyük uğraşına rağmen bu ürünlerin, bu tarz yöntemler ile derinlemesine temizlenememesidir. Bu tarz yöntemler ile dış kısımlar temizlenirken iç kısımlardaki süngerler temizlenememektedir. Biriken toz, kir ve mikroplar ise tam da buralarda birikmektedir.

Yenişehir Koltuk Yıkama’da koltuk, çekyat, sandalye yıkama işlemi gerçekleştirilirken kalitesiyle bilinen Alman Karcher markalı makineler kullanılmaktadır. Yıkama işleminde hem kimyasal, hem de buhar makinesi ikisi aynı anda kullanılmaktadır. Bu sayede ekstra hijyen sağlanırken ürünlerinizin yapısına da herhangi bir zarar verilmemiş olunuyor.

Yıkama işlemi bittikten sonra kuruma kısmı gelmektedir. Yıkama işlemini bitirdikten 6 ila 8 saat sonrasında koltuk, çekyat veya sandalyeniz kullanıma hazır hale gelmektedir. Bazı müşterilerimiz beklemek istemediğinden dolayı, anında kurutma işlemi talep edebilmektedir. Böyle bir talep üzerine ekstra bir ücret karşılığında bu hizmeti de sağlamaktayız.

Yenişehir Koltuk Yıkama olarak çok uzun bir iş tecrübesine sahibiz. Bizler 15 yıldır koltuk, sandalye ve çekyat yıkama işlemi yapıyoruz ve 15 yıldır müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Ürünlerinizi bize emanet etmek yoğun tempolu hayatınıza ve uygun fiyatlarımız ile bütçenize katkı sağlayacaktır.

Yenişehir Koltuk Yıkama Olarak Hizmetleri Nasıl Fiyatlandırıyoruz?

Koltuklarınızın temizliğinde koltuğun üzerindeki lekelere göre fiyat değişiklik göstermektedir. Örneğin: Oje lekesi, kahve lekesi, çay lekesi, kan lekesi ve benzeri lekeler oldukça zor çıkan lekelerdir, bunların fiyatı değişiklik göstermektedir.

Koltukların şekil ve yapısına göre fiyat değişmektedir. Eğer müşterilerimizin koltuklarının ”kenar” kısımları deri veya ahşaptan yapılma ise ücrette değişiklik olmaktadır.

Eğer müşterilerimizin koltuklarında yıkanması istenilen ekstra minder var ise her bir minder bir sandalye olarak ücretlendirilecektir.

Yenişehir Koltuk Yıkama olarak her şeyin başı sağlık diyoruz. İçinde bulunduğumuz salgın döneminde hem bizim hem müşterilerimizin sağlığı için personelimiz her 15 günde bir Covid-19 testi yaptırmaktadır. İsteyen müşterilerimize personelimizin yaptırdığı Covid-19 test sonuçlarını gösteriyoruz.