Derince ev temizliği hizmet sağlayıcısı olarak temizliğin gerekli olduğu tüm alanlarda profesyonelce işlemleri gerçekleştiriyoruz. Genel ev temizliği ya da ofis temizliği, apartman temizliği ya da ibadethanelerin temizliği gibi farklı birçok alanda özel temizlik ürünlerimiz ve personelim sayesinde titizlikle çalışıyoruz. Her alanın kendine has temizlik aşaması vardır. Derince ev temizliği hizmetimizi bunun bilincinde olarak gerçekleştiriyor, her alan için farklı planlamalarla sahaya iniyoruz.

Ev Temizliği

Günlük yaşamda, evde düzenli olarak kir ve toz birikir. Kapsamlı temizlik, her zaman elde edilemeyecek zamanı kapsar. Profesyonel Körfez merdiven temizliği günlük yaşamınızda size yardımcı olacak ve sizi destekleyecektir.

 • Kir ve toz kaçınılmazdır ve düzenli olarak birikir. Odalar veya binalar aynı düzenli aralıklarla temizlenmelidir. Profesyonel bir ev temizleyicisi sizin yerinize evinizin düzenli bakımını üstlenir.
 • Bir evin teslimi için en azından süpürülerek temizlenmesi gerekir. İzmit halı yıkama ortağınız sizin için süpürgeyle ilgilenecek ve evin teslime hazır olmasını sağlayacaktır.
 • Yeni bir daireye taşındınız ve hemen rahat hissetmek istiyorsunuz. Buna tamamen temiz bir tuvalet de dahildir. Banyonuzun kısa sürede bir esenlik vahasına dönüşmesi için ev temizlik şirketiniz banyo ve tuvaletin hijyenik temizliğini sizin yerinize yapacaktır.
 • Her evde, zamanla artık ihtiyaç duyulmayan veya kusurlu olan birçok şey birikir. Talep üzerine, ev temizliği için çevre dostu çöp imhası da devreye sokulabilir.
 • Kiracılar bazen tatsız bir konu olabilir ve ev sahipleri için defalarca soruna yol açabilirler. Dilerseniz, profesyonel ev temizliği için Kartepe halı yıkama sizin için kiralık bir evin ihtiyatlı bir şekilde temizlenmesini sağlayabilir, böylece daireyi tekrar sorunsuz bir şekilde kiralayabilirsiniz.
 • İster aile evi ister tek yaşanan bir dairesi olsun, her evde kir ve mikrop birikir. Ticari bir ev temizliği ile bunlar tamamen ortadan kaldırılır, böylece artık sağlık riskleri hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.
 • Tadilat bazen istenir, bazen kaçınılmazdır ve her zaman dairede çok fazla kirlenmeye neden olur. Derince ev temizliği şirketi, iş tamamlandıktan sonra kiri sizin yerinize temizler, böylece yakın zamanda yenilenmiş evinizin keyfini sorunsuz bir şekilde çıkarabilirsiniz.
 • İlkbaharın ilk güneş ışınlarıyla birlikte, kışın tozunu her köşe bucaktan temizleme dürtüsü sıklıkla yükselir. Profesyonel bir ev temizleyicisinin desteğine ihtiyaç duyarsanız en uzak köşeler ve ulaşılması zor nişler bile özenle temizlenecektir.
 • Pencere temizliği birçokları için yorucu bir konudur. Yol tozu ve hava durumu düzenli olarak camları kirletir ve net görüşü kapatır. Derince ev temizliği sayesinde camlar tekrar iz bırakmadan parlar ve çerçeveler kir ve birikintilerden tamamen temizlenir.

Site Temizliği

Site temizliği, düzenli kullanımdan kaynaklanan toz, yağ ve atık gibi günlük kirlerin bir sonucu olarak dış temizliği ve hijyenik bir yaşam ortamını eski haline getirmek ve sürdürmek için tüm yüzeylerin ve nesnelerin temizlenmesidir.

Uzun vadeli ve sürdürülebilir temizliği dört gözle bekleyebilmek için profesyonel site temizliği en iyi yoldur. Derince ev temizliği, maksimum temizlik ve hijyen için profesyonel temizlik sunar. Temizlik gereksinimi herkes için farklıdır. Temizlik eylemlerinin sıklığı hakkında konuştuğunuzda bunu fark edersiniz. Bazıları camları yılda iki kez, bazıları ayda bir veya daha sık temizler. Ancak, kişisel çabalar artık çoğu zaman yeterli olmamaya başlar. Günlük yaşam nadiren daha kapsamlı temizlik görevlerine izin verir ve bunlar genellikle çok zaman alıcı ve can sıkıcıdır. Bu noktada Derince ev temizliği hizmeti devreye girerek tüm temizlik işlerini profesyonelce sizin için gerçekleştirir.

İşyeri Temizliği

Günde 8 saat masanızda oturmanın sizi mikroplara maruz bıraktığı söylense, buna inanır mıydınız? Çöp toplama, temizlik veya sıhhi tesisat işleri gibi kir ve bakterilerle karşılaşma riskini artırdığını bildiğimiz meslekler var.

Aynı çalışmada, işyerindeki çeşitli yüzeylerde yüksek bakteri sayılarının varlığı tespit edilmiştir:

 • Asansör düğmeleri
 • Ofis telefonları
 • Fıskiyeler
 • Bilgisayar klavyeleri
 • Otomat düğmeleri
 • Bilgisayar fareleri
 • Lavabo musluk kolları
 • Kapı kolları
 • Buzdolabı kapı kolları

Mobil cihazlar, kapı kolları/kulpları, kulaklıklar, kalemler, yazıcılar, kupalar liste uzayıp gidebilir. Günde birkaç kez birden fazla kişi tarafından dokunuluyorsa, üzerinde mikrop olmama ihtimali çok düşüktür. Tabii ki, bakterilerin geliştiği yerde enfeksiyonlar da çok geride değildir. Derince ev temizliği hizmeti sunan firmamız ofis temizliği konusunda da oldukça titiz davranmaktadır.

İş yerinizin temizliğini sağlamak, çalışanlarınızın sağlığına katkıda bulunur ve hastalıklı gün sayısını azaltır. İnsanlar hasta olarak işe gittiklerinde performansları düşer ve bu durum hastalık yayma riskini artırır. Derli toplu bir ofis, dikkat dağıtıcı unsurları azaltır, bu da artan üretkenlik ve hatta daha yüksek kaliteli çalışma ile sonuçlanır.

Temiz bir çalışma ortamı, çalışan memnuniyetini artırır ve çalışanların moralini yükseltir. Çalışanlar, ofiste temizlik ve düzenin sağlanması için gösterilen çabayı gördüklerinde işverenleri ve şirketleri tarafından daha çok takdir edildiğini hissederler. Temiz işyerleri daha saygın görünür, bu da çalışanlarınızın zihniyetini etkilemeye yardımcı olur ve onları daha profesyonel bir şekilde hareket etmeye teşvik eder. Bu, ellerindeki görevlere odaklanmalarına ve ellerinden gelenin en iyisini yapmalarına yardımcı olacaktır. İş yerinizi temiz tutmak, ekipman ve mobilyalarınızın uzun ömürlü olmasını sağlar. Yüksek kaliteli, çevre dostu temizlik ürünleriyle çalışan Derince ev temizliği hizmeti yalnızca temizlik sürecinin etkinliğini sağlamaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda iş gücünüzün, varlıklarınızın ve çevrenizin sağlığını ve esenliğini de korur.

İnşaat Sonrası Temizlik

Nihai inşaat temizliği aslında bir dizi farklı hizmeti tanımlar. Temel olarak inşaat sonrası temizliğin, bir inşaat projesi sonunda ortaya çıkan tüm temizlik hizmetlerini kapsadığı söylenebilir. Bu, binaların içinde gerçekleşen temizliğin yanı sıra şantiyelerde yapılan dış temizliği de içerir. İnşaat sonrası temizlik, yalnızca büyük bir binanın tamamlanmasından sonra gerekli değildir, aynı zamanda daha küçük tadilatlar için de gerekli olabilir.

Her bina farklıdır, bu nedenle son temizlik sırasında kullanılması gereken hizmetler de farklılık gösterir. Ancak hemen hemen her şantiye için gerekli olan bazı hizmetler vardır. Örneğin inşaat atıklarının ve inşaat tozunun uzaklaştırılması, inşaatın yapıldığı yerlerde neredeyse her zaman gereklidir. Ancak, inşaat sonrası temizliğin kapsadığı başka tipik temizlik hizmetleri de vardır:

 • Süpürme ve yıkama
 • Tüm yüzeylerin temizliği
 • Çimento perdelerinin kaldırılması
 • Yerlerin paspaslanması
 • Yeni zemin kaplamalarının bakımı
 • Kapıların temizliği
 • Kapsamlı pencere temizliği

Son temizlik çok zaman, çaba ve doğru temizlik maddeleri gerektirir. İnşaat sırasında sağlığa zararlı çeşitli toz ve kir türleri oluşur. Bu nedenle, tamamlandıktan sonra binayı temizlerken tam olarak nelere dikkat edilmesi gerektiğini bilmek önemlidir. Derince ev temizliği size hiçbir şeyin unutulmadığı profesyonel temizliğin güvencesini sunar.

Cami Temizliği

​Camilerin, tuvalet ve abdest köşeleri de dahil olmak üzere temizliğini ve dezenfeksiyon gereksinimlerini sağlamak için en üst düzeyde hizmet sunan Derince ev temizliği hizmeti, camilerin temizliğine titizlikle yaklaşır. Tarihi dokuların korunması, halıların özenle temizlenmesi gibi birçok faktöre dikkat ederek gerekli işlemlerin yapılması gerekir. Cami temizliğinde en dikkat edilmesi gereken nokta aşındırıcı malzemelerin kullanılmamasıdır.

Su Deposu Temizliği

Su depoları hem endüstride hem de özel evlerde sıvıları depolamak için kullanılır. Kapasiteye bağlı olarak bahçede yağmur suyu veya tatlı su toplamak için daha büyük kaplar kullanılırken, karavanlarda, seyahatlerde ve kamp yaparken daha küçük su depoları tercih edilir. Bir su deposu kaç litre alırsa alsın, ne amaçla kullanılırsa kullanılsın tüm kapların ortak bir yanı vardır: düzenli olarak temizlenmeleri gerekir. Su depoları genellikle az bakım gerektirir ve bakımı kolaydır. Ancak uzun vadede kullanılabilmesi, tüm hijyen ve temizlik gereksinimlerini karşılayabilmesi için mutlaka profesyonelce temizlenmesi gerekir. Özel bir su deposunun düzenli temizliği hızlı bir şekilde yapılır; bununla birlikte, gıda veya ilaç endüstrisindeki profesyonel kullanım için zorluk daha fazladır.  Başiskele halı yıkama, su deposu temizliği konusunda gıda güvenliği veya iş güvenliği ile  ilgili çeşitli yasal düzenlemelere ve gerekliliklere uyarak işlemi gerçekleştirir. Başlangıçta bir su deposunun ne sıklıkta temizleneceği, içeriğine bağlıdır. Su kirliliğini ve biyofilm oluşumunu önlemek için geleneksel bir su deposu yılda iki kez iyice temizlenmelidir.