Şirintepe Koltuk Yıkama

Şirintepe Koltuk Yıkama Hepimiz günlük hayatta yaşadığımız ortamın ve kullandığımız eşyaların titizlikle temizlenmiş olmasını isteriz. Bütün günün yorgunluğunu atmak için eve gelip, daha kapıdan girdiğimizde gelen muhteşem temizlik kokusu bizi rahatlatmaya yeter de artar bile. İşte tam bu noktada Şirintepe Koltuk Yıkama olarak devreye giriyor ve hem sizin, hem de evinizin sağlığı için hayatınıza dâhil oluyoruz.

Evimizdeki eşyaları her ne kadar temizlemeye çalışsak da ilk günkü gibi temiz olduğunu hissetmeyiz. Ama Şirintepe Koltuk Yıkama olarak size eşyalarınızı ilk günkü gibi titizlikle temizleme hizmeti sunuyoruz, hem de sizi hiç yormadan! Siz değerli müşterilerimizin yüzündeki gülümseme olmak için çıktığımız bu yolda 15 yıldır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimiz ile size hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.

Şirintepe Koltuk Yıkama

Şirintepe Koltuk Yıkama Olarak Neler Yapıyoruz?

Siz değerli müşterilerimiz için en çok hizmet verdiğimiz alanları aşağıda görebilirsiniz;

Koltuk Yıkama

Oldukça dikkat gerektiren koltuk yıkama işlemimizde alanında, uzman ekibimizle beraber en ince ayrıntısına kadar temizleyip, koltuklarınızın ilk günkü gibi pırıl pırıl görünmesini sağlıyoruz. Bu işlemi yaparken siz değerli müşterilerimizin uygun göreceği ve firmamızın da çalışmaya devam edebilmesi için gerekli olan en uygun ücretlendirmeyi sunuyoruz.

Çekyat Yıkama

Çekyatlarımız gün içerisinde çok fazla toz ve kir ile buluşuyor. Belki hepimiz işten yorgun geldiğimizde kahvemizi alıp daha üstümüzü bile çıkarmadan çekyatımızda oturarak ya da uzanarak günün yorgunluğunu atmak istemişizdir. Bu durumda ise çekyatlarımız artık eskisi kadar temiz olmayacaktır. İşte tam bu noktada Şirintepe Koltuk Yıkama olarak çekyatlarınızı ilk günkü temizliğine ulaştırmak için hizmetinizdeyiz.

Sandalye Yıkama

Sandalye yıkama işlemimiz oldukça uğraştırıcı ve özenle çalışılması gereken bir alandır. Ama merak etmeyin alanında uzman ekibimiz titizlikle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

En Çok Sorulanlar:

Vitrin Temizlik olarak bilmenizi isteriz ki “Karcher” markalı yıkama makinemiz ile hem kimyasal, hem de buhar ile yıkama yaptığımız işlemlerde her türlü zorlu lekeyle baş edebiliyoruz. Ancak bazı zorlu lekeler bizi diğerlerinden çok daha fazla uğraştırıyor örneğin “oje lekesi, çay lekesi, kan lekesi, kahve lekesi gibi. Bilmenizi isteriz ki sizin için özenle çalıştığımız bu durumlarda, sizleri zora sokmayacak fiyat farklılıklarımız mevcuttur.

Evlerimizde kullandığımız eşyaların bazılarının kenarları deri ya da ahşap olabilir bu gibi durumlar ise fiyatı değiştirmektedir. Sizin de takdirinizdir ki yıkama yaptığımız her parça bizim için önemlidir ve her parçaya aynı önemi vererek yıkarız. Bu nedenle koltuklarınızdaki ekstra minderleri bir sandalye gibi fiyatlandırmayı uygun görürüz. Yıkama işlemlerimiz bittikten sonra Şirintepe Koltuk Yıkama olarak sizin için özenle temizlediğimiz eşyalarınız ortalama 6 ile 8 saat arasında kullanıma hazır hale getirmekteyiz. Tabi ki anında kurutma işlemi isterseniz ekstra fiyatlandırma karşılığında anında kurutma hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin sağlığı bizim için önemlidir. Bu nedenle personellerimiz 15 günde bir Covid-19 testi yaptırmaktadır. Eğer isterseniz personellerimizin testlerini sizlere sunmaktan memnuniyet duyarız.