Kartepe yatak yıkama

Sinema Koltuk Yıkama | İnsan sirkülasyonunun en fazla olduğu yerlerdendir sinema salonları. Bu yüzden sinema koltuk yıkama önemlidir. Çünkü insanlar film bitene kadar bu koltuklarda zaman geçiriyorlar. Bir koltuk üzerinde filmin seansına göre yüzlerce kişi otuyor.

Film aralarında koltuklar süpürgelerle temizleniyor ama bu temizlik yüzeysel olmaktan öte gitmiyor.

Sinema Koltuk Yıkama Aşamaları

Diğer temizlik hizmetlerimizde olduğu gibi, sinema koltuk yıkama hizmetinde de detaylı bir plan dahilinde ilerliyoruz.

İş programımızı hazırladıktan sonra temizlik işlemine başlıyoruz.

Gün içerisinde ve özellikle hafta sonları, sinema salonları kalabalık olduğundan, akşam saatlerinde temizlik hizmeti verebiliyoruz.

Sinema salonlarında bulunan koltukların aslında her hafta derinlemesine ve detaylı olarak temizlenmesi gerekiyor. Çünkü daha önce de belirttiğimiz gibi insan sirkülasyonu çok fazla.

Ayrıca insanlar film izlerken şekerli ve gazlı içecekleri koltuklara döküyorlar. Her ne kadar film aralarında koltuklar silinse de, derinlemesine temizlik yapılmadığı zaman koltuk kumaşlarında lekelenmeler meydana geliyor.

Gelelim koltuk temizliğinde neler yaptığımıza…

Neler Yapıyoruz?

Öncelikle temizlik yapacağımız yerin sahibinden ya da yetkililerinden randevu alıyoruz. Temizlik yapılacak koltukların genişliğine ve sayısına göre hazırlık yapıyoruz. Mesela ne kadar sarf malzeme kullanılacak, kaç personel çalışması gerek gibi…

Tüm koltuk yıkama işlemlerinde buharlı ve vakumlu temizlik makineleri kullanıyoruz.

Sinema koltuk yıkama hizmetimize, özel olarak oda şeklinde hizmet veren salonlarda dahildir. Özellikle sinema salonlarının loca bölümlerinde bulunan iki kişilik koltukların da temizlik işlemlerini gerçekleştiririz.

Zamanımız az olduğundan olabildiğince çok personelle işi tamamlamaya çalışırız.

Sinema Koltuklarının Özellikleri

Birçok sinema salonunun koltuğundan poliüretan sünger kullanılır. Bu malzeme oldukça sağlamdır ve uzun yıllar kullanılabilir. Her ne kadar neme karşı dayanıklı olsa da, nemden dolayı bünyesinde birçok bakteri ve mayt bulundurabilir. Bu tarz koltukların kaplamasında sert kumaşlar kullanılır.

Bu tarz sert kumaşların temizliği zordur. Düzenli olarak silinse bile, belirli aralıklarla derinlemesine temizliğinin yapılması gerekir.

Suni deri kaplama kullanılan koltuklar da sinema salonlarında sıklıkla tercih edilir. Özellikle loca ve özel odalarda yer alan koltuklar bu türdendir.  Nispeten temizliği kolaydır. Nemli bir bez ile kolaylıkla temizlenebilir. Yine de derinlemesine temizlik işlemine tabi tutulması gerekir.

Hangi Deterjanları Kullanıyoruz?

Kullandığımız ekipmanlara uygun, endüstriyel tarzda deterjanlar kullanıyoruz. Koltuk yıkama işleminde kullandığımız deterjanlar, aynı zamanda ortamdaki havanın da temizlenmesini sağlıyor.

Hangi Cihazlarla Temizlik Yapıyoruz?

Sinema koltuk yıkama işleminde vakumlu ve buharlı yıkama makineleri kullanıyoruz. Ayrıca emiş gücü yüksek tozları ve kirleri içine hapseden elektrikli süpürgelerden yararlanıyoruz.

Bu tarz makineler yüksek sıcaklıklar buhar üretme yeteneğine sahiptir. 1900 watt değerinde ısı enerjisi üretirler. 1200 Watt x 2 gücünde motora sahiptir. Yani emiş gücü oldukça yüksektir. Zaten süngerli malzemelerde en etkili temizlik, vakum gücü yüksek makinelerle yapılabilir.

Ayrıca kullandığımız makinelerde birçok aparat bulunur. Mesela koltuk aralarının etkili olarak temizlenmesi için özel aparat vardır.

Böylece sinema salonu koltuk temizleme işlemini hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirebiliriz.

Koltuk yıkama hizmetlerinde kullanılan endüstriyel makineler hakkında daha fazla bilgi için, https://www.hepsiburada.com/safran-anafor-12-17-pro-koltuk-yikama-makinasi-p-HBV00000RJXQQ bu bağlantıyı incelemek isteyebilirsiniz.

Kocaeli Sinema Koltuk Yıkama

Faaliyet gösterdiğimiz bölgede, bu güne kadar yüzlerce işletmeye hizmet verdik. Sinema koltuk yıkama konusunda oldukça deneyimliyiz. Tecrübeli ve alanında uzman personelle çalışıyoruz.

Sinema salonlarındaki koltukları en iyi deterjanlarla ve en iyi makinelerle temizliyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için ana sayfamızı inceleyebilirsiniz.