Kuruçeşme yatak yıkama

Kuruçeşme Yatak Yıkama | Ömrümüzün üçte birini geçirdiğimiz, zor bir günün ardından, keyifli sohbetlerle dolu bir buluşmadan dönünce ya da tembellik yapmak istediğimizde kendimizi yatakta buluruz. Bu kadar vakit geçirdiğimiz bir ortamı ne kadar iyi temizleyebiliyoruz? Kuruçeşme yatak yıkama konu başlığı altında, yataklarımızı neden yıkamamız gerektiğinden bahsedeceğiz.

Kuruçeşme yatak yıkama

Yatak yıkama

Çarşaflarımızı ve yastık kılıflarımızı düzenli olarak yıkamaktayız. Peki ya yatağımızı? Her ne kadar çarşaf kullanıyor olsanız da vücudunuzun doğal yapısı gereği birçok yerinden ölü deri bırakır. Bu ölü deriler çoğunlukla mikro toz boyutunda yani gözle neredeyse görülemeyecek kadar küçüktür. Bu ölü deriler zamanla size ve sevdiklerinize tehdit oluşturacak yuvalara dönüşebilir.

Bu durumdan kaçınmanız için son model yatak yıkama makineleri ile Kuruçeşme yatak yıkama hizmetinizde. Hijyenik yatak yıkama hizmetimiz, derinlemesine bir temizlik sunmaktadır. Kimyasal maddeler kullanılmadan yatağınız ilk gün ki gibi olsun.

 Yatağınız dışarıdan temiz görünüyor olabilir!

En zararsız lekeler gözle görülen lekelerdir. Gözle görülmeyen mikroorganizmaların yatağınızın derinlerine yer etmiş olabilir. Bu mikroorganizmalar ne yazık ki süpürmeyle ya da yüzeysel bir temizlikle temizlenememektedir. Buharlı yatak yıkama hizmetimiz, yatağınıza herhangi bir deformasyon oluşturmadan gerçekleşir. Unutmayın ki, dışarıdan görülenden çok derinlemesine yapılan bir temizlik yaşam kalitenizi yükseltecektir.

Evcil Hayvan sahipleri için ‘’Neden yatağımızı yıkamalıyız?’’

Küçük dostlarımız her ne kadar kendi tüylerine karşı dirençli olsa da, yatağınız dışarıdan gelecek alerjen içerebilen mikro tozlar ya da benzer solunum yolu hastalığına neden olabilecek maddeleri barındırıyor olabilir. Canımızdan çok önemsediğimiz yavrularımızın ileride oluşabilecek solunum yolu hastalıklarını önlemek için yatak yıkama hizmetimiz sizin için burada.

Kuruçeşme yatak yıkama

İdrarlı yatak yıkama

Solunum yolu hastaları için ‘Neden Yatağımızı Yıkamalıyız?’’

Herhangi bir solunum yolu hastalığına sahip iseniz yatağınızı ayda bir kere süpürmeli ve yılda en az 2 kere hijyenik yatak yıkama hizmetinden faydalanmalısınız.

Deri hastalığına sahip kişiler için ‘’Neden Yatağımızı Yıkamalıyız?’’

Deri hastalıkları iyileşme sürecinde en titiz olunması gereken hastalıklardan biridir. İyileşme sürecinizi hızlandırmak ve tekrarlanmasını önlemek için yatağınıza antibakteriyel temizleme işlemi uygulanmalıdır. Bu işlem ise sadece hastalığın tekrarlanmasını değil, daha kötüye gitmesini de engellemektedir.

6 yaş ve altı çocuk sahibi aileler için ‘’Neden Yatağımızı yıkamalıyız?’’

Çocuklarımız da evcil hayvanlar için tehdit oluşturan birçok alerjik ve benzer hastalıkları barındırabilecek toz türlerine maruz kalabilir ve etkilenebilir. Özellikle 2 yaş ve altı çocuklar için yatak temizliğinin önemi çok daha fazladır. Kuruçeşme Yatak Temizleme, Yatağınızı temizlerken zararlı ve kimyasal hiçbir madde kullanmamaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış temizlik malzemeleri ve son teknoloji buharlı temizlik makinaları kullanılmaktadır. Çocuklarınızın ve evcil hayvanınız için endişelenmenizi gerektirecek hiçbir unsur Kuruçeşme Yatak Temizlemede bulunmaktadır.

Yatağımı evde kendim temizleyebilir miyim?

Her ne kadar kulağa kolay gelse de yatak yıkamak, gerekli makinalar ve o makinaların nasıl kullanılması gerektiğini bilen biri olmadığı sürece oldukça riskli bir hamle olacaktır. Hızlıca mikropları öldürmek isterken kimyasal kullanmak isterseniz, kimyasalları yeterince arındıramayacağınız için her gece sizinle uyuyacaklardır. Yıkama sonrasında en önemli adımlardan birisi kuruma sürecidir. Kendi kendine kurumaya bırakılan bir yatak, içerisinde mantar ve küf üremesine uygun bir ortam yaratmasına neden olabilir.

Sizler değerli vaktinizi bu iç karartıcı olaylar ile harcamayın diye Kuruçeşme Yatak Yıkama sizlere Buharlı Yatak Yıkama teknolojisiyle hızlı, hijyenik ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Evde yatak yıkama ile ilgili aşağıdaki videoyu mutlaka izleyin.

 

Neden Kuruçeşme Yatak Yıkama Tercih Etmeliyim?

Yukarıda sizlere belirttiğimiz her türlü durumdan kaçınmak ve güvenilir bir hizmet için Kuruçeşme Yatak Yıkama tek telefonla kapınızda. Son teknoloji ile hızlı kuruma, organik madde kullanımı ve buhar teknolojisiyle derinlemesine temizlik sunmaktadır. Evinizde kısa sürede gerçekleştirilen buharlı yatak yıkama hizmeti, uyku sağlığınızı güçlendirecek ve sizleri birçok tehditten koruyacaktır. Yatağınıza oturduğunuz anda havaya kalkan tozları %90 oranında yok edecek ve sizlere ferah bir hava sahası bırakacaktır. 150 dereceye kadar ulaşan buhar yatağınızın her yerine ulaşacak şekilde ayarlanır. Yatağınızın temizliğinde, kumaş tipi temizlik türünü de değiştirmektedir. Size en iyi hizmeti verebilmemiz için, detay belirtmeyi unutmayınız. Hizmetimiz evinizde gerçekleştiği için nakliyat ücretinden kurtulmuş olursunuz.