Körfez koltuk yıkama, kanepe, koltuk, yatak ve berjer gibi eşyalarınızı evinizde ve işyerinizde yıkama hizmeti veren köklü firmalardan bir tanesidir. Daha önceden yapılan yıkama hizmetlerinde koltuklarınız ve diğer eşyalarınız alınır ve firmalarda yıkatılırdı. Haliyle taşıma sırasında hasar oluşarak birtakım sorunlara neden olurdu. Artık buna benzer sorunlarla karşılaşmadan, koltuklarınızı, kanepelerini ve diğer ev eşyalarınızı yerinde yıkayarak sizlere kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Koltuklarınız zamanla kirlenerek içerisinde bakteri oluşumuna yol açmaktadır. Bu nedenle silmek yerine yıkama yaparak, koltuklarınızın kirli suyunu çektirerek kirlerden ve bakterilerden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Koltuk ve kanepe gibi ev eşyalarınızı yerinde yıkama işlemleriniz için her zaman, Körfez koltuk yıkama firmasını tercih edebilirsiniz.

körfez koltuk yıkama

Körfez Koltuk Yıkama

Evde Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Evde koltuk yıkama işlemleri, müşterilerin sıklıkla merak ettiği konuların arasında yer almaktadır. Dolayısıyla Körfez koltuk yıkama firması olarak, yapılan işlemden kısaca bahsetmemiz faydalı olacaktır.

Öncelikle evinize ya da ofisinize gelen personellerimiz, koltukların yüzeyini kontrol eder ve kumaş tespit değerlendirmesi yapar. Oldukça hassas bir konu olan kumaş tespiti, koltuklarınızın yıkama esnasında zarar görmemesi için önemlidir. Ardından kumaşın hassasiyetine göre şampuan seçiminden sonra, koltukları yıkama aşamasına geçeriz.

körfez koltuk yıkama

Evde Koltuk Yıkama

Yıkama aşamasında koltuklarınızdaki kirler yumuşayana kadar şampuanlı su püskürtüyoruz ve yüzeye masaj yapar gibi fırçalıyoruz. Böylece derinlemesine inatçı lekelerin ve bakterilerin yüzeye çıkması sağlıyoruz. Şayet koltuklarınızda çıkmayan inatçı lekeleriniz varsa, uygun leke çıkarıcı solüsyonlar ile inatçı lekelerin üzerine döküyoruz ve yıkama işlemine devam ediyoruz.

Yıkama işleminin ardından güçlü vakumlama tekniğiyle koltuklarınızdaki kirli su birikintilerini çekiyoruz. Yıkama işlemini koltuklarınızın kirlilik oranına göre birkaç kere tekrar ederiz. Koltuklarınız kuruduğunda ilk günkü gibi tertemiz ve parlak dokusuna sahip olur.

Evde doğal malzemelerle koltuk temizleme işlemi yapabilirsiniz. Nasıl mı? Aşağıdaki videoyu mutlaka izleyin.

Buharlı Koltuk Yıkama İşlemi

Berjer, yatak ve kanepelerin derinlemesine temizliğini yapıyoruz. Buharlı yıkama tekniği ile kumaşın yüzeyine su yerine buhar püskürterek kumaşa nüfuz etmesini sağlıyoruz.

Araç koltuklarının yüzeylerinde de uyguladığımız buharlı koltuk yıkama işlemi ile araç koltuklarınızın eskisinden daha temiz olduğunu göreceksiniz. Üstelik buharlı yıkama tekniği kullanılan yöntem kumaşın yüzeyine zarar vermez. Dolayısıyla buharlı yıkama yöntemimiz koltuk ve yataklarınız için en sağlıklı tekniklerimizden birisidir.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk yıkama fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istediğinizde, Körfez koltuk yıkama firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Her yıkama ve temizleme tekniğimiz için uygulanan yöntemler farklı olduğu için fiyatlarında değişiklik olabilir. Bu nedenle ev eşyalarınızı yıkatmayı düşündüğünüz zaman koltuk, yatak ve kanepelerinizin cinsi hakkında detay vermeniz faydalı olacaktır.

Körfez Koltuk Yıkama Firması Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Körfez koltuk yıkama firması olarak verdiğimiz hizmetler hakkında genel bir bilgi sahibi olmanız yerinde olacağını düşünüyoruz. Hizmetlerimizin sizler için faydalı olacağını düşünerek değinmek istiyoruz. Hizmetlerimiz arasında yer alanlar kısaca şu şekildedir.

 • Buharlı yatak yıkama
 • Buharlı koltuk yıkama
 • Koltuk ve kanepe yıkama
 • Araç koltuğu yıkama
 • Çıkmayan koltuklardan inatçı lekeleri çıkarma
 • Cami halısı yıkama
 • Halıflex yıkama
 • Sandalye yıkama
 • Kuru köpük yıkama

Koltuk Yıkama Makinesi

Elbette koltuk yıkama işlemi yapılacağı zaman makinanın önemi büyüktür. Emiş gücü yüksek olmayan makinalar koltuklarınıza nüfuz etmiş bakterileri ve inatçı lekeleri çıkarmada yeterli olmayacaktır. Bu nedenle firmamızda kullanılan koltuk yıkama makinesi koltuk ve yatak gibi yüzeylerdeki inatçı lekelerden ve kirlerden kolayca kurtulmanızı sağlayacağız. Koltuk yıkama işlemlerinizde iki çeşit seçenek sunmaktayız. Birinci seçenek buharlı koltuk yıkama makinesi, diğeri ise kuru köpük koltuk yıkama makinesidir.

Buharlı yıkama makinesi ile buhar kumaşın tüm yüzeyine püskürtülerek derinlemesine temizlenmektedir. Kuru köpük yıkama makinesi evinizdeki koltukların ve araç koltuklarının hassasiyetine göre uygulanan temizleme yöntemlerimiz arasında yer almaktadır. Körfez koltuk yıkama firması olarak değer verdiğiniz eşyalarınızı titizlikle temizlemeye devam ediyoruz.

Körfez Koltuk Yıkama Firması | Koltuk yıkama işinde en tereddüt edilen konulardan biri şüphesiz ki; koltukların yıkanması için bir başka yere nakledilmesine ihtiyaç duyulmasıdır. Körfez Koltuk Yıkama Firması Vitrin Temizlik, bu konuda müşterilerinin sorun yaşamaması için koltuk yıkama hizmetini müşterinin adresinde gerçekleştirmektedir.

Koltukların yıkanmak amaçlı bir yerden bir başka yere nakliyesi bir hayli soruna neden olan bir uygulamadır. Koltukların taşınırken zarar görmesi, nakliye işinin zorluğu gibi konular oldukça yıldırıcı olabilmektedir. Bu soruna çözüm olmak üzere; koltuklarınızın nakledilmesine gerek kalmaksızın uzman ekiplerimiz gerekli ekipman ve malzemeleriyle gelerek koltuklarınızı yıkamakta; ilk günkü temizliğine kavuşmuş olarak teslim etmektedir.

Müşterilerimizin tek yapmaları gereken, uygun oldukları gün ve saati bildirmek; ekiplerimizin gelip koltuklarını yıkamalarını beklemek olacaktır.

Körfez Koltuk Yıkama Firması

Yerinde koltuk yıkamak konusunda en sık karşılaşılan sorulardan biri; yıkama işleminin ne kadar süreceği ve yıkanmış olan koltukların ne kadar zamanda kuruyarak ve kullanıma hazır hale geleceğidir.

Yerinde koltuk yıkama işleminin süresi, yıkanacak koltukların döşeme türü, kumaşı, ne kadar kirli, lekeli olduğu ve modeline göre değişkenlik göstermekle birlikte; işinde uzman bir ekip ve amacına uygun ekipmanla birkaç saatten daha uzun sürmemektedir. Vitrin Temizlik tarafından kullanılan koltuk yıkama makineleri; son teknoloji ürünü olup yüksek emiş gücüne sahip makinelerdir. Bu sayede hem koltuklar çok daha hızlı yıkanabilmekte hem de temizlik ve hijyen açısından daha iyi bir sonuç alınabilmektedir.

Yıkanan koltukların kuruma süresinde de aynı unsurlar etken olmaktadır. Yıkama makinesinin vakum gücü, yıkamak için püskürtülen suyun çok daha iyi çekilmesi açısından oldukça önemlidir. Suyu iyi çekilmiş olan koltuğun kuruma süresi de kısalacaktır.

Koltuklar yıkandıktan sonra hava sirkülâsyonu olan bir ortam sağlanması da kuruma süresinin kısalmasında etkili olacaktır. Bazı koltuklarda kullanılan kumaş ve döşeme malzemesi nedeniyle kuruma süresinin uzayabilmekte olduğunu da belirtmek gerekir.

Unutulmamalıdır ki; yıkanan koltukların tam kurumadan kullanılması yeniden lekelenmelerine neden olabilmektedir.

Körfez Koltuk Yıkama Firması olarak; koltuklarınızın aynı gün içerisinde kuruyup kullanılabilir hale gelmesi için mümkün olan özeni göstermekteyiz.

Körfez Koltuk, Yatak ve Çekyat Yıkama ile birçok mobilyanın temizliğini sağlamak mümkündür. Kocaeli’nde yer alan Vitrin Temizlik firmamız, tüm kullanıcılarımıza hizmet vermektedir. Yoğun, çıkması zor lekeleri bile temizleyebilen profesyonel ekip ve hizmetlerimiz kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Koltuk ve sandalyelerin de dâhil olduğu mobilya gruplarının yıkanma uygulamaları, çeşitli yaşam alanlarındaki eşyaların temiz bir görünüme ulaşmasını sağlamaktadır. Maksimum 8 saatte temizlik uygulaması tamamlanan koltuklar, kullanıcılara zaman tasarrufu oluşturmaktadır. Yıkama ve temizleme uygulamaları sırasında gelişmiş teknolojide yıkama cihazları kullanılmaktadır.

Körfez Koltuk, Yatak ve Çekyat Yıkama

Körfez Koltuk Yıkama olarak, temizlik uygulamaları sırasında leke bırakmayan deterjanlar kullanmaktayız. Bu sayede çıkması zor ve en yoğun lekelerin bile hızlı bir şekilde üstesinden gelebilmekteyiz.

Körfez Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

 • Vitrin Temizlik ile pratik ve hızlı bir şekilde temizleme uygulamaları sağlanmaktadır. Dolayısıyla çalışan veya zamanı olmayan kullanıcıların gereksinimleri gerçekleştirilmektedir.
 • Söz konusu mobilyaların adedi veya büyüklüğü fark etmeksizin temizlik ve yıkama uygulamaları gerçekleştirilmektedir.
 • Mobilya üzerinde yer alan tüm zorlu lekeler profesyonel ekip ile sağlanmaktadır. Vitrin Temizlik firmamızda tüm mobilya grubuna uygun olarak çeşitli makineler yer almaktadır. Körfez Koltuk Yıkama sayesinde söz konusu mobilyalar zarar görmemektedir.
 • Vitrin Temizleme sayesinde koltuk, çekyat, sandalye ve benzeri mobilyalar yeni bir görünüme sahip olmaktadır.
 • Kocaeli’nde farklı ilçelerde hizmet veren temizlik uygulamalarına erişim oldukça kolay ve konforludur.
 • Aynı zamanda cep ve sabit hat olmak üzere telefon üzerinden iki farklı şekilde iletişim kurmak mümkündür.

Yaşam alanlarında oldukça sık kullanılan koltuk ve benzeri mobilyalar, kullanım oranına bağlı olarak kirlenmektedir. Söz konusu mobilya temizlik uygulamaları sadece ev, iş yeri ve iç mekânlarda kullanılmamaktadır. İç mekânlarda yapılan mobilya temizlik uygulamalarının yanı sıra, dış mekânlardaki oturma gruplarının, sandalye ve koltukların da temizlenmesi mümkündür. Profesyonel temizleyicilerimiz, her türlü toz, kir, çamur ve benzeri bileşimleri mobilyanın üzerinden uzaklaştırmaktadır. Oldukça pratik bir şekilde uygulanan temizlik aşamaları, tamamen kuruduğunda kullanıcıya teslim edilmektedir.

Körfez Koltuk Yıkama faaliyetleri tüm kullanıcılarımıza hizmet vermektedir. İki farklı telefon hattı sunan firmamızın numaraları ise şu şekildedir; sabit telefon hattı 0 (262) 226 78 65, mobil telefon hattı ise 0 (536) 032 92 12 olarak yer almaktadır. Vitrin Temizlik firmamız yaklaşık olarak 15 yılı aşkın süredir temizlik ve koltuk yıkama alanlarında hizmet vermektedir. Profesyonel ekip kadromuz, son teknoloji temizlik makinelerimiz ve her türlü lekeleri çıkaran kimyasal deterjanlarımız ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.

Koltuk, sandalye ve benzeri mobilyaların üzerinde yer alan ekstra minder veya yastık yıkamaları farklı şekillerde ücretlendirilmektedir. En zorlu lekeleri bile çıkarabilen Kacher markalı yıkama makinesi, kullanıcıların tüm gereksinimlerini karşılamaktadır. Körfez Koltuk Yıkama uygulamalarını Vitrin Temizlik firmasının sosyal medya hesaplarından görüntüleyebilmek oldukça kolaydır. İlk kez mobilya temizletecek kullanıcılarımız için temizleme uygulamaları “kocaelivitrintemizlik” adlı sosyal medya hesaplarında paylaşılmaktadır.

Koltuk yıkama Körfez olarak kirli koltuklarınızı kısa zamanda temizlemek için her zaman hizmetinizdeyiz. Yorgun bir biçimde evine dönen herkes temiz ve düzenli bir eve girmek ve havalandırılmış bir ortamda bulunarak dinlenmek ister. Ev düzenli olarak temizlenmelidir. Sağlıklı bir yaşamın temel koşulları günlük hayatımızı sürdürürken alacağımız basit tedbirlerden oluşmaktadır. Temizlik, sağlık ile doğrudan ilişkilidir. Bir evde yapılan temizlik sırasında havalandırma, kullanılan malzemelerin temizliği ve temizlik aşamalarının sıralaması çok önemlidir.

Koltuk Yıkama Körfez

Özellikle çocuk ve yaşlıların olduğu evler ile havasız ortamlar hastalıklara davetiye çıkaran ortamlardır. Temizlik, sadece tozlar ve kirler görünür olduğunda ihtiyaç duyulan zorunlu bir görev olarak görülmemelidir. Ev temizliğinin en önemli kısımlarından biri halı ve koltuk temizliğidir. Evde yapılan temizlikler sık aralıklarla olsa dahi;  kullanılan halıların yılda 2 defa halı yıkama hizmeti veren profesyonel şirketler tarafından temizlenmesi gerekmektedir. Koltuk yıkama Körfez olarak alerjik maddeler içermeyen, çevre dostu temizlik malzemeleri ile yaptığımız halı ve koltuk yıkama hizmetlerini kusursuz bir biçimde yaparız. Koltuk temizliği sırasında kumaşların ıslak veya nemli kalmaması için özen gösterir; böylece bulunulan ortamda bakteri oluşumunu engelleriz. Kaliteli ve güvenilir hizmet veren, organize olmuş bir şekilde işlerini yapan bir firma olarak; hem koltuk hem de koltuk temizleme konusunda çok iyi hizmet veririz. .

Daima kaliteli ve güvenilir hizmet veren, organize olmuş bir şekilde işlerini aksatmadan yapan koltuk yıkama Körfez firması olarak özellikle yapılan temizlikte kullanılan bezlerin her iş için değiştirilmesi, sonrasında güzel temizlenmesi, doğru temizlik maddelerinin kullanılması konularına büyük önem veririz. Rüzgârlı bir havada yapılan temizlik bazen istenen sonucu vermeyebilir. Temizlenen ev, aynı zamanda havalandırıldığı için tekrar tozlanır. Yoğun iş hayatı olanlar için sunduğumuz temizlik çözümleri ile gün içerisinde temizlik yapar; akşam saatlerinde evi temiz bir şekilde teslim ederiz. Temizlik firmaları olarak, uzman kadrolarımızla hizmet verdiğimizden; hem temizlik hem de hijyen konusunda en son teknoloji ürünleriniz kullanırız. Size özel olarak sunduğumuz çözümler sayesinde hem sevdiklerinizin hem de sizin sağlığınızın korunmasına yardımcı oluruz.