Kocaeli Temizlik Şirketleri Kocaeli Koltuk Yıkama

kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

KöRFEZ KOLTUK YıKAMA FİRMASı

  • Körfez Koltuk Yıkama Firması

Körfez Koltuk Yıkama Firması

Körfez Koltuk Yıkama Firması Koltuk yıkama işinde en tereddüt edilen konulardan biri şüphesiz ki; koltukların yıkanması için bir başka yere nakledilmesine ihtiyaç duyulmasıdır. Körfez Koltuk Yıkama Firması Vitrin Temizlik, bu konuda müşterilerinin sorun yaşamaması için koltuk yıkama hizmetini müşterinin adresinde gerçekleştirmektedir.

Koltukların yıkanmak amaçlı bir yerden bir başka yere nakliyesi bir hayli soruna neden olan bir uygulamadır. Koltukların taşınırken zarar görmesi, nakliye işinin zorluğu gibi konular oldukça yıldırıcı olabilmektedir. Bu soruna çözüm olmak üzere; koltuklarınızın nakledilmesine gerek kalmaksızın uzman ekiplerimiz gerekli ekipman ve malzemeleriyle gelerek koltuklarınızı yıkamakta ve ilk günkü temizliğine kavuşmuş olarak teslim etmektedir.

Müşterilerimizin tek yapmaları gereken, uygun oldukları gün ve saati bildirmek ve ekiplerimizin gelip koltuklarını yıkamalarını beklemek olacaktır.

Koltuk Yıkama İşlemi Ne Kadar Zaman Alır?

Yerinde koltuk yıkamak konusunda en sık karşılaşılan sorulardan biri, yıkama işleminin ne kadar süreceği ve yıkanmış olan koltukların ne kadar zamanda kuruyarak ve kullanıma hazır hale geleceğidir.

Yerinde koltuk yıkama işleminin süresi, yıkanacak koltukların döşeme türü, kumaşı, ne kadar kirli, lekeli olduğu ve modeline göre değişkenlik göstermekle birlikte işinde uzman bir ekip ve amacına uygun ekipmanla birkaç saatten daha uzun sürmemektedir. Körfez Koltuk Yıkama Firması tarafından kullanılan koltuk yıkama makineleri, son teknoloji ürünü olup yüksek emiş gücüne sahip makinelerdir. Bu sayede hem koltuklar çok daha hızlı yıkanabilmekte hem de temizlik ve hijyen açısından daha iyi bir sonuç alınabilmektedir.

Yıkanan koltukların kuruma süresinde de aynı unsurlar etken olmaktadır. Yıkama makinesinin vakum gücü, yıkamak için püskürtülen suyun çok daha iyi çekilmesi açısından oldukça önemlidir. Suyu iyi çekilmiş olan koltuğun kuruma süresi de kısalacaktır.

Koltuklar yıkandıktan sonra hava sirkülâsyonu olan bir ortam sağlanması da kuruma süresinin kısalmasında etkili olacaktır. Bazı koltuklarda kullanılan kumaş ve döşeme malzemesi nedeniyle kuruma süresinin uzayabilmekte olduğunu da belirtmek gerekir.

Unutulmamalıdır ki; yıkanan koltukların tam kurumadan kullanılması yeniden lekelenmelerine neden olabilmektedir.

Körfez Koltuk Yıkama Firması olarak, koltuklarınızın aynı gün içerisinde kuruyup kullanılabilir hale gelmesi için mümkün olan özeni göstermekteyiz.

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212