Kocaeli Temizlik Şirketleri Kocaeli Koltuk Yıkama

kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

KöRFEZ HALı YıKAMA

  • Körfez Halı Yıkama

Körfez halı yıkama sunduğu özenli halı yıkama hizmetleri ile sektörde fark yaratmaktadır. Bulunduğumuz bölgede geniş bir hizmet ağı sunan ekiplerimiz kişiye özel hizmet anlayışları ile kaliteli temizlikler gerçekleştirmektedir. Halılarınızı adresinden teslim alan ekiplerimiz cinsine göre ayırma yaparak doğal temizleme ürünleri kullanarak çalışmalarına başlarlar. Yıkanan halılarınız el değmeden askı sistemlerine alınarak sıcak hava deposuna alınırlar. Bu bölümde en az 8 saat boyunca kurutulan halılarınız leke kontrollerinden geçirilir. Evinizden teslim aldığımız emanetlerinizi söz verdiğimiz tarihte adresinize teslim ederiz. Doğal malzemeler kullanılarak temizlenen halılarınız ilk günkü parlaklığına ve görünümüne kavuşur. Verdiğimiz hizmetler arasında koltuklar, yorganlar, stor perdeler, kilimler, sandalyeler ve battaniyelerde en ideal şekilde temizlenerek sağlıklı kullanıma hazır hale getirilir.

Yerinde verdiğimiz hizmetler kapsamında koltuklar oda ısısına ve mevsimsel şartlara bağlı olarak üç ila dört saat içerisinde kullanılabilir hale getirilmektedir. Körfez halı yıkama tesisleri bizi tercih eden müşterilere kaliteli hizmeti verebilmek için son teknolojiler ile donatılmıştır. Verdiğimiz Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler istenen sonuca ulaşmamızı sağlamakta ve bizi tercih eden müşterilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Kaynaklarımızı verimli bir şekilde kullanarak kaliteli hizmetler verir ve halılarınızı ilk günkü canlı renklerine ve görüntüsüne kavuştururuz.  Evlerde kullanılan halılar dökülmüş saç telleri, eşyaların kirleri, ölü deriler ve farklı lekeler ile kirlenir. Zaman içerisinde yeteri kadar temizlenemeyen halılar alerjik reaksiyonların ortaya çıkmasına neden olur. Halıya düşen yiyecekleri ya da emzikleri alarak ağzına götüren bebeklerinizi istenmeyen mikroplardan korumanın kendi elinizde olduğunun farkında mısınız? Halı temizliği hayat kalitesi demektir.

İşyerlerinde ve kalabalık ortamlarda kullanılan halıların daha sık temizlenmesi gerekmektedir. Temizlik aşamasında kullanılacak malzemelerin titizlikle seçilmesi halının ömrünün uzamasını sağlayacaktır. Körfez halı yıkama tesislerinde anti alerjik ve TSE belgeli halı şampuanları kullanılmaktadır. Düzenli olarak yapılan elektrikli süpürge temizliğinin halıların temizliği için yeterli olmayacağı unutulmamalıdır. Kurduğumuz modern tesislerde halılarınız ve evde yıkayamayacağınız büyüklüğe sahip tüm eşyalarınız özenle yıkanır ve sağlıklı bir şekilde kullanılacak hale getirilir. Temizlenen halılarınız yaşadığınız ortama temiz ve ferah bir havanın gelmesini sağlayacaktır.

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212