Kocaeli Temizlik Şirketleri Kocaeli Koltuk Yıkama

kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

KOLTUK YıKAMA KARTEPE

  • Koltuk Yıkama Kartepe

Koltuk Yıkama Kartepe

Koltuk yıkama Kartepe ile evinizde üstün hijyene kavuşun…. Koltuklarımız neredeyse üzerinde tüm günümüzü geçirdiğimiz unsurlardan. Çoluk çocuk, ebeveyn, tüm aile  hatta misafirlerimiz gece gündüz demeden tüm vakitlerini koltuklar üzerinde geçirmektedir. Bu nedenle evlerimizin en mutenasip köşesi olması gereken koltuklarımız, evimizin en temiz ve hijyen köşesi olmalı. Oysaki bir kova dolusu deterjanlı suya daldırarak sildiğimiz temizlik bezleri sayesinde koltuklarımızın sadece yüzeyleri temizlenebilmektedir. Halbuki yıllar yılı üzerinde oturduğumuz ve büyük vaktimizi geçirdiğimiz koltuğun üzerinde zaman içinde bizlerle birlikte oturan davetsiz misafirlerden bakteriler, yani “akar”larda belirmektedir.

Akarlar gözle görülmeyen çok zararlı bakterilerdendir. İnsan derisi, kepek gibi artıklarla beslenen ve gözle seçilemeyen bu varlıklar özellikle nefes yolu hastalıkları, astım, alerjik astım gibi rahatsızlıklar çeken insanlar üzerinde daha da olumsuz etkiler yaratmaktadır. Koltuklarımızda, kumaş kaplı sandalyelerimiz ve özellikle de halılarımızın üzerinde üstün hijyen temizliği sağlayamadığımız takdirde, akar tabakası giderek genişleyerek yayılır. Bu sayede  özellikle evlerimizde bulunan astım hastalığı, nefes yolları rahatsızlıkları, koah, alerjen rahatsızlıkları yaşayan insanların sorunları da  buna bağlı olarak giderek artacaktır. Özellikle de evimizde çocuk ya da yaşlı gibi aile ferlerinin üzerinde bu tarz rahatsızlıkların etkileri daha da büyüktür. Koltuk yıkama Kartepe tüm bu sorunları kökten çözümlüyor.
Uzman halı, koltuk ve sandalye yıkaması yapan ekibimiz,  mikroplar ve bakteriler üzerinde  antibakteriyel etkilere sahip olan makineler kullanmaktadır. Yanı sıra antibakteriel şampuanlar kimyasallar ve özel cihaz aparatları sayesinde tüm kiri, pası, bakteri ve mikrobu koltuklarınızın, sandalye ve halılarınızın üzerinden söküp alarak makinelerimizin içine hapsediyoruz. Sizlerde bu üstün hizmetten yararlanarak evlerinizi dünyanın en hijyen bölgesi haline getirmek istemez misiniz? Koltuk yıkama Kartepe sayesinde bu mümkün. Hem de çok kısa sürelerde. Bir iki saatte evlerinizi, salonlarınızı ya da ofislerinizi tertemiz yapıyoruz. Koltuklarınızın, kanepelerinizin, sofa, sandalye ya da halılarınızın üzerinde lekeden eser kalmayacağı gibi en üstün de hijyen etkileri sağlanacaktır. Oldukça uygun ve ekonomik fiyatlara uygulatacağınız bu üstün hijyen imkanını en azından senede bir kez uygulatmanızı öneririz.

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212