Kocaeli Temizlik Şirketleri Kocaeli Koltuk Yıkama

kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

KOLTUK YıKAMA KARAMüRSEL

  • Koltuk Yıkama Karamürsel

Koltuk Yıkama Karamürsel

Koltuk yıkama Karamürsel sayesinde koltuklarınız hem gerçek hijyene kavuşsun hem de çok daha yeni görünsün… Evimizde sergilediğimiz temizlik imkanları sayesinde yıllar yılı kullandığımız ve içinde kir, artık, toz, zararlı bakterileri biriktirmiş olan koltuklarımız gerçek mana da bir temizliğe kavuşamazlar. Bir leğen su bez ve yetersiz miktarlarda kimyasal deterjanlarla yapabileceğimiz koltuk silme işlemi sadece koltukların yüzeysel olarak temizlenmesini sağlayacaktır. Oysaki koltuklarımızın gerçek manada temizlenme işlemini gerçekleştirebilmek için derinlemesine bir temizlik işlemi gerekmektedir. Bunu da sağlayabilecek olan koltuk temizliği için özel tasarlanmış olan makineler olmaktadır.

Koltuk yıkama Karamürsel ise bu temizliği ayağınıza kadar getiriyor. Koltuklarınızı eski  yıpranmış yüzeylerinden kurtarma amacıyla sadece kaplatmak amacıyla  döşemelerini  değiştirme işlemi bile sizlere oldukça külfetli işlemlere patlar. Koltukların yerinden kaldırılarak kamyon tutularak döşemeciye gönderilmesi günlerce koltuksuz kalmanız demektir. Üstelik mali bakımdan çıkacak faturalar da cüzdan yakacak niteliklerdedir. Oysaki koltuk yıkama işlemi size çok daha küçük bütçelere mal olacak ve evinizdeki koltuklarda yerinden oynamayacaktır. Dolayısıyla da koltuk temizleme işlemi koltuksuz kalmanıza neden olmayacak kadar küçük çaplı işlemlerdendir. Koltuk yıkama işlemi için deneyimli ekibimiz  verilen randevu saatinde evinize gelir ve işlem için gerekli ekipmanı da yanında getirir.

Ekiplerimizin yanında getirdiği özel koltuk yıkama cihazı,  doğayla özdeş özel solüsyonlar, temizleyici kimyasallar ve parlatıcılar sadece ekibimizin temin edebileceği unsurlardandır. Ekibimiz 1- 2 saat gibi kısa sürelerde koltuklarınızda derinlemesine bir temizlik sağlar ve ortamlarınız bu sayede hijyen bir hale gelir. Bu işlem sırasında size kalacak olan sadece bir fincan çay yudumlamak dahi olabilir. Yerinizden bile kalkmanıza sebebiyet vermeyen bu işlem, fiyat olarak da tüm diğer koltuk yenileme girişimlerinden oldukça ucuz ve ekonomik fiyatlara mal olmaktadır.

Koltuk yıkama Karamürsel sizleri bir çırpıda koltuklarınızda yıllar içinde birikmiş olan kir ve pastan zahmetsizce kurtaracaktır. Sizlerde bu şekilde bir çırpıda sağlanacak olan üstün hijyen hizmetinden yararlanmak istiyorsanız,  bizleri arayabilirsiniz. Koltuklarınız bundan böyle ilk günkü temiz dokusuna, canlı renklerden oluşan görüntüsüne ve en önemlisi de mikropsuz dokusuna kavuşacak.

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212