Kocaeli Temizlik Şirketleri Kocaeli Koltuk Yıkama

kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

KOLTUK YıKAMA GöLCüK

  • Koltuk Yıkama Gölcük

Koltuk Yıkama Gölcük

Koltuk yıkama Gölcük sayesinde artık koltuklarınız evlerinizin utanılacak kirli eşyası olmaktan çıkacak ve ilk günkü gibi parlayacak… Yanlış duymadınız o yıllardan beridir kullandığınız  artık  şekli, yüzü ve  görünümü değişmiş, solmuş, kirlenmiş olan koltuklarınız ekibimizin sihirli elleri sayesinde parıl parıl parlayacaktır. Sizlerinde yıllardan beri kullanımdan dolayı renkleri değişmiş, kirlenmiş ve derinlemesine temizlik gerektiren koltuklarınız varsa bizleri arayabilirsiniz.

Ekiplerimiz uzun zamandır koltuk, sandalye ve halı temizleme konusunda hizmet vermekte olan bir ekipten oluşmaktadır. Bu nedenle kadromuz işini yapan ve konu üzerinde eğitimli olan kişilerden meydana getirilmiştir. Konu ile ilgili olarak süet, kanvas kumaşlar, goblen, keten, tay tüyü, kadife, polyester, kabartma dokulu kumaşlar konusunda nasıl işlem yapmaları gerektiğini bilen kadrolardan oluşmaktayız. Koltuk yıkama da kullandığımız özel tasarımlı cihazlar özel uçlara sahip olup, bu özel aparatlar sayesinde koltuklarınızın köşe bucağında üstün bir hijyen sağlayabilmektedir. Yine basınç ve vakum uygulamaları sayesinde  hijyen karışımları koltuklarınızın en derin noktalarına kadar teneffüs eder ve vakum makinesi sayesinde de geri çekilir. Bu işlemin sonucunda koltuklarınızın derinliklerine kadar yapışmış asılı duran insan atıkları ile beslenen ve “akar” adı  zararlı bakteriler dahi kir ve paslarla birlikte koltuklarınızdan sökülüp atılmış olur. Koltuk yıkama Gölcük koltuklarınızda sadece görünür temizlik yapmaz. İçine işleyen derin temizlik sayesinde görünmeyen varlıkları da temizler ve üstün hijyen sağlar.

Hijyen Kazandırırız

Sizlerde koltuk hijyeni ve temizliği konusunda üstün hijyen arayanlardansanız mutlaka bizleri aramalısınız. Bundan böyle siz, aileniz ve en önemlisi de küçük yavrularınız koltuklarınızın üzerinde gönül rahatlığıyla oturabilecek ve oynayabilecektir. Koltuk yıkama Gölcük bu üstün hijyeni sadece koltuklarınızla da sınırlı tutmamaktadır. Kumaş kaplı sandalyeler ve halılar konusunda da üstün hizmet verebilecek olan firmamızı aradığınızda evinizin görünümü ve temizliği her bakımdan çok farklı olacak. Kumaş dokulu sandalyeler yemek masamızın etrafında durduğundan sürekli yemek, yağ, salça içecek lekelerine bulanan unsurlardandır. Yanı sıra bu tarz sandalyelerin yemek masalarının etrafında olmasından dolayı çok daha hijyen şartlarda olması gerekmektedir. Sizlerde bundan sonra çok daha  temiz ortamlarda yemek yemek ve misafirlerinizi de bu konforda ağırlamak için bizleri arılayabilirsiniz.

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212