Kocaeli Temizlik Şirketleri Kocaeli Koltuk Yıkama

kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

KOLTUK YıKAMA DERİNCE

  • Koltuk Yıkama Derince

Koltuk Yıkama Derince

Koltuk yıkama Derince olarak sunduğumuz özel hizmetler ile koltuklarınızı ilk günkü kadar temiz bir hale getiririz. Bezle silinen koltuklarda mevcut kir ve lekeler kumaşa işlemekte ve temizlenme ihtimali ciddi ölçüde azalmaktadır. İlk etapta gözden kaybolan leke zaman içerisinde yeniden görünür bir hale gelmektedir. Hijyenik açıdan istenen temizliğin sağlanabilmesi için profesyonel destek almak zorunludur. Koltuklarınızı son teknoloji ürünü malzemeler il temizleyen ekiplerimiz, yerinde verdiği hizmetler ile fark yaratmakta ve tercih edilir olmaktadır. Kullandığımız özel makineler ile temiz suyu tazyikle püskürtür ardından hızlı ve kuvvetli bir vakum ile çekerek lekeleri de yerinden temizleriz.

Koltuk takımının büyüklüğüne, minder ve yastık sayısına göre değişkenlik gösteren temizliğimiz yaklaşık olarak 4 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Kısa sürede verdiğimiz etkili temizlik sayesinde koltuklarınız yeni bir hale gelir ve kullanım süreleri de uzar. Kişilerin kol kuvvetine bağlı silme yöntemine oranla çok daha özel bir temizlik yapan sistemimiz ile sizlere ve sevdiklerinize doğal, sağlıklı, konforlu ve yeni bir yaşam alanı sunarız. İşini meslek edinmiş ekipler ile çalışarak yaptığımız işten verimli sonuçlar almaya çalışan müşterilerimize istediklerinden daha fazlasını veririz. Koltuk yıkama Derince olarak ailenizin sağlığını tehlikeye atmadan önce bizi arayabilir ve severek kullandığınız eşyalarınızı deneyimli ellere teslim edebilirsiniz. Koltuk temizleme işinde %100 müşteri memnuniyeti sağlamak bizim en öncelikli işimizdir. Müşterilerimiz ile kurduğumuz etkili iletişim sayesinde önce onları dinler ve taleplerini değerlendirmeye alırız.

Koltuk yıkama işleminin yılda 2 kere yapılamıyorsa da en az 1 kere düzenli şekilde uygulanması son derece önemlidir. Yıkama işlemine maruz kalmayan koltuklar üzerinde oluşan lekeler kalıcı olacaktır. Hijyenik açıdan sağlıklı, görünüm açısından yeni ve uzun ömürlü olan koltuklarınızı yılın her mevsimi temizletebilirsiniz. Koltuk yıkama Derince olarak sizlerin istedikleri bizim için önemlidir. Çalışmalarımızı istenen gün ve saatte yapar ve tam verdiğimiz zamanda tamamlarız. Kullandığımız malzemeler tamamen doğal içeriklerden hazırlanmış olup, koltuklarınızın kumaşının rengi ve cinsi dikkate alınarak seçilmektedir. Sizin her ihtiyacınızda yanınızda olur ve evinize sağlıklı bir hava getiririz.

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212