Kocaeli Temizlik Şirketleri Kocaeli Koltuk Yıkama

kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

KOCAELİ KOLTUK YıKAMA TEMİZLEME | İZMİT KOLTUK YıKAMA TEMİZLEME

  • Kocaeli Koltuk Yıkama Temizleme | İzmit Koltuk Yıkama Temizleme

Koltuklarınız rahatlamak ve gevşemek için mükemmel bir yer olsa da, düzenli olarak temizliğe ihtiyaç duyar. Çünkü ölü deri hücrelerinden yemek lekelerine kadar, koltuklarınız birçok şeyi yüzeyinde şeyi toplar. Her türlü koltuk yıkama işlemlerinizi profesyonel ekipmanı ile yapan firmamız, koltuklarınızı ilk günkü görünüşüne kavuşturmaktadır. Firmamız bu alandaki Kocaeli temizlik firmaları arasında, teknik ekipman ve personel ile en iyilerden biri olarak dikkat çekmektedir. Koltuklarınızın eviniz için en değerli yatırımlardan birisi olduğunu bilmekte ve bu doğrultuda onlardan maksimum fayda sağlamanız için kaliteli bir hizmet vermekteyiz. KARTEPE KOLTUK YIKAMA için

Kumaş Dokusuna Uygun Temizlik Opsiyonları

Hizmetimiz öncelikle, koltuğunuz üzerinde ekstra hassasiyet isteyen bir lekenin olup olmadığının gözlemlenmesi için, koltuk üzerindeki detaylı analiz ile başlamaktadır. İhtiyaca göre leke bölgesine, özel konsantre temizlik maddeleri uygulamak suretiyle çıkarmak için, ilk tespit oldukça önemlidir. Daha sonra koltuklarınızı oldukça hijyenik ve dokusuna zarar vermeyecek bir şekilde temizlemek için; özel olarak formülize edilmiş mobilya temizleme solüsyonları kullanmaktayız. Ancak koltuğu temizlemeye başlamadan önce, kumaştan deriye kadar her türlü yüzeye en uygun metodu belirlemektir. Bu kullanılacak materyalleri de etkilemektedir.

Bazı kanepeler özel nitelik arz edebilmektedir. Bazıları sadece su ile yıkanabilirken, bazılarında sadece elektrikli süpürge kullanılabilir, bazılarında ise solvent temizleme maddeleri kullanılabilmektedir. Bu konuda endişelenmenize hiç gerek yoktur. Çünkü koltuğunuzun etiketinde temizleme talimatı yazsın ya da yazmasın eğitimli personelimiz en doğru kararı sizin için verecektir. Her türlü kumaş türüne has profesyonel çözümlerimiz mevcuttur. Eğitimli personelimiz, süreç boyunca dikkatli bir işçilik uygulamakta ve yüzeyin tahriş olmamasına her adımda dikkat etmektedir. Kumaşı tanımladıktan ve birinci basamak işlemleri yaptıktan sonra, tüm minderler çıkarılmakta ve içlerinde sıkışabilecek kırıntılar ve çöpler temizlenmektedir. Döşemeleriniz ve deri koltuklarınızın çatlak ya da çizgilerinin arasında toplanan kir, toz ve diğer lekeler de tamamen temizlenmektedir.

Sonrasında koltuğun nozulları ve krikoları düzgün bir şekilde fırçalanmaktadır. Herhangi bir leke mevcut ise, lekeyi ovularak çıkarılmaktadır. Bu süreçte kesinlikle koltuğunuza rengi geçecek materyaller kullanılmamaktadır. Hassasiyet konusunda, Körfez bölgesinin en titiz çalışanlarına sahibiz, bundan hiç şüpheniz olmasın. İZMİT KOLTUK YIMA için

Deri Koltuklar Ekstra Bir Profesyonellik İster

Deri koltuklar da düzenli temizlik gerektirmektedir. Deri döşemeli koltuklar da kumaş yüzeyli olanlara benzer şekilde, aynı kirleri ve kirletici maddeleri içine hapsetmektedir. Ama kumaş koltukların aksine, deri zamanla oluşabilecek çatlaklar ve doku yumuşamaları tehlikeleri ile karşı karşıyadır. Mağazalarda satılan deri temizleyiciler anlık fayda sağlar, ancak uzun süreli hasarlara da neden olabilirler. Uygun bakım, deneyimli bir profesyonel gerektirir. Deri koltukların temizlenmesi kumaştan biraz farklıdır. Önce deriyi daha fazla kirletmeyecek şekilde, koltuğu tozlardan arındırmak gerekmektedir.

Ardından, koltuğun yumuşak bir dokunuşla vakumlanması ve deriyi çizmemek ya da çatlatmamak için; olabildiğince hassas olunması gerekmektedir. Vakumlama işlemi tamamlandıktan sonra, koltukta herhangi bir leke olup olmadığına bakılmakta ve varsa bölgesel uygulama yapılmaktadır. Sektörün en profesyonel İzmit temsilcisi olan firmamız, deri mobilyalarınızı yenilemek için güvenli, kaliteli deri temizleyicileri, deri nemlendiricileri ve deri koruyucuları kullanmaktadır. KÖRFEZ KOLTUK YIKAMA için

Koltuğunuzu uzun süre kullanmak istiyorsanız, kulaktan dolma bilgiler ile deri yüzeyi temizlemek yerine, firmamızdan hizmet talep edin. Böylelikle uzun vadede karlı çıkarsınız. Profesyonel ve derinliğine temizliğimiz, kıymetli koltuğunuza ya da kanepenize yeni bir yaşam sunacaktır. Koltuk temizliğinden kanepenin temizlenmesine, evinizdeki tüm kumaş döşeme ve deri mobilyalara kadar, profesyonel insanlardan, güvenebileceğiniz bir hizmet alın.

Koruyucu Ve Mis Kokulu Koltuk Temizliği

Firmamızca yapılan her temizlikten sonra koltuklarınızı deodorize etmekte ve koruyucu tedbirler almaktayız. Personelimiz, elyafların çevresinde görünmeyen bir koruyucu bariyer oluşturmak için yüzeye özel sprey solüsyonlar uygulamaktadır. Bu su bazlı lekelere, günlük yıpranmaya ve yırtılmaya karşı koltuğunuzun direncini arttıracaktır. Kötü kokuların kaynağını ortadan kaldırarak, nötralize eden bir koku giderici uygulaması da personelimizce yapılmaktadır. Bu müşterinin talebine bağlı bir opsiyondur. Çünkü bazı müşterilerimiz ekstra koku uygulaması istemeyebilmektedir. Her koltuk temizliğinden sonra, evinize onlardan yayılan taze ve temiz bir koku hakim olurken; koltuklarınız her daim harika görünmeye devam etmektedir.

Temizlik Firması Tercihi

Yıllardır müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşımla hizmet veren firmamız; Gebze dahil olmak üzere tüm Kocaeli sakinlerine, mükemmel bir koltuk temizliği sunmaktadır. Koltuk temizliği düzenli olarak yapıldığında koltukların ömrünü uzatmaktadır. Bu temizliğin olağan şartlarda, 2-3 ayda bir tekrarlanmasında fayda olacaktır.

Diğer bir detay da koltuk temizleme işlemlerinin her defasında farklı firmalara yaptırılmaması hususudur. Bunu yaptığınızda, her temizlik firması farklı solüsyonlar kullandığı ihtimalini göz önünde bulundurursanız; bu durum koltuklarınızın ömrünü kısaltacaktır. Bu yüzden güvendiğiniz ve hizmetini beğendiğiniz bir firmadan hizmet almak en sağlıklısı olacaktır. Çünkü yapılan hatalı bir uygulamanın dönüşü olmamaktadır. Hizmetinden, kullandığı ekipmanların kalitesinden ve personelin iş performansından memnun kalacağınız firmamız, henüz tanışmadığı müşterileri ile tanışmak için sabırsızlanmaktadır. Koltuk temizliğinizi şansa bırakmak istemiyorsanız ve Kocaeli bölgesinde oturuyorsanız, hiç düşünmeden bizi arayabilirsiniz.

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212