Kocaeli Temizlik Şirketleri Kocaeli Koltuk Yıkama

kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

KOCAELİ KOLTUK YıKAMA FİRMASı 052 056 02 79, YERİNDE YıKAMA, İZMİT KOLTUK YıKAMA FİRMASı

  • Kocaeli Koltuk Yıkama Firması 052 056 02 79, Yerinde Yıkama, İzmit Koltuk Yıkama Firması

İster evde ister ofiste, ister arabada olsun, en çok kullanılan eşyalardan biri koltuklardır. Koltuk yıkama işlemi, mutlaka düzenli aralıklarla yapılmalı ya da yaptırılmalıdır. Evimizde, ofisimizde ya da arabamızda en sık temas halinde bulunduğumuz eşyalarımızdan olması sebebiyle, aynı zamanda en çok kirlenen eşyalarımızdandır. Bu yüzden, hijyen sağlama konusunda birincil öneme sahiptirler.

Kocaeli Koltuk Yıkama Firması

Her ne kadar koltuk temizliğinin öneminden bahsediyor olsak da eğer tek başımızaysak, koltuk temizlemenin çok kolay bir işlem olmadığını bilmekteyiz. Hatta bu zorluğundan sebep, sık sıkkoltukları temizlemekten kaçınırız. Hele ki büyük şehirlerde yaşayıp, bir de yoğun iş temposunda çalışan insanlardansanız, bu temizleme işini olabildiğince arka plana atarsınız. Bu yüzden, temizlik konusundaki iş yükü temizlik şirketlerinin sırtındadır. Koltuk temizleme gibi çetrefilli bir işin üstesinden gelebilmeniz mümkün gözükmüyors,a imdadınıza koşabilecek birçok temizlik şirketi vardır. Temizlik şirketleri bu işlemi çok kısa bir sürede, kolayca yapabilmektedirler. Sizin saatlerce uğraşıp pek başarılı bir sonuç alamayacağınız koltuk yıkama işlemini, temizlik hizmeti sunan şirketlerce sadece 1-2 saate halledilebilmektedir.

Koltuk Yıkama İşlemi Nasıl Yapılmaktadır

  • Yıkama işleminden önce koltukların, deri ya da kumaş olup olmadığına bakılıp, buna uygun yıkama ya da temizleme seçeneği belirlenir.
  • Kumaş koltukların aksine, deri koltuklar yıkamaya tabi tutulmaz. Deri, yıkama işlemi yerine, deri için özel olarak üretilmiş temizlik ürünleriyle, yüzeysel olarak temizlenir. Çünkü kumaş koltuklara uygulanan yıkama işlemini derilere uyguladığınızda, derinin zarar görme ihtimali yüksektir.
  • Kumaş koltuklarda yapılacak temizliğin büyük bir kısmı makinelerle yapılmaktadır. Makinelerle birlikte, özel temizlik ürünlerinin kullanıldığı bu işlem sırasında koltukların lekelerin yanı sıra, bakteri ve akarlardan da temizlenmesi sağlanır.
  • Tek başınıza yaptığınız temizliklerde hijyen sorunu olabilir ama koltuk temizleme şirketleri, size temizlik garantisi verebilmektedir. Koltuklarda uygun temizleme yöntemleri, kumaşa uygun deterjanlar kullanılıp geri dönüşü olmayan zararlardan kaçınılır.
  • Tüm bu işlemleri cüzi bir fiyata, çok kısa bir sürede tamamlayabilen temizlik ekipleri, sizin zamandan tasarruf etmnizi sağlar.Koltuk yıkama işlemi sayesinde koltuklarınız kötü görüntülerinden kurtulur, ilk günkü gibi bir görünüm kazanır.
Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212