Kocaeli Temizlik Şirketleri Kocaeli Koltuk Yıkama

kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

KOCAELİ HALıFLEKS YıKAMA

  • Kocaeli Halıfleks Yıkama

Kocaeli halıfleks yıkama sizleri ilk günkü görünümündeki halılarla buluşturacak…  Bildiğiniz gibi halıfleksler boydan boya döşenerek metrekarelerce uzayıp giden halılardan. Bu halılar ilk döşendiğinde güzel renkleri, parlak dokuları ve muhteşem desenleriyle çok güzel görünen halılardandır.  Fakat zaman geçtikçe renkleri kararır, grileşir, desenleri kaybolur ve ilk günkü parlaklıları da kaybolup gider. Üstelik bu tarz halıları yerinden söküp yıkamaya göndermek gibi bir imkanınız da yoktur. Yerinden sökülmesi ve tekrardan döşenmesi konusu oldukça külfetli ve pahalı olabilecek olan bu malzeme sizlere maddi ve manevi anlamda pahalıya patlayacaktır. Bunu içinse halılarınızı ilk günkü görünümlerine kavuşturmak adına elinizde en güzel çareler mevcut.

Kocaeli halıfleks yıkama şirketimiz sayesinde ise bu işlemler hem kolay hem de ekonomiktir. Halı ve halıfleks yıkaması, temizlenmesi konusunda uzman ekiplerimiz adreslerinize randevu saatine vakti vaktine uyarak geliyor ve halılarınızı temizlemek içinde gerekli olan tüm malzemeleri yanında getiriyor. Halıfleks temizlenecek mekan ister ev olsun, ister büro ortamı olsun, ister restoran, kafeterya, konferans salonu, sinema, tiyatro ya da otel olsun hiç fark etmez. Firmamız her türlü büyüklüklerdeki metrekarelere kadar en büyük halı temizliğin hizmetini verebilmektedir.

Firmamız

Kocaeli halıfleks yıkama firmamız her tür mekanda, en büyük ebatlara sahip olan halıfleks temizleme işlemlerinin dahi üstesinden gelebilmektedir. Düz halıfleksler, kumlu, buklet modeller, desenli, antibakteriyel, digital baskılı, özel tasarım halıfleksler de dahil temizlik yaptığımız modeller arasında yer almaktadır.  Islak – kuru halıfleks temizliği esnasında ilaçlı solüsyonlar halılarınızın en derin noktalarına kadar nüfus ettirilerek sonrasında özel makinelerimiz sayesinde geri çekilir.

Bu devri daim esnasında halıya temiz nüfus eden solüsyonun geri çekilişi sırasında ne kadar kirli renkte ve grileşmiş olduğunu sizlerde gözlerinizle görebilir ve olaya tanıklık edebilirsiniz. Bu sayede halılarınızın mikroplu ve  kirli  tüm noktaları makineye çekilip hapsedilmiş olur. Aynı zamanda yumuşatıcılı ve parfümlü özel halı şampuanlarımız sayesinde halılarınızın dokusu yumuşar ve ilk günkü hacmine geri kavuşur. Sizlerde mekanlarınızda bahsettiğimiz uygulamalar ve teknolojik imkanlarla sağladığımız özel halı yıkama tekniklerinden yararlanmak isterseniz bizleri aramalısınız.

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212