Kocaeli Temizlik Şirketleri Kocaeli Koltuk Yıkama

kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

KOCAELİ HALı YıKAMA ŞİRKETİ

  • Kocaeli Halı Yıkama Şirketi

Kocaeli Halı Yıkama Şirketi

Kocaeli halı yıkama şirketimizde halıların belli başlı aşamalardan geçerek yıkanması ve temizlenmesi sağlanır. Bu işlemler yapılırken ilk önce halıların tozlarının, kum ve yabancı maddelerinin arındırılması için yapılan temizleme işlemidir. Daha sonra bakteri ve mikroplardan arındırılması için ilaçlı su ile dezenfekte edilmesi sağlanır. Mikroorganizma ve bakterilere karşı antibakteriel şampuanlar ile elektronik fırçalar yardımı ile ön ve arka yüzleri yıkanır. Leke olan halılar için özel leke çıkarıcılar kullanılır. Daha sonra fazla suların atılması sağlanır ve daha sonra da kurutma işlemine sıra gelir. En sonunda bir kez daha kontrolü yapılarak süpürülüp taranır. Daha sonra paketle işlemi yapılır ve evlere servis yapılır.

Kocaeli halı yıkama şirketi olarak biz; bulunduğumuz sektör içerisinde nadide temizlik firmaları arasında en iyisiyiz. Çünkü biz kaliteli hizmet vermekteyiz. Kaliteli hizmet, kaliteli malzeme kullanılması, sert kuyu suları değil tam aksine normal evlerde kullanılan sular ile yıkanması, özel halı yıkama sanayi makineleri, halıların tam olarak kurutulmasının sağlanması, halı yıkama ustaları ile işlem yapılması demektir.

Titiz bir şekilde hizmet veren şirketimiz, müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır. Günümüzde teknolojinin ilerlemesi, her alanda olduğu gibi halı yıkama sektöründe de çok özel makineler ve uygulamalar bulunmaktadır. Şirketimiz tarafından yıkanan halılarınız 0 bakteri ve mikrop ile size teslim edilmektedir.

Her türlü halınızı ürün özelliğine göre değerlendirerek lekesiz ve temiz bir şekilde siz müşterilerimize ulaştırmaktayız. Halılarınızın ilk günkü kadar temiz, parlak ve mikropsuz olması için son sistem makinelerimiz ile yıkamaktayız. Halılarınızın tesliminden sonra halılarda hiçbir deformasyon, renk solgunluğu, yıpranma gibi olumsuzluklar ile karşılaşılmamaktadır. Profesyonel ekibimiz sayesinde sağladığımız hizmet, sizlere verebileceğimiz en büyük imkandır.

Kocaeli halı yıkama şirketimiz, Kocaeli ve çevresinde ki tüm yerleşim alanlarında siz müşterilerimizin hizmetindedir. Şirketimiz haftanın her gününde sizlere hizmet vermeyi amaç edinmiş, müşterilerinin mağdur olmaması adına istenilen zaman içerisinde teslimat yapmaktadır. Uygun fiyatlar ile çoğu firmadan çok daha kısa sürede, daha temiz ve uygun fiyatlar ile hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212