Kocaeli Çekyat Yıkama

Kocaeli çekyat yıkama konusunda bizlere ulaşabilirsiniz. Çekyatlar genellikle misafirler geldiğinde misafirlerin yatması, uyuması ve ağırlanması konusunda kullanılan açılır- kapanır koltuklardandır.  Bunun dışında da tüm üzerinde çoluk – çocuk oturulan ve vakit geçirilen koltuklardandır da. Dolayısıyla çekyatlar konusunda gerçek hijyen bir anlayışı gelişmemektedir. Zaman içinde gözden kaçan ve sık sık göz ardı edilen çek yat temizliği içinde bolca mikrop bulundurmadığı anlamına da gelmez. Zaman içinde çekyatların üzerinde ya da köşe bucak noktalarında biriken tozlar beraberinde bulunan akarlarla birlikte hem havayı kirletir, hem de üzerinde oturan ve yatan kişilere rahatsızlık verecektir. Hatta zaman zaman sebepsiz yere gelen hapşırık krizlerinizin sebebi bile bu temizliğe muhtaç çekyatlar olabilir.

Kocaeli Çekyat Yıkama

Kocaeli çekyat yıkama ise bu anlamda imdadınıza yetişiyor.  Çekyatların üzerleri zamanla kirlenir, aşınız ve zararlı organizmalarla kaplanır. Zaman içinde çekyat dokusunun derinliklerine kadar işleyen bu toz, kir ve mikrop tabakası çekyatların büyük bir kısmını kaplar. Öte yandan çekyatların köşe, bucak ve kenar kısımları  pek temizlenmeyen ve  dokunulmayan yerleridir. Buralarda da toz ve zararlı bakteriler daha da çok görülmekte, yuvalanmaktadır.

Kocaeli çekyat yıkama firması olarak tüm çekyat temizliği konusunda hizmetinizdeyiz. Sağlık açısından yukarda saydığımız tüm olumsuzluklar çekyatların üzerinde bizleri bekleyedursun. Aynı zamanda çekyatların görünümü de temizlenmedikçe; gittikçe kötüleşecek ve estetik açıdan evlerimizin, odalarımızın çirkinleşmesine sebep olacaktır. Böylelikle de kirden- tozdan rengi dönen grileşen çekyatlar, kirlilikten desenleri bozulmuş olan kanepeler; bizleri hiç mutlu etmeyecek. Ve evimizde görmek istemediğimiz eşyalar kategorisine girecektir.  Temizliğinden endişe ettiğiniz, çocuklarınızı, misafirlerinizi ya da ailenizi üzerinde oturmak istemediğiniz çekyatlara sahipseniz bizleri arayabilirsiniz.  Şirketimiz ıslak – kuru temizliği sayesinde tüm koltuklarınızı, sandalye, çekyat berjer ve Kleopatra tipi koltuklarınızı aldığınız ilk gün hijyenine ve temizliğine kavuşturuyor.  Sizler de evlerinizde desenleri kaybolmuş, renklerini yitirmiş koltuk, sandalye ya da çekyatlara sahipseniz; bizleri arayarak saatler içinde yeni görünümlü hijyen eşyalara sahip olabilirsiniz. Canlı renkleri, parlak dokuları, mis gibi kokan yeniliğinde koltuklara sahip olmak artık hiç de zor değil.