Kocaeli Temizlik Şirketleri Kocaeli Koltuk Yıkama

kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

KARTEPE YERİNDE HALı YıKAMA

  • Kartepe Yerinde Halı Yıkama

Kartepe Yerinde Halı Yıkama

Kartepe yerinde halı yıkama şirketi olarak biz, halıların insanların belki günlük yaşantıları boyunca en çok kullandıkları ve yıprattıkları eşyalardan olduğunu düşünüyoruz. Yerde ve sürekli basılması sebebi ile oldukça fazla miktarda toza ve kire maruz kalmaktadır. Bu nedenle fazla miktarda mikrop barındırır. Üzerinde bulunan tozlarında sürekli havalanması nedeni ile alerjik olan her türlü hastalığa da davetiye çıkarır. Bu nedenle yaptığımız işlerimizde temizlik, hijyen ve sağlık koşulları birinci hedefimizdir.

Ev ya da iş yerlerinde hem görünüm, hem de ekonomik ve ısınma açısından çok tercih edilen halıfleks ya da duvardan duvara olan halıların temizliği ve yıkanması işlemi, bizim gibi deneyimli firmalarca yapılmalıdır. Çünkü bu işlemler sırasında farklı birçok yöntem uygulanmaktadır. Şampuanlama, buhar, köpük, kuru temizleme ve Bonnet yöntemleri, halıların kir ve kullanım durumlarına göre uygulanan yöntemlerdendir. Kullanılacak olan kimyasal ürünlerin uygulamasını bilmek de sağlık açısından önemli bir faktördür. Kartepe yerinde halı yıkama şirketi olarak biz, bunun bilincindeyiz. Kullandığımız antibakteriyel ürünler ve tecrübeli kadromuz ile her ortama uygun, hijyen çalışmalarımız sayesinde müşterilerimizi memnun edebilmek için gayret göstermekteyiz. Kullanılan ürünlerin haricinde son sistem makinelerimiz, işimizi en iyi şekilde yapma ve uygulama fırsatını da sunmaktadır.

Bu nedenle halıların yerinde yıkanması oldukça, deneyim ve profesyonel bir uygulama istemektedir. Halılara yapılan her türlü uygulama sonrasında halıların deforme olması, renginin solması ya da aşırı sulu bırakılmasından dolayı küflenme olması görülebilir. Firmamız bu türlü sorunların farkında olduğundan profesyonel ekibimiz sayesinde oldukça titiz bir çalışma yöntemi uygulanmaktadır. Bu yöntemleri uygularken de sanayi tip makinelerden yardım alarak, oldukça kuvvetli çekiş gücü ile çalışma yapmaktadır. Bu sayede halıların hızlı bir şekilde kuruması sağlanmakta ve halıların da eşsiz bir temizliğe kavuşması da gözle görülmektedir.

Sunduğumuz hizmet kalitesi, yaptığımız iş ile paraleldir. Tüm verdiğimiz hizmetlerde her türlü ürün ve makinelerde son sistem uygulamaları kullanmaktayız. Kartepe yerinde halı yıkama firması olarak halı yıkamada ki tecrübe ve bilgilerimizi her zaman göstererek, birinci sınıf kalite hizmet vermekteyiz.

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212