Kartepe Koltuk Yıkama

Kartepe Koltuk Yıkama | Kumaş türlerine göre temizlik işlemi gerçekleştirilir. Çünkü hassas yapıda olan kumaşlara, zarar verecek yöntemler uygulanırsa, temizlikten ziyade, kumaşa geri dönülemez tahribatlar verilebilir. Kartepe Koltuk yıkama işleminde de kumaş türlerini baz alarak, temizlik işlemi gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca organik deterjan kullanıyoruz. Çünkü kimyasal bazlı temizleyicilerin birçoğu zamanla koltuk kumaşlarına zarar verebiliyor.

kartepe koltuk yıkama

Kartepe Koltuk Yıkama

Kartepe Koltuk Yıkama: Koltuk Kumaş Türleri

Temizlik işlemlerinde kumaş türlerini bilmek oldukça önemlidir. Çünkü bazı kumaş türleri deterjanlarla temizlenirken, bazıları için buharlı yıkama ya da soğuk su ile temizleme işlemi gerekebilir.

Kartepe koltuk yıkama hizmetimizde de kumaş türlerine göre deterjan ve yöntem seçimini gerçekleştiriyoruz.

Gelin birlikte, koltuklarda döşeme olarak kullanılan kumaş türlerini yakından tanıyalım.

Keten Kumaşlar | Kartepe Koltuk Yıkama

Koltuklarda fazlaca kullanılan kumaş türüdür. Esnektir ve oldukça dayanıklıdır. Güneş ışınlarına karşı uzun süre dayanabilir. Toz çekmeme özelliğine sahiptir. Bazı sektörlerde ses ve ısı yalıtımında kullanılır. Parlaktır ve bu yüzden ışığı son derece iyi yansıtır.

Sabun ve ılık su ile kolaylıkla temizlenebilir.

Şönil Kumaşlar | Kartepe Koltuk Yıkama

Kadifemsi ve tüylü bir yapısı vardır. Son derece yumuşaktır. Sabit koltuk döşemelerinde sıklıkla kullanılır. Uzun süre dayanma özelliğine sabittir. Polyester ve pamuk malzemeleri ile karıştırılır. Sıkı bir yapısı vardır.

Alkol bazlı temizleyiciler ve su kullanılarak temizliği sağlanır.

Nubuk Kumaşlar | Kartepe Koltuk Yıkama

İşlenmiş bir tür deridir. Üst yüzeyi zımparalanır ve böylece son halini alır. Koltuk döşemelerinde genelde alt yüzeyinde polar kullanılır. Eskitme bir görünüme sahiptir. Yumuşak bir dokuya sahiptir.

Sıvı sabun ya da özel olarak satılan yıkama şampuanları ile temizliği sağlanabilir.

kartepe koltuk yıkama

Nubuk kumaşlar

Tay Tüyü kumaşlar

Kadife kumaşa benzer özellikler sergiler. Yumuşak ve konfor sağlayan bir dokusu vardır. Biraz zengin işidir diyebiliriz.

Sıvı maddelerin birçoğunu içerisine geçirmeme gibi bir avantajı vardır. Bu nedenle öncelikle kuru bir bezle silinmelidir. Daha sonra doğal sabunlar ve ılık su kullanılarak detaylı temizliği yapılabilir.

Deri Kumaşlar

Hayvanların derileri tabakhanelerde işlenerek kullanılabilir hale getirilir. Tekstil sektöründe ve koltukların döşemelerinde kullanılırlar. Deri döşemelerin temizliği oldukça kolaydır. Ancak doğru malzemelerin kullanılması gerekir. Mesela ılık su, sabun ve aşındırıcı olmayan bezlerle, deri koltuk kumaşları temizlenebilir.

Detaylı temizliği ise profesyoneller tarafından gerçekleştirilmelidir. Kartepe koltuk yıkama firması olarak en sık temizlediğimiz kumaş türlerindendir.

kartepe koltuk yıkama

Deri Kumaşlar

Flok Süet Kumaşlar

Tay tüyü ve süet malzemelerinin birleşiminden oluşturulan kumaşlardır. Koltuk döşemeleri de dahil olmak üzere birçok eşyada kullanılırlar. Ayrıca giyim sektöründe de bu tür kumaşlar kullanılır.

Ilık su ve sabun ile kolaylıkla temizlenebilirler. Dairesel ve yumuşak hareketlerle temizlik işlemi gerçekleştirilmelidir.

Moher Kumaşlar

Keçi yününden elde edilen kumaşlardır. En kıymetli kumaşlar arasında yer alırlar. Bu yüzden oldukça pahalıdırlar. İnce ve parlak bir yapıya sahiptirler. Genelde sandalye ve koltuk döşemelerinde kullanılırlar.

Ilık su ve sabun ile yüzeysel temizliği gerçekleştirilebilir.

Akrilik Kumaşlar

Dış mekanlarda kullanılan koltuklar için özel olarak hazırlanan kumaşlardır. Yani dış ortamlara karşı oldukça dayanıklıdırlar. Akrilik malzemenin su itici özelliği vardır. Güneşe karşı da son derece dayanıklıdırlar.

Ayrıca su ve sabun ile kolaylıkla temizlenebilirler.

Alkantara Kumaşlar

%60 Polyester ve %40 poliüretan iplik karışımından üretilen kumaşlardır. Sağlam ve yumuşak bir yapıya sahiptirler. Kanepe ve koltuk döşemelerinde sıklıkla kullanılırlar. Silinerek kolaylıkla temizlenebilirler. Yat ve otomobil koltuklarının döşemesinde tercih edilirler.

Koltuk Kumaşlarını Nasıl Temizleriz?

Her ne kadar bazı kumaş türlerinin temizliği kolay olsa da, inatçı lekelere karşı dayanıksız olabilirler. Bu durumda inatçı lekelerin çıkarılabilmesi için profesyonel yardıma ihtiyacınız vardır.

Özel makinelerimiz ve profesyonel ekiplerimiz ile tüm kumaş türlerine zarar vermeden temizlik işlemi gerçekleştiriyoruz.

Koltuk ve Çekyat Yıkama İzmit olarak, Kocaeli ve tüm ilçelerinde 15 yıllık tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz. Profesyonel ve eğitimli kadromuz ile temizlik sektöründe öncü bir firma olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ev ve iş yerlerinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm temizlik uygulamaları için özenle çalışırken; hem müşteri memnuniyetini esas alıyoruz, hem de yüksek kalite standartlarında hizmetlerimizi sizler ile buluşturuyoruz.

Koltuk ve Çekyat Yıkama İzmit

Koltuk yıkama İzmit, diğer hizmetlerimizde olduğu gibi tarafımızca büyük bir özen ve titizlikle sağladığımız bir uygulamadır. Ev ve iş yerlerinizdeki koltukların temiz bir görüntüye ulaşması ve lekelerden tamamen arındırılması için ihtiyaç duyulan bu temizlik türü hem kimyasal, hem de buharlı temizleme teknikleri ile verdiğimiz bir hizmettir.

Sandalye yıkama ve çekyat yıkama hizmetinde de benzer işlemler ve sonuçlar ile karşılaşmanız mümkündür. Koltuk yıkama İzmit olarak, koltuk yıkama işlemini yüksek kalitede deterjan ve ürünler ile aynı zamanda son teknolojiyi kullandığımız makineler ile sağlamaktayız. Bununla beraber temizlik alanında hizmet veren tüm personellerimiz alanında düzenli eğitimleri almış; gerekli görülen tüm sertifikalara sahip bireylerden meydana gelmektedir. Koltuk yıkama İzmit firmamız temizlik ve hijyen konusunda titizlikle çalışırken; sizler için en iyisini sunmaya ve sağlıklı ortamalar hazırlamaya özen göstermektedir. Yıkama makinesi olarak alanında en iyisi olan Karcher markalı makineyi kullanmaktayız. Temizlik uygulamalarını doğru teknikler ve kaliteli ürünler ile sunduğumuz için; derinlemesine temizlik sağlarken eşyalarınızı korur ve yıpranma gibi durumların önüne geçeriz.

Koltuk Yıkama İzmit İşlemi ve Fiyatları

Koltuklar sıkça kullandığımız ve kirlenmeye oldukça müsait olan eşyalar olduğu için mikropların üremesine; beraberinde de hastalıkların yayılmasına sebebiyet vermektedirler. Bu anlamda profesyonel olarak uzmanların sağlayacağı özel teknikler ile temizlenmelidir. Koltuk yıkama İzmit uygulaması, koltuklarınızda derinlemesine temizlik sağlarken meydana gelen bakteri ve virüs oluşumlarının da önüne geçerek, sağlıklı bir kullanımı sizlere sunar. Aynı zamanda profesyonel bir hizmet aldığınız için; koltuklarınız temizlik işleminden sonra yeni alınmış gibi bir görüntüye sahip olur ve hijyenik eşyalara dönüşür.

Koltuk yıkama İzmit fiyatları pek çok sebepten kaynaklanarak değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle koltuk yıkama hizmetinde belirli faktörlerin fiyat üzerinde etkili olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin koltuğunuzun üzerinde yer alan lekelerin zorluğuna, koltuğunuzun büyüklüğüne ve yapısına; ya da koltuklarınızda kullanılan deri, ahşap gibi materyallerin yoğunluğuna göre fiyatlarda değişiklikler görülebilmektedir. Aynı zamanda koltuk yıkama İzmit işlemi sonrası koltuklarınız 6 ila 8 saat arasında kullanıma hazır hale gelirler. Ancak koltuklarınız için anında kurutma işlemi de sağlamaktayız; anında kurutma işlemi ek bir ödeme gerektiren uygulamadır.

Koltuk yıkama İzmit olarak, tüm çalışanlarımız pandeminin gerektirdiği kurallara büyük bir özenle uymakta; 15 günde bir düzenli olarak Covid-19 testlerini yaptırmaktadır. Bu konuda da dilerseniz test sonuçlarını sizlerle paylaşmaktayız. Sosyal medya hesaplarımızdan kocaelivitrintemizlik ismi ile bizlere ulaşabilir; kampanya ve fırsatlardan kolaylıkla haberdar olabilirsiniz.

Kartepe Koltuk Yıkama Şirketi | Eğer koltuk yıkatmak istiyorsanız iyi bir inceleme yapmanız gerekmektedir. Arayacağınız firmalar sizin yıkama yapabileceğiniz gibi aynı durumda yıkama yapabilirler ve koltuklarınıza çok büyük zararlar da verebilirler. Bu nedenle kesinlikle koltuk temizliği yaptırmak istiyorsanız kesinlikle işinin uzmanı ve kendi bünyesinde uzman ekipler barındıran firmaları bulmanız gerekmektedir. Çünkü bu firma sizin kendilerine ulaşmanızdan sonra hemen temizlenecek koltukları incelemeye alacak; en ince ayrıntısına kadar koltuklarınızı tekti edecektir. Kartepe koltuk yıkama şirketi işlemi için koltuklarınızın bulunduğu evinize veya işyerinize gelerek bunların temizlenmesi için neler gerektiğini tetkik edeceklerdir. Bu koltukların nasıl yıkanacağını, ne kadar su kullanılacağını, hangi temizlik maddelerinin kullanacağını belirledikten sonra da hemen yıkama işlemine geçeceklerdir.

Kartepe Koltuk Yıkama Şirketi

Yalnız sadece yıkama işlemi ile işin bitmeyeceği de bir gerçektir. Vitrin temizlik ekibi yıkama işlemini bitirdikten sonra kesinlikle işinin bittiğini düşünmeliyiz. Ayrıca koltukların nasıl kurutulacağına kadar işlemleri sonlandırmadan temizlik işleminin yapıldığı yerden ayrılmayacaktır. Koltukların yıkandıktan sonra tam olarak kurutulmamasının sonucunda hem kendi sağlığınız tehlikeye girer. Hem de koltuklarınızın kullanma ömrünün de kısalacağını size kesin olarak söyleyebiliriz. Bu nedenle yıkama işlemi yapıldıktan sonra hemen kurutma işlemine de geçilmeli; koltuklarınız tam olarak kurutulmalıdır. Çünkü koltuklarınız tam kurutulmadığı takdirde koltuk döşemelerinde çürümelerin olabileceği; iskeletinde de tamir edilemeyecek bozulmaların olabileceği bilinmelidir. Bu nedenle kurutma işlemi yıkama işlemi kadar önem kazanmaktadır. Nemli kumaşların zaman geçtikçe kokma yapacağı ve mikropları üzerine daha fazla çekeceği de düşünülecek olursak; sağlığınız açısından da koltuk temizliğinin önemi anlaşılacaktır.

Koltuk Temizliğinde Firma Seçimi

Kartepe koltuk yıkama şirketi işleminin tam anlamıyla yapılabilmesi için yapacağınız güvenilir bir firma bularak; bu firmaya koltuk takımınızı yıkatmak olmalıdır. Bu hususta vitrin temizlik sizin aradığınız firma özelliklerini taşımaktadır. Koltuklarınızın ilk günkü gibi pırıl pırıl ve tertemiz olmasını sağlayacak bir firmadır. Koltuk temizliğinde firmaların öneminin büyük olduğunu ve işinde uzman ekipleriyle hizmet veren firmaların bir adım daha öne çıktığı bilinmektedir. Bu nedenle siz de koltuk temizliği yaptıracak olursanız böyle firmaları seçmeyi ihmal etmeyin.

Kartepe Koltuk ve Çekyat Yıkama olarak 15 yıldır Kocaeli ve tüm ilçelerinde özenle ve müşteri memnuniyetini baz alarak hizmet vermekteyiz. Sizler için tüm hijyen koşullarını sağlamaya ve kaliteli bir hizmeti ulaştırmayı amaç edindik. Temizlik alanında sunduğumuz çeşitli hizmetler arasında koltuk yıkama, sandalye yıkama ve çekyat yıkama gibi çeşitli hizmetleri sizlere buluşturmaya devam etmekteyiz. Profesyonel ve alanında uzman olan kadromuzla güven esaslı bir çalışma prensibini birleştirerek başarılı işlere imza atmış bulunmaktayız.

Kartepe Koltuk ve Çekyat Yıkama

Kartepe koltuk yıkama işleminde hem kimyasal, hem de buhar makinesi kullanarak detaylı ve özenli bir temizlik sağlamaktayız. Buharın gücünden faydalanarak koltuklarınızın derinlemesine temizlenmesini sağlıyor; bakteri ve virüslerden tamamen arındırıyoruz. Aynı zamanda koltuklarınızı kirlerden arındırdığımız gibi yüzeylerinde meydana gelmiş lekelerin de tamamen ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz. Kartepe koltuk yıkama işlemi esnasında minderli koltuklarda da, minderlerin özel olarak ve detaylı bir şekilde temizliğini sağlamaktayız. Aynı zamanda koltuğunuzun kumaşı, türü ve cinsine bağlı olarak uygun görülen işlemi uyguluyoruz. Bu sebeple koltuklarınızda meydana gelebilecek yıpranma ve zarar görme gibi durumlarında önüne geçiyoruz. Kartepe koltuk yıkama şirketimiz temizlik alanında sunduğu tüm hizmetlerde kalite standartlarını yerine getirirken, personellerini sürekli olarak eğitimlere tabii tutarak alanında uzman ve güvenilir bir firma olarak hizmet verir.

Kartepe Koltuk Yıkama İşlemi

Kartepe koltuk yıkama işleminde koltuğunuzdaki kumaş, materyal ve koltuğun türüne göre özel temizlik teknikleri sağlamaktayız. Temizlik ve hijyenin gerekli kıldığı uygun ısı ve şartları sağlayarak detaylı temizliği profesyonel anlamda gerçekleştiriyoruz. Koltuklarınızda meydana gelen kir, bakteri ve toz gibi istenmeyen tüm olumsuzlukların önüne geçiyoruz. Son teknolojiden faydalanarak aynı zamanda da kimyasal ve buharlı temizlik teknikleri ile koltuklarınızda derin temizlik sağlıyoruz. Bunlarla beraber yerinde Kartepe Koltuk ve Çekyat Yıkama hizmeti ile ev ve iş yerlerinize gelerek temizlik işini kolaylaştırıyoruz. Koltuğunuzun kumaşına bağlı olarak deri, kadife ve daha farklı kumaşlardan oluşan koltuklarda koltuğun yapısına zarar vermeyecek uygulamaları sunuyoruz.

Kartepe Koltuk Yıkama Fiyatlandırma Politikası

Kartepe koltuk yıkama olarak, koltuklarınızda derinlemesine ve hızlı bir şekilde temizlik işlemi sağlarken, hizmetlerimizi titizlik ve profesyonellik ile gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı ile sizler için uygun fiyatlı bir politikayı benimsedik.  Bununla beraber de Kartepe koltuk yıkama işlemlerinde fiyatlandırma konusunda değişiklik olabileceğini belirtmeliyiz.

Fiyatlandırmamızda;

  • Koltuklarınızdaki çeşitli lekelerin çıkarılma zorluğu,
  • Koltuğun yapısı ve materyalleri,
  • Koltuk kumaşı,
  • Koltuk temizliğinde ihtiyaç duyulan malzemeler ve kimyasallar,
  • Evin ya da iş yerinin bulunduğu uzaklık,
  • Koltuğun büyüklüğü,
  • Talep edilen ek hizmetler vb. faktörler fiyatın değişkenlik göstermesinde etkilidir.

Web sitemizde yer alan iletişim kısmından ve telefon numaralarımızdan bize her zaman ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medya hesaplarımızdan kocaelivitrintemizlik ismi ile de bizi bulabilir; kampanya ve fırsatlarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Koltuk yıkama Kartepe ile evinizde üstün hijyene kavuşun….

Koltuklarımız neredeyse üzerinde tüm günümüzü geçirdiğimiz unsurlardan. Çoluk çocuk, ebeveyn, tüm aile  hatta misafirlerimiz gece gündüz demeden tüm vakitlerini koltuklar üzerinde geçirmektedir. Bu nedenle evlerimizin en mütenasip köşesi olması gereken koltuklarımız; evimizin en temiz ve hijyen köşesi olmalı. Oysaki bir kova dolusu deterjanlı suya daldırarak sildiğimiz temizlik bezleri sayesinde koltuklarımızın sadece yüzeyleri temizlenebilmektedir. Halbuki yıllar yılı üzerinde oturduğumuz ve büyük vaktimizi geçirdiğimiz koltuğun üzerinde; zaman içinde bizlerle birlikte oturan davetsiz misafirlerden bakteriler, yani “akarlar da belirmektedir.

Koltuk Yıkama Kartepe

Akarlar gözle görülmeyen çok zararlı bakterilerdendir. İnsan derisi, kepek gibi artıklarla beslenen ve gözle seçilemeyen bu varlıklar; özellikle nefes yolu hastalıkları, astım, alerjik astım gibi rahatsızlıklar çeken insanlar üzerinde daha da olumsuz etkiler yaratmaktadır. Koltuklarımızda, kumaş kaplı sandalyelerimiz ve özellikle de halılarımızın üzerinde üstün hijyen temizliği sağlayamadığımız takdirde, akar tabakası giderek genişleyerek yayılır.

Bu sayede  özellikle evlerimizde bulunan astım hastalığı, nefes yolları rahatsızlıkları, koah, alerjen rahatsızlıkları yaşayan insanların sorunları da  buna bağlı olarak giderek artacaktır. Özellikle de evimizde çocuk ya da yaşlı gibi aile ferlerinin üzerinde bu tarz rahatsızlıkların etkileri daha da büyüktür. Koltuk yıkama Kartepe tüm bu sorunları kökten çözümlüyor.
Uzman halı, koltuk ve sandalye yıkaması yapan ekibimiz;  mikroplar ve bakteriler üzerinde  antibakteriyel etkilere sahip olan makineler kullanmaktadır. Yanı sıra antibakteriel şampuanlar kimyasallar ve özel cihaz aparatları sayesinde tüm kiri, pası, bakteri ve mikrobu; koltuklarınızın, sandalye ve halılarınızın üzerinden söküp alarak makinelerimizin içine hapsediyoruz.

Sizler de bu üstün hizmetten yararlanarak evlerinizi dünyanın en hijyen bölgesi haline getirmek istemez misiniz? Koltuk yıkama Kartepe sayesinde bu mümkün. Hem de çok kısa sürelerde. Bir iki saatte evlerinizi, salonlarınızı ya da ofislerinizi tertemiz yapıyoruz. Koltuklarınızın, kanepelerinizin, sofa, sandalye ya da halılarınızın üzerinde lekeden eser kalmayacağı gibi; en üstün de hijyen etkileri sağlanacaktır. Oldukça uygun ve ekonomik fiyatlara uygulatacağınız bu üstün hijyen imkanını; en azından senede bir kez uygulatmanızı öneririz.