Kocaeli Temizlik Şirketleri Kocaeli Koltuk Yıkama

kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

KARTEPE KOLTUK YıKAMA

  • Kartepe Koltuk Yıkama

Kartepe koltuk yıkamanın eşsiz hizmeti sayesinde siz de temiz koltuklarda oturmak ve arkadaşlarınızı misafir etmek ister misiniz? Temizlik konusunda hassas olsun veya olmasın, herkes, belli bir süre kullandıktan sonra koltuklarını temizlemek ister. Kış aylarında kaloriferler veya sobalar nedeniyle, yaz aylarında ise açılan pencere ve balkon kapılarından eve giren tozlar koltukların kısa süre içinde kirlenmesine neden olur. Özellikle evde küçük çocuk varsa, koltuklarda çikolata, gofret, meyve lekelerinin oluşması kaçınılmazdır. Ayrıca eve gelen misafirlerin ve evde yaşayan büyüklerin zaman zaman koltukları çay veya kahve lekeleri ile kirletmesi de sık rastlanan durumlardır. Bu tip durumlar evde yaşayan herkesi, ama özellikle de evin hanımını çok rahatsız eder.

Bu kirli ve kötü görüntü, sağlık açısından sorunlar yaratarak özellikle çocukları da tehdit edebilir. Yemek artıkları nedeniyle biriken bakteriler, ortamın sağlıksız olmasına neden olur. Düzenli bir biçimde yapılması gereken temizlik işlemleri için Kartepe koltuk yıkama size en iyi hizmeti verir. Kullandığımız tüm temizlik malzemeleri en kaliteli ve tanınmış markaların ürünleri arasından seçilir. Sağlığa zararlı maddeler ve ağır kimyasallar içermezler. Yapılacak temizlik işlemi sonrasında hem çocuklarınızın hem de evinizde yaşayan evcil hayvanlarınızın koltuklar üzerinde dolaşmasında sağlık açısından herhangi bir engel bulunmamaktadır. Yapacağımız temizlik sonrasında ev eşyalarınızın hem temiz ve hijyenik olması sağlanır.

Kartepe koltuk yıkama olarak işe mobilyalarınızın tozunu alarak başlarız. Kolayca yapılan bu ön temizlik aşamasından sonra ana işlemlere geçeriz. Koltuk kumaşının hammaddesi, kalınlığı, dokuma veya baskılı bir kumaş olmasını dikkate alarak belirleyeceğimiz temizlik malzemeleri eşliğinde yıkama işlemini tamamlarız. Yıkama sonrasında, hava koşulları müsaitse, evin uzun bir süre havalandırılmasını sağlarız. Koltuk ve halı gibi büyük ürünleriniz mümkün olduğunca yerlerinden hareket ettirilmeden yıkanırlar. Yıkama işleminin ardından hem koltuklarınız hem de halılarınız ilk günkü temiz görüntülerine kavuşurlar. Tüm bu işlemleri yaparken, bize verdiğiniz randevu saatine uyar ve ekiplerimiz ile iş organizasyonumuzu bu randevu saatine uygun olarak yaparız. İşimize gösterdiğimiz bu özen sayesinde müşterilerimize uzun yıllar boyunca tekrar tekrar hizmet vermeyi hedefleriz.

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212