Kartepe Halı Yıkama

Kartepe halı yıkama ile evinizin en önemli konforunu rahatlığa çevirebilirsiniz. Halılar ve kilimler evlerin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Ev içinde her yaştan üye için güvenilir bir ortam oluşturulmasını sağlayan halılar düzenli olarak temizlenerek; uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanılabilirler. Son yıllarda popüler bir kullanım bulan geometrik desenli halılar ev ve ofislerin vazgeçilemez unsurlarıdır. Tamamen deri ile kaplı ortamlarda tercih edilen deri halılar ise temizlik açısından ciddi sorun teşkil etmektedir. Sıcak ve soğuk havalarda ısı yalıtımı ve aynı zamanda da ses yalıtımı yapan halılar kullanılması keyifli ev aksesuarlarıdır. Özellikle estetik görünüm açısından büyük önem taşıyan halılar; aynı zamanda rahatlık ve yumuşaklıkları ile de fark yaratmaktadır. Halılarınızı yıkatarak toz, bakteri ve istenmeyen kirlerden arındırabilirsiniz.

Kartepe Halı Yıkama

Kartepe halı yıkama hizmetlerimiz müşterilerin talepleri doğrultusunda şekillenmektedir. Dileyen müşterilerimizin parça olarak kullanılan halıları evlerinden teslim alınır ve temizlendikten sonra yeniden iade edilir. Bununla birlikte boydan boya halı kaplı olan mekânlarda ise temizlik adreste de yapılabilir. Bu aşamada temizliğe gelen ekiplerden halılara ek olarak perde, koltuk takımı, yatak ve sandalyelerin temizliği için de hizmet alınabilir. Basit bir şekilde yapılacak düzenli bakım halılarınızın uzun yıllar; ilk günkü şekilde muhafaza edilmelerine olanak sağlayacaktır. Böylelikle bebek ve yaşlıların yaşadığı evlerde halı ile sağlıklı ortamlar yaratılabilir. Halı yıkama hizmeti alacağınız firmayı seçmeden önce hakkında yeterli bilgiyi almanız; eğer varsa çevrenizden tavsiye alacağınız bir firmayı seçmeniz önerilmektedir. Halı temizliğinde otomobil temizliğinde kullanılan ekipmanlar tercih edilmemeli ve bu ortamlarda temizlik yapılmasına izin verilmemelidir.

Kartepe halı yıkama olarak son teknolojiler ile donanmış merkezimizde gerçekleştirdiğimiz temizlikler bitkisel özlü temizleme malzemeleri kullanılarak yapılmaktadır. Halının cinsine ve dokuma çeşidine uygun olarak yapılan temizlikler sayesinde ideal sonuca ulaşan ekiplerimiz; profesyonel olarak verdikleri hizmetler ile fark yaratmaktadır. Halılarınızda oluşabilecek alkol, ayakkabı boyası, çamur, sakız, çikolata, ilaç, kozmetik, mum, süt ve parfüm lekeleri için ekiplerimiz özel teknikler uygulayarak ideal sonuca ulaşır. Etkili halı yıkama teknikleri kullanılarak yapılan temizlikler hijyen ve görüntü açısından istenen sonuca ulaşılmasını sağlamaktadır.

Kartepe yerinde halı yıkama şirketi olarak biz, halıların insanların belki günlük yaşantıları boyunca en çok kullandıkları ve yıprattıkları eşyalardan olduğunu düşünüyoruz. Yerde ve sürekli basılması sebebi ile oldukça fazla miktarda toza ve kire maruz kalmaktadır. Bu nedenle fazla miktarda mikrop barındırır. Üzerinde bulunan tozlarında sürekli havalanması nedeni ile alerjik olan her türlü hastalığa da davetiye çıkarır. Bu nedenle yaptığımız işlerimizde temizlik, hijyen ve sağlık koşulları birinci hedefimizdir.

Kartepe Yerinde Halı Yıkama

Ev ya da iş yerlerinde hem görünüm, hem de ekonomik ve ısınma açısından çok tercih edilen halıfleks ya da duvardan duvara olan halıların temizliği ve yıkanması işlemi, bizim gibi deneyimli firmalarca yapılmalıdır. Çünkü bu işlemler sırasında farklı birçok yöntem uygulanmaktadır. Şampuanlama, buhar, köpük, kuru temizleme ve Bonnet yöntemleri, halıların kir ve kullanım durumlarına göre uygulanan yöntemlerdendir. Kullanılacak olan kimyasal ürünlerin uygulamasını bilmek de sağlık açısından önemli bir faktördür. Kartepe yerinde halı yıkama şirketi olarak biz, bunun bilincindeyiz. Kullandığımız anti bakteriyel ürünler ve tecrübeli kadromuz ile her ortama uygun hijyen çalışmalarımız sayesinde; müşterilerimizi memnun edebilmek için gayret göstermekteyiz. Kullanılan ürünlerin haricinde son sistem makinelerimiz; işimizi en iyi şekilde yapma ve uygulama fırsatını da sunmaktadır.

Bu nedenle halıların yerinde yıkanması oldukça, deneyim ve profesyonel bir uygulama istemektedir. Halılara yapılan her türlü uygulama sonrasında halıların deforme olması; renginin solması ya da aşırı sulu bırakılmasından dolayı küflenme olması görülebilir. Firmamız bu türlü sorunların farkında olduğundan profesyonel ekibimiz sayesinde oldukça titiz bir çalışma yöntemi uygulanmaktadır. Bu yöntemleri uygularken de sanayi tip makinelerden yardım alarak, oldukça kuvvetli çekiş gücü ile çalışma yapmaktadır. Bu sayede halıların hızlı bir şekilde kuruması sağlanmakta; halıların da eşsiz bir temizliğe kavuşması da gözle görülmektedir.

Sunduğumuz hizmet kalitesi, yaptığımız iş ile paraleldir. Tüm verdiğimiz hizmetlerde her türlü ürün ve makinelerde son sistem uygulamaları kullanmaktayız. Kartepe yerinde halı yıkama firması olarak halı yıkamada ki tecrübe ve bilgilerimizi her zaman göstererek, birinci sınıf kalite hizmet vermekteyiz.

Kartepe Cami halısı yıkama hizmeti almak isteyenler firmamızın müşteri hizmetlerini arayarak bize kolayca ulaşarak taleplerini iletirler. Camiler yılın 365 günü aktif olan mekânlar olduklarından; bu temizliğin çok hızlı bir biçimde yapılması gerekmektedir. Gün içinde yüzlerce kişinin ibadet ettiği camilerde ayakla temas eden halıların temizliği çok önemlidir. Halılar hem ayakların, hem ellerin, hem de yüzün temas ettiği yerler olduğundan, görsel bir temizlik yeterli değildir. Halıların hijyenik olması da önemlidir. Bu nedenle belli aralıklarla temizlik yapılması son derece önemlidir. Bu temizliğin en azından yılda 2 defa, Ramazan ayı öncesi, Kurban Bayramı öncesi yapılması kesinlikle önerilir. Yoğun geçecek Ramazan ayı öncesinde yapılan temizlik Ramazan Bayramında da halıların temiz kalmasını sağlayacaktır. Bu temizlikten yaklaşık 3 ay sonra ise Kurban Bayramı geldiğinden; bayram öncesinde yeni bir temizlik yapmak da kesinlikle önerilir.

Kartepe Cami Halısı Yıkama

Kartepe Cami halısı yıkama veren firmamız bölgede bulunan tüm camilere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Camilerden gelen telefonlara cevap veren müşteri hizmetleri yetkilimiz; caminin büyüklüğü konusunda bilgi aldıktan sonra yıkama ekibimize bilgi verir. Ekibimiz cami yetkilileriyle görüşerek zaman tercihini öğrenir. Genelde yatsı namazı ile sabah namazı arasında temizlik işlemi yapılır. Zaman zaman sabah namazı ile öğle namazı arasında yapıldığı da olur. Hem zaman hem de tarih belirlendikten sonra ekibimizle birlikte belirlenen gün ve saatte camiye ulaşırız. Son teknoloji ürünü araç ve gereçlerimizle yıkama ve kurulama işlemini kısa sürede tamamlarız. Kullandığımız temizlik malzemeleri de son derece hijyeniktirler, kesinlikle sağlığa zararlı kimyasallar içermezler. Bu nedenle yıkama ve kurulama işlemi ardından cami yeterince havalandırıldıktan sonra, camide herhangi bir koku kalmaz.

Kartepe Cami halısı yıkama hizmetinden yararlanan camileri; hem temiz hem de hijyenik bir ortama kısa sürede ve uygun maliyetlerle kavuştururuz. Bu camilerde ibadet eden bölge halkı da hizmetimizin ayrıcalıklarından yararlanmış olur. Her ne kadar Ramazan ayı ve Kurban Bayramı öncesi yılda 2 defa temizlik önermiş olsak da; üçüncü ve hatta dördüncü defa yapılacak bir temizlik işlemini kesinlikle öneririz.