Kocaeli Temizlik Şirketleri Kocaeli Koltuk Yıkama

kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

KARTEPE CAMİ HALıSı YıKAMA

  • Kartepe Cami Halısı Yıkama

Kartepe Cami halısı yıkama hizmeti almak isteyenler firmamızın müşteri hizmetlerini arayarak bize kolayca ulaşarak taleplerini iletirler. Camiler yılın 365 günü aktif olan mekânlar olduklarından bu temizliğin çok hızlı bir biçimde yapılması gerekmektedir. Gün içinde yüzlerce kişinin ibadet ettiği camilerde ayakla temas eden halıların temizliği çok önemlidir. Halılar hem ayakların, hem ellerin, hem de yüzün temas ettiği yerler olduğundan, görsel bir temizlik yeterli değildir. Halıların hijyenik olması da önemlidir. Bu nedenle belli aralıklarla temizlik yapılması son derece önemlidir. Bu temizliğin en azından yılda 2 defa, Ramazan ayı öncesi, Kurban Bayramı öncesi yapılması kesinlikle önerilir. Yoğun geçecek Ramazan ayı öncesinde yapılan temizlik Ramazan Bayramında da halıların temiz kalmasını sağlayacaktır. Bu temizlikten yaklaşık 3 ay sonra ise Kurban Bayramı geldiğinden, bayram öncesinde yeni bir temizlik yapmak da kesinlikle önerilir.

Kartepe Cami halısı yıkama veren firmamız bölgede bulunan tüm camilere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Camilerden gelen telefonlara cevap veren müşteri hizmetleri yetkilimiz caminin büyüklüğü konusunda bilgi aldıktan sonra yıkama ekibimize bilgi verir. Ekibimiz cami yetkilileriyle görüşerek zaman tercihini öğrenir. Genelde yatsı namazı ile sabah namazı arasında temizlik işlemi yapılır. Zaman zaman sabah namazı ile öğle namazı arasında yapıldığı da olur. Hem zaman hem de tarih belirlendikten sonra ekibimizle birlikte belirlenen gün ve saatte camiye ulaşırız. Son teknoloji ürünü araç ve gereçlerimizle yıkama ve kurulama işlemini kısa sürede tamamlarız. Kullandığımız temizlik malzemeleri de son derece hijyeniktirler, kesinlikle sağlığa zararlı kimyasallar içermezler. Bu nedenle yıkama ve kurulama işlemi ardından cami yeterince havalandırıldıktan sonra, camide herhangi bir koku kalmaz.

Kartepe Cami halısı yıkama hizmetinden yararlanan camileri, hem temiz hem de hijyenik bir ortama, kısa sürede ve uygun maliyetlerle kavuştururuz. Bu camilerde ibadet eden bölge halkı da hizmetimizin ayrıcalıklarından yararlanmış olur. Her ne kadar Ramazan ayı öncesi ve Kurban Bayramı öncesi yılda 2 defa temizlik önermiş olsak da, üçüncü ve hatta dördüncü defa yapılacak bir temizlik işlemini kesinlikle öneririz.

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212