Kocaeli Temizlik Şirketleri Kocaeli Koltuk Yıkama

kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

KARAMüRSEL YATAK YıKAMA

  • Karamürsel Yatak Yıkama

Karamürsel yatak yıkama hizmeti veren elemanlarımız yataklarınızı evinize gelerek yıkar ve size ilk günkü kadar temiz yataklar teslim ederler. Güvenilir hizmetlerimiz hızlı ve ekonomik şekilde tamamlanır. Yatak yıkama işlemleri koltuk yıkama işlemleri ile aynı makineler ile yapılmaktadır. Son teknoloji ürünü sistemler sayesinde su ile karıştırılmış doğal içerikli temizleme şampuanları önce yatağa verilir ve ardından yüksek emiş gücüne sahip vakumlar sayesinde hızlı bir şekilde geri çekilir. Yatak dokusunun üzerine ve içine işlemiş olan kir ve lekeler görünür hale getirildikten sonra yatağın cinsine ve ihtiyacına uygun fırçalar eşliğinde fırçalanır. Kirli sıvının çekilmesi ile yatak temizleme işlemi de tamamlanmış olur. Anti bakteriyel malzemeler ile yapmış olduğumuz detaylı temizlik ile yatak sağlıklı bir hale getirilir.

Özellikle çocuk ve yaşlı hastaların yataklarında oluşan istenmeyen kazaların lekelerinin giderilmesinde etkili olan temizlik ile yeni ve en önemlisi sağlıklı bir yatağa sahip olmuş olursunuz.  Karamürsel yatak yıkama hizmetlerimiz yerinde koltuk, sandalye, perde, halı ve yorganlar içinde verilmektedir. Kullandığımız TSE belgeli şampuan ve leke çıkarıcılar ile kullanılacak yatak istenmeyen kokulardan, lekelerden ve bakterilerden arındırılarak ilk günkü kalitesine döndürülür. Yüksek performanslı ve kaliteli temizlik malzemelerimizin en önemli özelliği kolay durulanabilmesi ve hoş kokularını uzun süre muhafaza edebilmesidir. Kumaşa ve yatağın üst düzeyine parlaklık verecek olan ürünler eşliğinde yataklarınız zengin köpük eşliğinde üzerinde kalıntı bırakmadan temizlenir. Hizmetin ayağınıza kadar geldiği temizlik işlemlerimiz ile konfor ve sağlıklı yaşam koşullarına sahip olabilirsiniz.

Hastalıklardan korunmanın ilk şartının doğru, etkili ve düzenli bir temizlikten geçtiği unutulmamalıdır. Hayatımızın üçte birinin koltuklar, yataklar, halı serili ortamlar ve sandalyelerde geçirdiğimizi düşündüğümüz zaman işin önemini net bir şekilde anlayabiliriz. Karamürsel yatak yıkama hizmetlerimiz size sadece bir telefon kadar yakındır. Bizi arayın ve sizin için en uygun olan zamanı belirleyelim ve temizliğe başlayalım. Yataklar ev mantarları, bakteriler ve mikroplar için ideal bir üreme zemini oluşturmaktadır. En kalın çarşafların dahi yataklarımızı deri döküntüleri, kir, idrar ve tozdan koruması mümkün değildir. Düzenli temizlik ile siz de kendi sağlığınızı ve sevdiklerinizin sağlığını koruma altına alabilirsiniz.

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212