Karamürsel Koltuk Yıkama

Karamürsel Koltuk Yıkama | Ofis ortamlarında sirkülasyon fazla olduğu için başta masa ve diğer mobilyalar olmak üzere, koltuk eşyaları kısa sürede kirlenir. Karamürsel koltuk yıkama başlığı altında, ofis koltuklarının temizliğinin nasıl yapıldığından bahsedeceğiz. Ayrıca koltuk bakımı için nelere dikkat etmeniz gerektiğini de anlatacağız.

karamürsel koltuk yıkama

Karamürsel koltuk yıkama

Karamürsel Koltuk Yıkama: Ofis Koltuğu Yıkama

Günlük bakımı yapılsa dahi, eşyaların içerisine sinen lekeler ve kirler, zamanla insan sağlığını tehdit eden boyutlara ulaşır. Karamürsel koltuk yıkama hizmetimizde, koltukların içine işleyen lekelerin temizliğinin yanı sıra, hijyene dayalı temizlik işlemi de gerçekleştiriyoruz.

Çünkü koltuk diplerinde ve kumaşın altında koltuk süngerinde gözle görülmeyen bakteri ve maytlar hızla çoğalır.

Hijyene dayalı ofis koltuğu temizliği yapabilmek için birkaç aşamaya ihtiyaç vardır.

İlk aşama hazırlık aşamasıdır. Temizlenecek ofis koltuklarının sayısı belirlenir. Hangi malzemelerin kullanılacağı seçilir ve personel sayısı netleştirilir.

Daha sonra endüstriyel elektrik süpürgesi ile koltuğun tozları alınır. Toz alma işlemi tamamlandıktan sonra, sıra yıkama işlemine gelir. Özel olarak üretilen şampuan ile koltuk yüzeyleri yıkanır. Eğer koltuğun kılıfı çıkıyorsa, ayrıca yıkanır ve koltuk süngeri de şampuanlanır.

Vakum makinesi ile şampuan, kalıntı kalmayacak şekilde çekilir. Daha sonra aynı makinenin farklı bir aparatı ile su ile yıkama işlemi uygulanır.

Koltuk diplerinde ve yüzeylerde oluşan bakteri ve maytların tamamen temizlenebilmesi için buharlı yıkama işlemi yapılır. Bu işlemde 80-120 derece ısıdaki buhar, koltuk yüzeyine ve diplerine uygulanır.

Son işlem kurutma işlemidir. Koltuk dipleri ve yüzeyi iyice kurutulur.

Nelere Dikkat Ediyoruz?

Ofis koltuğu yıkama, aynı zamanda hijyen temizliğidir. Bu yüzden hijyen temizliğinin tam olarak yapıldığından emin oluyoruz. İkinci en önemli işlem ise kurutma işlemidir. Çünkü bakteriler nemli ortamları sever. Eğer kurutma işlemi tam olarak yapılmazsa, hijyen temizliğinin hiçbir anlamı kalmaz.

İşimizi hızlı bir şekilde bitirmeye özen gösteririz. Ayrıca ofis koltuğu yıkama konusunda müşterilerimize değerli tavsiyelerde bulunuruz.

Ofis Koltuklarınızı Nasıl Temizlemelisiniz?

Belirli periyotlarla derinlemesine temizlik işlemi yapılmasının yanı sıra, düzenli olarak haftalık temizliklerin de gerçekleştirilmesi gerekir. Bu konuda yapabileceğiniz pek çok şey var.

Mesela günlük ofis koltuğu yüzeylerini silebilirsiniz. Haftalık olarak da dip temizliği gerçekleştirebilirsiniz. Sabun ve ılık su kullanarak temizlik işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Lekeleri oluştuğu anda temizlemek her zaman için daha iyidir. Mesela koltuğunuza mürekkep damladı ya da kahve döküldü. Hemen sabun ve ılık su ile silerseniz, leke derinlere işlemeyecektir.

Bazı lekeler gerçekten de inatçıdır. Sabun ve ılık su ile silseniz de geçmezler. Bu yüzden piyasada satılan etkili deterjanlardan yararlanabilirsiniz. Ancak şunu unutmayın ki, satın aldığınız deterjan, koltuk kumaşınıza zarar verebilir.

Aldığınız deterjanın hangi kumaşlar için olduğuna mutlaka bakın. Eğer koltuklarınızın döşemesi deri ise saç kremi ile bakım yapabilirsiniz. Sonuçta orijinal deri olduğu için krem ve benzeri ürünlerle aslında onu beslemiş olacaksınız.

Suni derilerde bu işlemi yapmanıza gerek yoktur. Sadece ılık su ile temizlemeniz yeterli olacaktır.

Birçok kumaş, güneş ışığına karşı hassastır. Belki ilk zamanlar fark etmeyebilirsiniz. Ancak zamanla kumaşların sararıp solduğunu hatta yıprandığını göreceksiniz. Bu yüzden koltuklarınızı mümkün olduğunca güneş ışığından uzak tutun.

Dünya genelinde yapılan bir araştırmaya göre, en iyisi bile olsa ofis koltuklarının ortalama ömrü 15 yıl kadarmış. Yani siz sağlam olarak görseniz de, 15 yıldan sonra ofis koltuklarınızı yenilemeniz gerekebilir.

Ofis koltuğu temizliği ve bakımı ile ilgili aşağıdaki video ilginizi çekebilir.

 

Karamürsel Koltuk ve Çekyat Yıkama Hava kalitenizin yüksek olduğu, oturduğunuz, dokunduğunuz ve zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz ev ve iş yerinizde yer alan koltuklarınızın temizliği yaşam alanınızın hava kalitesine ciddi bir destek sağlıyor. Karamürsel koltuk yıkama olarak bize ulaşıp, teklif alarak yaşam kalitenizi yükseltecek koltuk yıkama servisimizden faydalanabilirsiniz.

Koltuklarınızın temizliği sağlıklı yaşamanızın birinci önceliğidir. Döşemelerinizin liflerine nüfuz eden bakterilerden, evcil hayvanlarınızın tüylerinden, yiyecek parçacıklarından, havada yer alan ve ne yaparsanız yapın koltuklarınıza yapışan toz zerreciklerinden koltuklarınızı koruyabilmek, temizleyebilmek için mutlaka profesyonel şekilde bir temizlik yardımı almanız gerekiyor. Bu tür durumlara da her ne kadar kendi başınıza evinizde veya iş yerinizde döşeme temizliği yapmaya çalışsanız da, hiçbir zaman bir profesyonelin yapacağı kalitede ve hijyende olamıyor.

Karamürsel Koltuk ve Çekyat Yıkama

Karamürsel koltuk yıkama olarak, size bu hizmeti en iyi koşullarda sunabilmemiz için vitrintemizlik.com üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Döşeme temizliği konusunda uzman olan Karamürsel koltuk yıkama, makineleri ve kullanmış olduğu çevre dostu ürünleri ile en yeşil hizmeti sizin için ayağınıza kadar getiriyor. Hizmetlerimizin içerisinde buharlı temizlik yöntemi de bulunmaktadır. Her türlü avantajı sağlayabilmek için düzenli olarak hem şirket politikalarımızı, hem de ekiplerimizi yenilemekteyiz.

Neden Karamürsel Koltuk Yıkamayı Tercih Etmelisiniz?

  • Karamürsel koltuk yıkama olarak çalışkan, güvenilir ve işini profesyonel olarak yapan elemanlarımız dilediğiniz zaman size Covid-19 negatif belgelerini göstermek için hazır bekliyor.
  • Koltuk yıkama firması tercih ederken aramanız gereken bir diğer kriter ise profesyonelliktir.

Müşteri memnuniyeti ön planda olan, iletişimi güçlü ve yaşayacağınız en küçük sorunda bile size anında geri dönüş sağlayabilecek bir şirket Karamürsel Koltuk ve Çekyat Yıkamayı tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Karşılaştığınız birçok zorlu oje lekesi, kahve lekesi, çay lekesi ve kan lekesi gibi kirlerde size en iyi hizmeti sunarak, bu kirlerden kurtulmanızı sağlıyoruz.

  • 15 yıllık tecrübemiz ve referanslarımız ile Karamürsel Koltuk ve Çekyat Yıkama olarak, başka yerlerden teklif almanıza gerek kalmadan en iyi avantajları sizlere sunuyoruz.
  • Detaylar hayatın bir parçasıdır. Ayrıntıları düşünen, onlara önem veren koltuk temizlik şirketleri, sizin hayatınızı da kolaylaştırabiliyor.

Beklentilerinizi üst seviyede karşılayacak Karamürsel Koltuk ve Çekyat Yıkama, karcher makinesi ile temizliğinizi derinlemesine gerçekleştirebiliyor. Yıkama işlemi esnasında ihtiyaç duyulması halinde birden fazla yöntemi bir arada kullanabilmekte ve özellikle kimyasal ve buhar makinelerini bir arada kullanarak zorlu lekeler ile başa çıkabilmekteyiz.

Kapsamlı hizmetler aslında en çok tercih edilen hizmetlerin arasında geliyor. Koltuk döşemeniz ne olursa olsun, zamandan tasarruf edebilmeniz için 6 ile 8 saat arasındaki kuruma zamanını hızlandırarak, anında kurutma işlemi seçeneği sayesinde Karamürsel koltuk yıkama tercih sebeplerinizden biri haline geliyor.

Fiyat politikası ile ilgili çeşitli önerileri ve seçeneklerimiz sayesinde Karamürsel koltuk yıkama olarak, deri veya ahşap kaplamalı koltuklar için avantajlı ve indirimli fiyatlar uyguluyoruz. Tüm detayları öğrenebilmek için www.vitrintemizlik.com adresine uğrarken, kocaelivitrintemizlik sosyal medya hesaplarından da bizi takip edebilirsiniz.

Koltuk yıkama Karamürsel sayesinde koltuklarınız hem gerçek hijyene kavuşsun hem de çok daha yeni görünsün… Evimizde sergilediğimiz temizlik imkanları sayesinde yıllar yılı kullandığımız; içinde kir, artık, toz, zararlı bakterileri biriktirmiş olan koltuklarımız gerçek mana da bir temizliğe kavuşamazlar. Bir leğen su bez ve yetersiz miktarlarda kimyasal deterjanlarla yapabileceğimiz koltuk silme işlemi sadece koltukların yüzeysel olarak temizlenmesini sağlayacaktır. Oysaki koltuklarımızın gerçek manada temizlenme işlemini gerçekleştirebilmek için derinlemesine bir temizlik işlemi gerekmektedir. Bunu da sağlayabilecek olan koltuk temizliği için özel tasarlanmış olan makineler olmaktadır.

Koltuk Yıkama Karamürsel

Koltuk yıkama Karamürsel ise bu temizliği ayağınıza kadar getiriyor. Koltuklarınızı eski yıpranmış yüzeylerinden kurtarma amacıyla sadece kaplatmak amacıyla  döşemelerini  değiştirme işlemi bile sizlere oldukça külfetli işlemlere patlar. Koltukların yerinden kaldırılarak kamyon tutularak döşemeciye gönderilmesi günlerce koltuksuz kalmanız demektir. Üstelik mali bakımdan çıkacak faturalar da cüzdan yakacak niteliklerdedir. Oysaki koltuk yıkama işlemi size çok daha küçük bütçelere mal olacak; evinizdeki koltuklarda yerinden oynamayacaktır. Dolayısıyla da koltuk temizleme işlemi koltuksuz kalmanıza neden olmayacak kadar küçük çaplı işlemlerdendir. Koltuk yıkama işlemi için deneyimli ekibimiz  verilen randevu saatinde evinize gelir ve işlem için gerekli ekipmanı da yanında getirir.

Ekiplerimizin yanında getirdiği özel koltuk yıkama cihazı; doğayla özdeş özel solüsyonlar, temizleyici kimyasallar ve parlatıcılar sadece ekibimizin temin edebileceği unsurlardandır. Ekibimiz 1- 2 saat gibi kısa sürelerde koltuklarınızda derinlemesine bir temizlik sağlar ve ortamlarınız bu sayede hijyen bir hale gelir. Bu işlem sırasında size kalacak olan sadece bir fincan çay yudumlamak dahi olabilir. Yerinizden bile kalkmanıza sebebiyet vermeyen bu işlem; fiyat olarak da tüm diğer koltuk yenileme girişimlerinden oldukça ucuz ve ekonomik fiyatlara mal olmaktadır.

Koltuk yıkama Karamürsel sizleri bir çırpıda koltuklarınızda yıllar içinde birikmiş olan kir ve pastan zahmetsizce kurtaracaktır. Sizlerde bu şekilde bir çırpıda sağlanacak olan üstün hijyen hizmetinden yararlanmak istiyorsanız,  bizleri arayabilirsiniz. Koltuklarınız bundan böyle ilk günkü temiz dokusuna, canlı renklerden oluşan görüntüsüne; en önemlisi de mikropsuz dokusuna kavuşacak.

Karamürsel yerinde halı yıkama hizmetimiz, yerine sabitlenmiş ve kımıldatılmayan halıların temizlenmesi amacı ile yapılmaktadır. Bu uyguladığımız sistem sayesinde ev ya da iş yerlerinde; uzun süreli kullanımdan kaynaklı toz, kir ve pislikler giderilmekte. Derinlemesine olabilecek temizliğimiz ile alerjen olan solunum yolu hastalıklarından da korununmuş olunmaktadır. Yere sabitlenmek için kullanılan yapıştırıcıların zeminden sökülmesi ne kadar zor ise tekrar yapıştırılması da bir o kadar maliyetli ve işlemi zordur. Bu nedenle kişiler, bulundukları mekanlar da temizliği tercih etmektedirler.

Bu tür işlemlerde özellikle kullanılacak ürünlerin kalitesi çok önemlidir. Çünkü bir leke için dahi defalarca uygulanacak olan şampuanlama ve ilaçlama, halılara zarar verebilmekte ya da çok fazla ıslanmasından kaynaklı kötü koku ya da küf oluşabilmektedir. Bu nedenle kaliteli ürünler her zaman için daha kolay ve hızlı işlem anlamına gelmektedir. Çok fazla gözükmese de bu yapılan tüm işlemlerin oldukça profesyonel ekiplerce uygulanması; halıların ömrünü uzatacağı gibi daha kolay ve hızlı bir temizliği de sağlayacaktır.

Karamürsel Yerinde Halı Yıkama

Şirketimiz deneyim konusunda oldukça profesyonel işlemlere imza atmış ve bu konuda da kendisini ispatlamıştır. Uzun yıllardır gösterdiğimiz deneyimler sayesinde hizmetlerimizi sunarken titizliğimizi, çalışmamızda ki disiplin ile pekiştirmekteyiz. Amacımız müşteri memnuniyeti ile sıfır hataya ulaşabilmektir. Karamürsel yerinde halı yıkama hizmetlerimiz ile Karamürselli müşterilerimize memnuniyet oluşturacak hizmetler vermeyi borç biliriz. İşlemlerimiz sırasında uzmanlarımız tarafından yapılan işlemler ne olursa olsun, halılarda asla kötü koku, çekme ve solma gibi olumsuzluklar ile karşılaşılmamaktadır. Hizmetlerimizin saat ve uygulamalarını müşterimizin de uygun gördüğü zaman dilimleri içerisinde yapmaktayız. Uygulamalarımız sırasında köpürten büyük sanayi makineleri kullanılmakta ve fırçalama yapan bu makineler sayesinde halılar ilk günkü kadar pırıl pırıl olabilmektedir.

Hanımlar halı temizliğinde, fırçalama ve bol miktarda kimyasal kullanmaktadırlar. Bu türlü temizlik yöntemlerinde halıların leke olan yerlerinde solmalar ve zamanla aşınmalar oluşmaktadır. Bu nedenle evlerde yapılabilecek yerinde temizlik yöntemlerinden ziyade; güvenilir ve profesyonel ekiplere sahip şirketlerden yardım alınması uygun olacaktır. Senede bir kez dahi yapılabilecek bu işlemler sayesinde bir sene boyunca halılar pisliklerinden arınmış ve hijyen bir duruma gelmiş olmaktadır. Tercihiniz Karamürsel yerinde halı yıkama olmalıdır.

Karamürsel yatak yıkama işlemi sayesinde, yataklarınızın ilk günkü kadar temiz olmasını sağlıyoruz. Özel buhar makinelerimizin ürettiği 150-170 derece buhar sıcaklığı sayesinde, yatak yüzeyine işlemiş lekelerin kolaylıkla çıkmasını sağlıyoruz.

Karamürsel Yatak Yıkama: Buharlı Yatak Yıkama

Profesyonel olarak yatak yıkama işlemleri ile evde yatak yapılan yatak yıkama işlemleri arasında fark vardır. Kocaeli koltuk yıkama firması olarak öncelikle yaptığımız yatak yıkama işleminden bahsedelim. Daha sonra evde nasıl yatak temizliği yapacaksınız, detaylı bir şekilde anlatalım.

Karamürsel yatak yıkama işlemine vakumlu süpürgeyle yatağın toz alınmasıyla başlanır. Emiş gücü yüksek vakumlu makineler kullanarak, yatakların tozları iyice alınır.

Daha sonra buharlı ve vakumlu yıkama makineleri ile yatak yüzeyindeki kirler yumuşatılır. Aynı zamanda yatak yüzeyine işlemiş mayt ve bakterilerin büyük bir çoğunluğu da yok edilmiş olur.

Buharla yatak yıkama işlemi tamamlandıktan sonra yatak yüzeyi, aynı vakumlu süpürge ile köpükleme işlemine tabi tutulur. Kullandığımız temizleme makinesi, birden fazla işlemi yapabilmektedir. Farklı aparatlar ve makinenin özelliği sayesinde yatak yıkamada; vakumlama, köpürtme ve buharlı yıkama işlemlerinin hepsini yapabiliyoruz.

Köpükleme işleminin ardından, yatak yüzeyindeki köpük vakumlu süpürge ile alınır.

Karamürsel yatak yıkama

Buharlı yatak yıkama

Daha sonra özel bir solüsyonu yatak yüzeyine püskürtürüz. Bu solüsyonun özelliği hijyen sağlaması ve antibakteriyel özelliklere sahip olmasıdır. Solüsyonun bir süre yatak yüzeyinde kalmasını sağlarız. Daha sonra vakumlu başlıkla solüsyonun tüm kalıntılarını yok ederiz.

Durulama aşamasında, yatak yüzeyindeki tüm kalıntıların giderilmesini sağlarız. Özel başlıkla yatak yüzeyine saf su püskürtürüz. Daha sonra yatak yüzeyindeki tüm suyu vakum başlığıyla tahliye ederiz.

Son aşama kurutma aşamasıdır. Özel kurutucu makineyle yatağın tamamının kısa süre içerisinde kurumasını sağlarız. Eğer kurutma işlemini fabrika ortamında yapıyorsak, özel kurutma odalarında yatakları bir süre bekletiriz ve yatakların tamamen kurumasını sağlarız.

Yukarıda anlattığımız işlemleri, yatağın diğer tarafı için de gerçekleştiririz. Böylece yataklarınızı tamamen temizlenmiş, mikrop ve bakterilerden arınmış olur.

Evde Yatak Yıkama Yöntemleri

Karamürsel yatak yıkama hizmetinin dışında, belirli aralıklarla evde yatak yıkama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ortopedik yatak olarak da adlandırılan bazalı yataklarınızı, evde sizlere anlatacağımız aşamaları gerçekleştirerek yıkayabilirsiniz.

Öncelikle vakumlu süpürge ile yataklarınızdaki tüm tozları arındırın. Daha sonra eğer varsa halı yıkama makinesi ile yatak yüzeyini fırça yardımıyla köpükleyin. Eğer böyle bir makineniz yoksa sünger yardımıyla yatak yüzeyini köpükleyin.

Köpüklerin yüzeyde bir süre kalmasını sağlayın. Daha sonra vakumlu süpürge yardımıyla tüm köpükleri yatak yüzeyinden tahliye edin.

Firma olarak biz buharlı makinelerle yatak yüzeyinin hijyen kalmasını ve yatak yüzeyindeki kirlerin yumuşamasını sağlıyoruz. Piyasada satılan buharlı süpürgeleri kullanarak sizler de buharlı yatak yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Karamürsel yatak yıkama

Yatak yıkama

Buharlı yıkamadan sonra yatak yüzeyinin tamamına karbonat serpin. Karbonat yatak yüzeyindeki kötü kokuyu alacak, aynı zamanda havalandırma eksikliğini gidermiş olacaktır. Çünkü yataklarınızı düzenli olarak havalandırmalı ve güneş ışığında bir süre bekletmelisiniz. Böyle bir imkanınız yoksa karbonat kullanarak bu imkanı bir nebze olsun yaratabilirsiniz.

Vakumlu süpürge ile karbonatı tamamen tahliye edin. Daha sonra durulama aşamasına geçin. Vakumlu süpürgenizin aparatı varsa, su püskürtme işlemi yaparak, yatağınızı durulayabilirsiniz. Eğer böyle bir makineniz yoksa su spreyi yardımıyla, yataklarınızın yüzeyine su serpebilirsiniz.

Durulama işleminden sonra, yatak yüzeyindeki suyu vakumlu süpürgeyle tahliye edin.

Son aşama ise kurulama aşamasıdır. Saç kurutma makinesi ile yataklarınızı kurutabilirsiniz. Ayrıca odanızda cereyan yaratarak, yataklarınızın hızlıca kurumasını sağlayabilirsiniz.

Evde yatak temizlemeyle ilgili aşağıdaki videoyu izlemek isteyebilirsiniz.

https://youtu.be/7vSycoyOyRQ

Karamürsel Cami halısı yıkama fiyatları için ekiplerimizden yardım alabilirsiniz. Şirketimizin verdiği fiyatlar işin yapılacağı alanın büyüklüğüne, iş adedine ve halının kir durumuna göre değişiklikler gösterebilmektedir. Ekiplerimiz şeker lekesinden kan lekesine, çay lekesinden yemek sosu lekesine; inatçı her türlü lekeye kadar etkili temizlikler yapabilmektedir. Uygun ekipman ve deneyimli personelimiz ile müşterilerimize %100 kaliteli hizmet vermek için çalışmalar yaparız. Aynı zamanda bölgemizde yer alan otel, öğrenci yurdu, okul, kreş ve camiler için yerinde temizlik hizmeti veririz.

Karamürsel Cami Halısı Yıkama

Hizmetlerimiz ev ve ofisler için koltuk yıkama ve genel temizlik olarak da şekillendirilebilmektedir. Ayrıca verdiğimiz hızlı servislerden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek talebiniz hakkında bilgilendirme yapabilirsiniz. Karamürsel Cami halısı yıkama ekipleri mekânda bulunan halının cinsine uygun temizlik malzemesi kullanarak halıların ilk günkü parlaklığına ve yumuşaklığına kavuşulmasını sağlar. Cami halısının temizliğinde özellikle zamanın kısıtlı olması önemli bir konudur. Camiden ayrılan son Müslümanın ardından başlayacak temizlik; günün ilk ışıkları ile yeniden gelen misafirlere hazır bir şekilde tamamlanmak zorundadır. İbadet şekli sebebiyle camiler için en önemli dekorasyon ve aksesuar hiç kuşkusuz halılardır. Misafirlerin halı üstüne oturması, namaz ve zikirlerini yine halı üstünde yapmaları; duaları ile ziyaretlerini tamamlamaları süresince en çok kullanılan eşya halılardır. Çok kullanılan bu eşya aynı zamanda da en çok kirlenen şeydir.

Karamürsel Cami halısı yıkama hizmetlerimiz doğal malzemeler ile tamamlanır. Bu nedenle kullandığımız makineler son teknoloji ürünü ve gelişmiş çekiş gücüne sahip modeller arasından seçilmektedir. Maliyetler açısından rakiplerimiz ile karşılaştırıldığımızda da müşteri lehine ciddi farklar oluştururuz. Çalışmalarımız seçilen gün ve saatte başlar ve planlı bir şekilde sonlandırılır. Cami halılarına ek olarak seccadeler, minderler, büyük avizeler ve vitray çalışmaları da temizlenerek sağlıklı ve ferah bir ibadet alanı hazırlamak bizim en iyi bildiğimiz işler içinde sayılabilir. Yerinde verdiğimiz hizmetler müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillendirilir ve en kaliteli şekliyle tamamlanır. Temizlik bizim dinimizin bir zorunluluğudur ve düzenli olarak temizlenen mekânlar kullanıcılarına da güzel bir ortam vaat etmektedir. Temizlik bizim işimizdir.