Kocaeli Temizlik Şirketleri Kocaeli Koltuk Yıkama

kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

KARAMüRSEL KOLTUK YıKAMA

  • Karamürsel Koltuk Yıkama

Karamürsel koltuk yıkama ile evlerinizde en çok vakit geçirdiğiniz eşyalarınız tertemiz hale gelir. Belli zaman dilimleri içerisinde temizlenen ürünler ilk günkü parlaklıklarına kavuşurken aynı zamanda da uzun süreli kullanım sağlarlar. Koltuk kumaşları kir ve lekeleri tutmaya elverişlidir. Bunun yanında bakteriler içinde ideal bir ev sahibi olan eşyalar düzenli zamanlarda temizlenerek mikroplarından arındırılabilirler. Koltuklarınızı giydiğiniz kıyafetler olarak düşündüğünüzde belli dönemlerde temizlenmeleri gerektiğini net bir şekilde anlayabilirsiniz. Değişebilen koltuk kılıflarınız varsa mevsim geçişlerinde bunları yıkamanız ve koltuk minderlerini de hizmetlerimizden yararlanarak temizlemeniz mümkün olmaktadır.

Ailenizin sağlığı şakaya gelmeyecek bir konudur. Özellikle yeni yürümeye başlamış olan bebekler koltuk kenarlarına tutunarak ayağa kalkar ve ağızları tüm gün oturulan koltuklara değmektedir. Karamürsel koltuk yıkama hizmeti alarak sevdiğiniz eşyalarınızı güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. Bölgemizde bulunan her adrese hizmet veren ekiplerimiz mobil araçları ile yerinde temizlemede yapmaktadır. Yıkama işlemi yaptığımız koltuklarda hijyen garantisi verir ve aynı zamanda koltuk kumaşlarını da koruma altına alırız. Halı, perde, yatak, yorgan ve koltuk takımlarınızın temizliği konusunda deneyimli elemanlara ve firmalara bırakılmak zorundadır. Vakumlanarak üzerlerindeki tozlardan arındırılan koltuklarınız kumaş cinslerine göre malzeme belirlenmesi aşamasından sonra köpükler eşliğinde yıkanmaya başlar. Islatılan koltuklar lekelerinden temizlenir. Yapılan araştırmalarda evin en tehlikeli bölümünün giriş ve ardından da ana bölümde duran halılar ve eşyalar olduğu belirlenmiştir. Bu nedenle halılarınızın ve koltuklarınızın düzenli olarak temizlenmesi önerilmektedir.

Düzenli olarak süpürülen halıların yılda en az iki kere de profesyonel temizlik hizmeti alınarak temizlenmesi önerilmektedir.  Karamürsel koltuk yıkama hizmetlerinden yararlanmadan önce firmamız hakkında bilgi edinebilir ve fiyatlarımızı da diğer firmalar ile karşılaştırabilirsiniz. Tesislerimizde farklı ortamlardan alınan halılar ve koltuk takımları birbiri ile karıştırılmaz ve bu şekilde diğer eşyalarda bulunan mikropların sizin eşyalarınıza geçmesi de engellenmiş olur. Bitkisel özlü şampuanlar eşliğinde gerçekleştirdiğimiz temizlikler koltuk kumaşlarınızın deforme olmadan temizlenmesini sağlamaktadır. Verdiğimiz profesyonel hizmetler kapsamında her türlü temizlik yer almaktadır. Aklınıza gelecek her konuda bizi arayabilirsiniz. İş yerlerindeki halı ve koltuk takımları ile perdelerde yıkanarak genel temizlik de sağlanmaktadır.

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212