Kocaeli Temizlik Şirketleri Kocaeli Koltuk Yıkama

kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

İZMİT YERİNDE HALı YıKAMA

  • İzmit Yerinde Halı Yıkama

İzmit yerinde halı yıkama hizmetleri veren şirketimiz sunduğu imkânlar ile kişiye özel seçenekler sunar. Ekonomik bütçeler eşliğinde sunulan özel temizleme hizmetleri ile halılarınızı uzun süre kullanabilir ve kalıcı bir temizlik elde edebilirsiniz. Profesyonel kadromuz, işlerini dürüst ve güvenilir bir şekilde vermektedir. Kurulduğumuz günden beri verdiğimiz özel hizmetlerimiz ile sektörde fark yaratır ve her zaman için özel işlere imza atarız. İleri teknoloji ürünü makinelerimiz ile verdiğimiz hizmetlerimiz, deneyimli personellerimiz desteği ile taçlandırılmaktadır. Farklı halı cinslerine uygun olan sistemlerimiz ile kaliteli hizmetler sunarız.

İzmit yerinde halı yıkama hizmetleri özellikle duvardan duvara halı kaplı ev ve işyerlerinde verilmektedir. Özellikle ısı yalıtımında etkili olan halı kaplı alanlarda temizlik de büyük önem taşımaktadır. Şirketimizim yerinde verdiği hizmetlerde halıdan perdeye, koltuktan yatağa kadar pek çok farklı üründe uygulamaktadır. Yerinde hizmet kapsamında servis almayacak olan müşterilerimiz için ise halılarını evlerinden ücretsiz olarak alma ve yine eve ücretsiz olarak teslim etme seçeneği devreye girmektedir. Yıkama, durulama, sıkma ve kurutma işlemlerinin büyük bir özenle tamamlandığı tesislerimizde halılarınız ilk günkü parlaklıklarına kavuşurlar. %100 müşteri memnuniyeti ile verdiğimiz hizmetlerimiz, kusursuz temizlik politikası ile beğeni toplamaktadır.

Halı, perde, koltuk gibi eşyalarını yerinde yıkatmak isteyen müşterilerimiz İzmit yerinde halı yıkama müşteri servisini aradıklarında ihtiyaçlarını uzman personelimize kolayca bildirerek en uygun tarih için randevularını kolayca alabilirler. Yıkama ekibimiz randevu günü tam zamanında, gerekli tüm araç ve gereçlerle belirlenen yerde olur. Her bir eşya grubu için farklı yıkama teknikleri kullanarak, eşyalarınıza zarar vermeden yerinde yıkar ve kurutur. Bu çalışmaların ardından eşyalarınız tertemiz olur, siz de gözünüzde büyüyen bu temizlik işinden kolayca kurtulmuş olursunuz. Halılarını bulundukları yerde yıkatmayacak olan müşterilerimiz ise bu taleplerini müşteri hizmetlerine bildirdiklerinde randevu gününde bulundukları yerden alınan halıları fabrikamızda yıkanır. Yıkama ve kurutma işlemlerinin ardından eşyalarınız talep etmiş olduğunuz adrese taşınır ve size olabilecek en temiz halleriyle teslim edilirler. Sonrasında ise size tertemiz eşyalarınızın keyfini sürmek kalır. Ekonomik fiyatlarımız ile cebinizde bayram eder.

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212