Kocaeli Temizlik Şirketleri Kocaeli Koltuk Yıkama

kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

İZMİT KOLTUK YıKAMA ŞİRKETİ

  • İzmit Koltuk Yıkama Şirketi

İzmit koltuk yıkama şirketi olarak; siz değerli müşterilerimize koltuk yıkama konusunda her türlü hizmeti sunmaktan onur duymaktayız. Koltuk yıkama ihtiyaçlarınız için yapılması gerekli olan şey, bize ulaşmak ve hizmetlerimiz içerisinden tercihte bulunmaktır. İletişim kurduktan sonra yapılacak işlemler konusunda tercihte bulunmanız gerekmektedir. Yapılacak tespitler ile istediğiniz gün ve saatte size hizmet sunulmaktadır. Şirketimiz, koltuklarınızı size özel ürün ve makineler ile temizler.

Kocaeli Koltuk Yıkama Hizmeti

İzmit koltuk yıkama şirketi, gerek hizmetleri, gerekse kalitesi ile diğer firmalardan oldukça farklıdır. Çünkü hizmetimiz kalite ile sınırlıdır. Koltuk yıkama işlemlerimiz ilk önce koltukları döşemenize uygun kimyasallar ile ıslatmakla başlar. Daha sonra yarım saatlik bir beklemenin ardından yumuşayan kirler, vakumlama makinesi ile güzelce vakumlanır. Bu işlem bittikten sonra koltuk yıkama kısmına sıra gelir. Belirli olan leke ve kirler kimyasallar ve fırçalar yardımı ile güzel bir şekilde fırçalanır. Bu işlem koltuğun tamamında uygulanır. Daha sonra koltuk gerekli ürün ile tam olarak fırçalanarak yıkanır. Bir kez daha vakumlama işlemi uygulanır. Vakumlama işlemi, köpük ve deterjan kalıntıları kalmaksızın devam edilir. En sonunda temiz ve detarjansız su ile bir taraftan püskürtülür ve diğer taraftan bir kez daha vakumlanır. Durulama işleminden sonra koltuk döşemesinde hiçbir ıslaklık ve nem kalmayıncaya kadar vakumlanır. Böylece kuruyuncaya kadar bu işlem devam ettirilir. Kullanılan tüm ürünlerimiz antibakteriyel özelliklere sahiptir.

Şirketimiz bu çalışmaları ile farkını ortaya koyduğu gibi insan sağlığına verdiği önemi de bir kez daha ortaya koymaktadır. Pek çok farklı makine ve ürün ile yıkama yapılmaktadır. Fakat doğru olan kaliteli, antibakteriyel özelliği olan, aynı zamanda kolaylıkla leke çıkarabilen, kumaşları deforme etmeyen ve soldurmayan ürünler kullanmaktır. Makinelerin ise ev tipi değil sanayi tipi olması, vakumlama seviyesini en üst düzeye çıkarması gerekmektedir. Ancak bu şekilde temizlik ve hijyen sağlanması mümkün olacaktır. İşinde uzman ekibimiz sayesinde hem kolay, hem de hızlı ve temiz bir şekilde yapılan uygulamalarımız, diğer şirketler ile aramızda oluşan farkın açıklaması içinde yeterlidir. İzmit koltuk yıkama şirketi olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212