İzmit Halı Yıkama

İzmit Halı Yıkama | Ev halısı ve cami halısı başta olmak üzere, her tür malzemeden üretilen halıları yıkıyoruz. İzmit halı yıkama kapsamında ayrıca; koltuk, çekyat, sandalye gibi eşyaların da temizliğini gerçekleştiriyoruz.

İzmit Halı Yıkama: Cami Halısı Yıkama

Cami halılarını yerinde yıkıyoruz. Diğer halı yıkama işlemlerinden farklı olarak, cami halılarının yıkanmasında etkili yöntemler kullanıyoruz. Geniş bir alanda halı temizliği söz konusu olduğundan dolayı, cami halısı yıkama işinde iyi bir planlama yapılması şarttır.

İzmit Halı Yıkama

İzmit halı yıkama

Kaliteli cami halıları kolay kolay kir tutmazlar. Ayrıca bünyelerinde bakteri barındırmazlar. Ancak bu özellikleri, onların hiç temizlenmeyeceği anlamını taşımıyor.

Yerinde yıkama işleminde öncelikle ekipman ve sarf malzemesi ayarlaması gerçekleştiriyoruz. Önceden yaptığımız planlama doğrultusunda önce, halıların tozlarını almakla işe başlıyoruz. Endüstriyel süpürge ile halı yüzeylerini bir güzel temizliyoruz.

Daha sonra köpükleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Vakumlu makinelerle halı yüzeyindeki köpüğü temizliyoruz. Özel bir solüsyonla ve püskürtme yöntemiyle halıları ıslatıyoruz. Solüsyonun birkaç dakika boyunca halının derinlerine işlemesini bekliyoruz. Daha sonra vakumlu makinelerle halıdaki solüsyonu çekiyoruz.

Durulama işlemi gerçekleştiriyoruz. Bu işlem, halı yüzeyinde ve derinlerinde deterjan ve solüsyon kalıntısı bırakmamak için gerçekleştiriliyor. Halının tamamında nem kalmaması adına, vakumlu makinelerle suyu tahliye ediyoruz.

Son işlem olarak da kurutma işlemini gerçekleştiriyoruz. Elimizdeki makinelerle kurutma işleminin bir kısmını gerçekleştiriyoruz. Geriye kalan kurutma işlemi de kendiliğinden gerçekleşiyor.

Yerinde Yıkama Hizmetleri

Koltuk yıkama, çekyat yıkama, halı yıkama ve yatak yıkama gibi işlemleri yerinde yıkama hizmeti ile de gerçekleştiriyoruz.

Yerinde yıkama hizmetinin müşterilerimiz açısından birçok avantajı var. Bunlardan birisi zaman ve paradan kazanabilmeleri. Bir diğeri de yapılan temizliği birebir yerinde takip edebilmeleridir.

İzmit halı yıkama bünyesinde verdiğimiz yerinde yıkama hizmetinde öncelikle müşterilerimizden randevu alıyoruz. Yıkanacak eşyaların sayısını ve ne kadar malzeme kullanmamız gerektiğini tespit ediyoruz. Daha sonra en kaliteli deterjan ve sarf malzemeleri ile temizlik işlemini gerçekleştiriyoruz.

Koltuk Yıkama Hizmetleri

Ülkemizde, çekyat yıkama işleminden daha da fazla tercih edilen hizmetin adıdır. Koltuk yıkama işlemleri genelde yerinde yıkama olarak gerçekleştiriliyor.

İzmit halı yıkama bünyesi altında verdiğimiz koltuk yıkama hizmetinde en iyi malzemeleri ve makineleri kullanıyoruz.

Yıkama işlemine öncelikle planlama ile başlıyoruz. Koltukların kılıfı çıkabiliyorsa, kılıfları çıkararak ayrı temizliyoruz. Zaten koltuk yıkama da önemli olan koltuğun süngerinin temizlenmesidir. Kılıf ve koltuğun diğer bölümlerinin temizliği, süngerinin temizliğine oranla daha kolaydır. Vakumlu makinelerle önce köpükleme işlemi, ardından solüsyon, durulama ve kurutma işlemi uygulayarak, koltuk yıkama işlemini tamamlıyoruz.

İzmit halı yıkama

Koltuk yıkama

Sandalye ve Çekyat Yıkıyoruz

Çekyat süngerinin temizlenmesi ile koltuk süngerinin temizlenmesi aynıdır. Aynı yöntemler ve malzemeler kullanılır. Sandalyelerin sünger aksamlarının temizlenmesinde de aynı işlemler uygulanır.

İzmit halı yıkama

Çekyat yıkama

İzmit halı yıkama bünyesinde gerçekleştirilen bu işlemlerde önemli olan, en kaliteli malzemelerin kullanılması ve deneyimli personelin bu işlemleri gerçekleştirmesidir.

İzmit halı yıkama

Sandalye yıkama

Son Teknoloji Makinelerimiz Var

Yüksek emiş gücüne sahip, güçlü motorları olan son teknoloji makineler sahibiz. İzmit halı yıkama işlemlerinde, bu makineleri kullanıyoruz. Vakumlu temizlik makinesi, püskürtme makinesi ve fırça makinelerini kullanıyoruz.

Son teknoloji makinelerimiz hakkında fikir sahibi olmak için, https://www.makinaturkiye.com/hali-yikama-makinalari-c-129035 bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Lazerli Kurutma Teknolojisini Kullanıyoruz

Bazı halı yıkama firmalarında kurutma odaları bulunur. Bu odalarda halıların çabuk kurumasını sağlayan klima ve benzeri kurutucular vardır. Ancak bizler daha farklı bir teknoloji kullanıyoruz.

Mavi renkte lazer ışığı yayan özel bir oda. Bu odanın en büyük özelliği hijyen sağlaması.

Nasıl mı?

Odanın içerisine alınan halılar tek tek asılır. Mavi ışık lazeri çalıştırılır. Lazer ışınları, halıların kurumasını sağlarken bir yandan da halının derinlerine nüfuz ederek, bakteri ve mikropları yok eder.

Her Ürün Bizim İçin Özeldir!

Müşterilerimizden aldığımız hiçbir ürünü birbirine karıştırmıyoruz. Ürünlerinizi teslim alma anından, yıkama aşamasına kadar ve teslim etme aşamasında bile karıştırmadan sizlere teslim ediyoruz. Yani birçok halı yıkama firmasında olduğu gibi havuz sistemi bizde bulunmaz.

İzmit Halı Koltuk Yıkama ile ilgili artık sizlerin tüm beklentilerinizi en mükemmel şekilde karşılayacak il sınırları içerisinde ki tek firma olduğumuz bilgisini aktarmak isteriz. Evlerinizde veya ofislerinizde bulunan; hem koltuk hem de halılarınızı üst düzey hijyenik standartlara eriştirme gibi bir çabanız varsa; artık tüm bunlar için hemen sizlerde tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz. Biz, Kocaeli içerisinde dört bir köşeye süper destek veren ve bunu araç servisi ile yapan; bir marka olmaya devam ettiğimiz garantisini de vermek isteriz. Her türlü halılarınız için gerekli bakımı yapmak ve bu yönde istediğiniz gibi sonuca varmak adına; hemen bir tık kadar yakınınızda bulunan sitemizle iletişime geçerek destek alabileceğinizi de söylemek isteriz.

İzmit Halı Koltuk Yıkama

Uzun süre her türlü pislik, bakteri ve mikroptan arınmış halılar ve gerekli standartlara sahip koltuklar ile zaman geçirmek için; bir telefon kadar yakınınızda bulunduğumuzu, hiç çekinmeden bizleri 7/24 kesintisiz bir şekilde arayabileceğinizi de söylemeliyiz. İzmit Halı Koltuk Yıkama kategorisinde başarılı bir netice alırken; bununla birlikte en az paraları ödeyeceğinizi de sizlere bir kez daha belirtmeliyiz. Bununla beraber her an tarifsiz bir iş çıkarmak ve bunları üst düzey özelliklere sahip ekipmanlarla; yapabilmek adına gelin sizlerde binlerce referansa sahip olan sitemizle bu süreci başlatın. Böylece ne kadar mantıklı ve doğru bir karar vermiş olacağınızı da göreceksiniz.

Yılın tüm zaman dilimlerinde özel indirimler, bütçenize dost sürpriz kampanyalar ve dahası için 1 numaralı seçim nedeni olmaya devam edeceğimiz müjdesini de vermek isteriz. Bundan böyle İzmit Halı Koltuk Yıkama hususunda asla pişman olmayacağınız; her gerektiğinde periyodik olarak çözümler elde edeceğiniz şirketimizle kapıları ardına kadar açabilirsiniz. Geride bıraktığı gün dahilinde daha fazla kişiye ulaşan; bu döneme kadar sayısız mutlu müşteri listesini elinde bulunduran bir opsiyon olduğumuzu da aklınızdan çıkarmayınız. Halılarınız ve koltuklarınız için artık kusursuz sonuçlar almak ve cebinizden az paralar çıkmasına tanıklık etmek adına bizimle temasa geçmeye özen gösteriniz

Koltuk yıkama İzmit ekipleri olarak beğenerek aldığınız koltukların uzun süreli ve temiz bir şekilde kullanılmasını sağlarız. Evlerin en önemli eşyaları arasında yer alan koltuklar belli aralıklarla profesyonel temizliğe tabi tutularak kullanım süreleri uzatılabilir. Bu aşamada koltuk kumaşı, rengi ve üzerinde oluşmuş kalıcı lekeler dikkate alarak yapacağımız işlemler ile fark yaratırız. Temizlik sonrasında koltuklarınız evinize ilk geldiği günkü kadar temiz bir görünüme sahip olacaktır. Özellikle yaşlıların, bebeklerin ve ev hayvanlarının bulunduğu mekânlarda kullanılan koltukların düzenli olarak temizlenmesi önerilmektedir. Koltuk temizliği yerinde yapılmakta olup, aynı zamanda kanepe, yatak, yorgan ve halı temizliklerini de içerebilir. Temizlik dendiğinde aklınıza neresi geliyorsa biz orayı sizin için temizleriz.

Koltuk Yıkama İzmit

Mobilya dendiğinde akla bedenen ve fikren dinlenme ihtiyacı gelmektedir. Tüm günün yorgunluğunu atmak için evinize girdiğinizde kendinizi attığınız ilk yer evinizdeki koltuklar olacaktır. Tüm gün giydiğiniz kıyafetler ile oturduğunuz koltuklar dışarıdaki tozu, kiri ve mikropları evinize getirmeniz anlamını taşımaktadır. Siz de koltuk yıkama İzmit hizmetlerinden yararlanabilir ve bulunduğunuz ortamı sağlıklı bir hale getirebilirsiniz. Televizyon izlerken yemeğinizi koltuğa mı döktünüz? Ya da bebeğiniz koltuğun üzerinde istenmeyen bir kaza mı yaptı? O zaman şirketimizi aramanın ve hizmetlerimizden yararlanmanın tam zamanıdır diyebiliriz. Derinlemesine yapılacak bir koltuk temizliği için mutlaka profesyonel bir hizmet almanız gerektiğini asla aklınızdan çıkarmamanız gerekmektedir. Alınan hizmet ile koltuklarınızın kullanım süresini en az 5 yıl artırabileceğinizi biliyor muydunuz?

Profesyonel temizlik hizmeti aldığınız koltuk takımlarınız, sandalyeleriniz, yatak veya minderlerinizi; bir sonraki temizliğe kadar düzenli olarak vakumla süpürmeniz önerilmektedir. Koltuk yıkama İzmit hizmetleri ile siz de gerçek temizlik ve hijyenin ne olduğunun farkına varabilirsiniz. Evlerde ve işyerlerinde büyük yer tutan koltukların temizlikleri de aynı derecede önem taşımaktadır. Mekânların özelliklerini koruması için koltukların ilk günkü kadar temiz ve göz alıcı görünmesi gerekmektedir. Bu görünüm ancak profesyonel bir ev temizliği ile yapılabilir. Bireysel olarak koltuk temizliği ile uğraşmayın; hem kendi sağlığınızı hem de koltuklarınızın geleceğini bize emanet edin ve farkı yakından görün.

İzmit yerinde halı yıkama hizmetleri veren şirketimiz sunduğu imkânlar ile kişiye özel seçenekler sunar. Ekonomik bütçeler eşliğinde sunulan özel temizleme hizmetleri ile halılarınızı uzun süre kullanabilir ve kalıcı bir temizlik elde edebilirsiniz. Profesyonel kadromuz, işlerini dürüst ve güvenilir bir şekilde vermektedir. Kurulduğumuz günden beri verdiğimiz özel hizmetlerimiz ile sektörde fark yaratır; her zaman için özel işlere imza atarız. Bununla birlikte ileri teknoloji ürünü makinelerimiz ile verdiğimiz hizmetlerimiz, deneyimli personellerimiz desteği ile taçlandırılmaktadır. Sonucunda farklı halı cinslerine uygun olan sistemlerimiz ile kaliteli hizmetler sunarız.

İzmit Yerinde Halı Yıkama

İzmit yerinde halı yıkama hizmetleri özellikle duvardan duvara halı kaplı ev ve işyerlerinde verilmektedir. Özellikle ısı yalıtımında etkili olan halı kaplı alanlarda temizlik de büyük önem taşımaktadır. Şirketimizim yerinde verdiği hizmetlerde halıdan perdeye, koltuktan yatağa kadar pek çok farklı üründe uygulamaktadır. Yerinde hizmet kapsamında servis almayacak olan müşterilerimiz için ise halılarını evlerinden ücretsiz olarak alma ve yine eve ücretsiz olarak teslim etme seçeneği devreye girmektedir. Yıkama, durulama, sıkma ve kurutma işlemlerinin büyük bir özenle tamamlandığı tesislerimizde halılarınız ilk günkü parlaklıklarına kavuşurlar. %100 müşteri memnuniyeti ile verdiğimiz hizmetlerimiz, kusursuz temizlik politikası ile beğeni toplamaktadır.

izmit-yerinde-hali-yikamaHalı, perde, koltuk gibi eşyalarını yerinde yıkatmak isteyen müşterilerimiz İzmit yerinde halı yıkama müşteri servisini aradıklarında ihtiyaçlarını uzman personelimize kolayca bildirerek en uygun tarih için randevularını kolayca alabilirler. Böylelikle yıkama ekibimiz randevu günü tam zamanında, gerekli tüm araç ve gereçlerle belirlenen yerde olur. Her eşya grubu için farklı yıkama teknikleri kullanarak, eşyalarınıza zarar vermeden yerinde yıkar ve kurutur. Bu çalışmaların ardından eşyalarınız tertemiz olur; siz de gözünüzde büyüyen bu temizlik işinden kolayca kurtulmuş olursunuz. Halılarını bulundukları yerde yıkatmayacak olan müşterilerimiz ise bu taleplerini müşteri hizmetlerine bildirdiklerinde; randevu gününde bulundukları yerden alınan halıları fabrikamızda yıkanır. Ardından yıkama ve kurutma işlemlerinin ardından eşyalarınız talep etmiş olduğunuz adrese taşınır; size olabilecek en temiz halleriyle teslim edilirler. Sonrasında ise size tertemiz eşyalarınızın keyfini sürmek kalır. Ekonomik fiyatlarımız ile cebiniz de bayram eder.

 

 

İzmit Halıfleks Yıkama hizmetimiz sayesinde sizlerde halılarınızda en hijyen muameleyi gerçekleştirebilirsiniz.  Halı ve halıfleks temizleme işi önemli bir iştir. Zira halı aslında  dayanıklı görüntüsünün ardında hassas bir yapı barındırır.  Aynı zamanda  halıfleksler zaman içinde bünyesinde tüm gün kullanımlardan dolayı artıklar, tozlar, lekeler ve kirler biriktirecektir.  Havada bulunan mikroplar, dışarıdan içeriye süzülen mikroplar; siz istemeseniz de ya da  ne kadar dikkat gösterseniz de  halıflekslerin içine gizlenir ve yuvalanır. Üstelik halıfleksler yerden söküp kaldırarak temizliğini yaptırabileceğiniz ya da gönderip yıkatabileceğiniz ürünlerden değildir. Halıların üzerinde bulunan bu zararlılardan ve kir pas unsurlarından kurtulmak için bizleri arayarak üstün hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İzmit Halıfleks Yıkama

İzmit Halıfleks Yıkama

İzmit Halıfleks Yıkama

İzmit halıfleks yıkama sizleri uzman temizlik hizmetleriyle buluşturuyor. Halıfleks temizlikleriz için öncelikle mutlaka işini iyi yapan ve profesyonel temizlik firmalarıyla çalışmanızı öneririz. Zira işini iyi yapmayan halı yıkama firmaları halılarınıza gerektiği gibi davranmayabilir. Örneğin: üzerinde bulunan lekeleri arındırmak konusunda ya da  bakterilerden kurtarmak adına; acemi  ve işinin ehli olmayan halı yıkama firmaları halılarınızı aşındırabilir. Özellikle Ucuz ve sıradan halı yıkama deterjanları halılarınızı yıpratır; halı üzerinde dökülmelere ve açılmalara dahi sebep olabilir. Öte yandan halılarınızın güzel renklerini solduracak ve bozacak bir dizi işlem sayesinde halıflekslerinizi bıraktığınızdan çok daha kötü durumlarda bulabilirsiniz.

Bu nedenle halıfleks temizleme konusunda kaliteli ve uygun halı yıkama şampuan, solüsyon maddeleri kullanan firmamızı arayarak halılarınızın en hoş dokulara bürünmesine sizler de tanıklık edebilirsiniz. Halıfleksleriniz kaliteli dezenfektan ve halı şampuanlarında temizlendiğinde; hacimleri iki kat artmış ve temizlikten yumuşamış bulacaksınız. Dolayısıyla da renkleri ortaya çıkmış ve temizlenmiş olacaktır.  İzmit halıfleks yıkama kalite konusunda uygun halı ıslak – kuru yıkama cihazlarında da faydalanmaktadır. Halı yıkama konusunda üstün teknolojilerle üretilmiş olan ıslak – kuru yıkama makinelerimiz sayesinde; halılarınız ilk günkü temiz görünümlerine bürünecek. Yine aynı şekilde tecrübesiz firmaların halılarınızı fazla ıslatmaları neticesinde halılar temizlenecek derken aşırı nemlenebilir ve ortamlarınız kötü kokabilir. Bizleri aradığınız takdirde en güzel kokulu, ıslanmamış, gerçek renklerinde olan halılarınız; mekanlarınızın içinde parıl parıl parlayacaktır.

İzmit halı yıkama fiyatları dendiğinde gözünüz bundan böyle hiç korkmasın. Zira  firmamız  piyasada bulunan halı yıkama firmalarının sizlere vermiş olduğu fiyatların yanında hem en ekonomik halı yıkama maliyetini öneriyor,  hem de en iyi halı yıkama hizmetini veriyor.

İzmit Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama deyip de geçmeyin…

Halı yıkamanın da birçok ince noktaları vardır. Zira aceleye getirilen halı yıkama işlemleri halınızın gerçek manada temizlenmesiyle sonuçlanmaz. Bizlerse halılarınızı derinlemesine temizlikle temizliyoruz.

Örneğin: halılarınız yıkandığında içlerindeki toz toprakla sizlere geri dönüyorsa yüzeysel manada temizlik işlemi gerçekleştirilmiş demektir. Firmamız halı yıkama konusunda oldukça titiz davranmaktadır; bu konu ile ilgili olarak bir dizi işlem gerçekleştirilmektedir. Öncelikle halıları toz ve uçuşkan atıklarından kurtardıktan sonra temizlik işlemine başlar.  Halı temizliği konusunda aynı zamanda firmamız halılarda kullandığı ürünlere de özen göstermektedir. Örneğin halılarını aşındırır ve yıpratıcı kimyasal ürünlerden asla seçmiyoruz.  İzmit halı yıkama fiyatları nı duyduğunuzda sizler de şaşıracaksınız.

Bunun yerine halılarınızı yumuşacık dokulara sahip edecek niteliklerdeki doğal halı şampuanlar kullanıyoruz.  Evlerinize gelen halılarınızın güzel kokusunun içinize çektiğinizde ve halılarınızın yumuşacık dokusuyla karşılaştığınızda; sizler de ne demek istediğimizi anlayacaksınız.  Halı yıkaması konusunda bilinçsiz ve tecrübesiz firmaların düştüğü bir hata da; halıları kurumadan  paketleyerek adreslere getirmektir. Bu takdirde henüz kurumamış olan halılar içten içe rutubetlenecek; halı yıkama işleminden misler gibi kokularla geri geleceğine, gönderdiğinizden daha kötü ve ağır kokularla elinize geçecektir.  Bu nedenle halı yıkaması yapan firmaların öncelikle halılarınızı düzgün bir şekilde defalarca sıkma makinelerinden geçirmesi; sonrasında da kurutma işlemi uygulayarak süzülme işlemine bırakması gerekmektedir.

Sizlerin de fark edebileceği gibi “halı yıkama “ işlemi deyip geçtiğimiz konunun bile kendi içinde birçok ince detayı bulunmakta. Bu nedenle işini iyi yapmayan ve halı yıkama işini gerçek manada öğrenememiş kişilere halılarınızı emanet etmenizi önermiyoruz. Bizim gibi bu işi meslek edinmiş ve uzun zamandır yapan tecrübe sahibi firmalara halı emanet ettiğinizdeyse; hizmetimizden memnun kalarak her sene halılarımızı yıkamayı sizler talep edeceksiniz. İzmit en uygun halı yıkama fiyatları için bizleri arayabilirsiniz