Kocaeli Temizlik Şirketleri Kocaeli Koltuk Yıkama

kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

İZMİT CAMİ HALıSı YıKAMA

  • İzmit Cami Halısı Yıkama

İzmit Cami halısı yıkama olarak verdiğimiz hizmetler ile her zaman göz doldururuz. Camilerde sergilenen halıların temizliği üzerinde oluşan lekelerden ve kirlerden arındırılması olarak düşünülmemelidir. Hijyenik bir halı bakterilerden arındırılmış olacaktır ve ibadete gelenlere de sağlıklı bir ortam hazırlayacaktır. Camide bulunan kişilerin özellikle namaz kılarken halı ile temas etmesi kaçınılmayacak bir durumdur. Yılda en az 1 kere anti bakteriyel ve anti alerjik ilaçlar ile temizlenen halılar uzun ömürlü olacaktır. Temizlik sonrasında halılar ilk günkü parlaklık ve yumuşaklıklarına da kavuşacaktır. Bakıldığı zaman cami halıları temiz gibi görünse de içleri mikrop yuvasıdır.

Namaz kıldıktan sonra çekilen tesbihler de yerde durmakta ve mikropları üzerine çekmektedir. Müslümanların yaşadıkları ev kadar temiz olması gereken camilerin temizlik açısından da örnek teşkil etmesi gerekmektedir. Temizliğin imandan geldiği asla akıllardan çıkarılmamalıdır. İzmit Cami halısı yıkama hizmetlerimizden yararlanabilmek için siz de hemen ekiplerimizle irtibata geçebilirsiniz. Sayıca çoğalan camilerde yapılan halı temizlikleri ciddi bir sektör oluşmasını sağlamıştır. Çalışmalarımıza yatsı namazı bitiminde başlar ve sabah ezanına kadar kullanılabilir halılar ile temizliğimizi sonlandırırız. Cami halıları yıkanırken en kaliteli şampuanların kullanılması önemli bir yer tutmaktadır. Uzman ekipler tarafından kaliteli malzemeler eşliğinde yapılacak olan temizlikler sağlıklı bir ortam oluşmasını sağlayacaktır. Halıların deneyimsiz ekipler ve kalitesiz malzemeler ile temizlenmesi çekme, çürüme, istenmeyen koku oluşumu ve kısa süre içerisinde ortamın rutubetlenmesine neden olabilmektedir. Bu tür malzemeler ile yapılan temizlikler görünüm olarak hoş ancak içi boş olarak tamamlanmaktadır.

Cami halıların temizlenme sürecinde teknolojik açıdan yeterli makinelerin kullanılması ve insan sağlığına zarar vermeyen temizlik malzemelerinin kullanılması gerekmektedir. Yıkanacak cami halılarının büyüklüğüne ve cinsine göre halı yıkama fırçalarının, malzemelerinin ve ekibin oluşturulması işin tam istenen sürede bitirilmesi için son derece önemlidir. Halıda kalan suyun %90’ının çektirilmesi son derece önemlidir. İzmit Cami halısı yıkama ekiplerinin en çok önem verdikleri konuların başında temizlik aşamasında kullanılan suyun gerektiği kadar geri alınması ve halının kurutulması gelmektedir. Aksi halde halıda kalan su ve nem sonradan mutlaka koku yapacaktır.

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Koltuk Yıkama

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212