hereke-koltuk-yikama

Hereke koltuk yıkama olarak, alanında 15 yılı aşan deneyim ile köklü ve kurumsal bir firma olarak her daim müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Aynı zamanda temizlik sektöründe kaliteli hizmet anlayışını titizlik ile sürdürürken sektörde biriktirdiğimiz sayısız güçlü referansa sahibiz. Yüksek kalite standartları ile çalışmanın yanı sıra profesyonel ve eğitimli bir kadro ile hizmet vermekteyiz. Ev ve iş yerleri için ihtiyaç duyulan neredeyse tüm temizlik hizmetlerini son teknolojiden faydalanarak ve yüksek kalitede ürünler ile sağlayarak sizler ile buluştururuz.

Hereke Koltuk Yıkama

Hereke Koltuk Yıkamayı Neden Tercih Etmelisiniz?

  • Ev ve ofis temizliğinde çoğu zaman kendi başımıza yapacağımız temizlik işlemleri yeterli kalmaz ve profesyonel bir hizmete ihtiyaç duyarız. Bu sebeple daha detaylı ve derin bir temizlik için Hereke koltuk yıkamayı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
  • Firmamız Kocaeli bölgesinde uzun yıllardır güvenle hizmet vermektedir ve alanında öncülük etmektedir. Memnuniyet esaslı yürüttüğümüz bu köklü tecrübe en büyük referansımız olarak bizi temsil eder.
  • Ekibimiz sürekli olarak eğitime tabi tutulur ve işinde profesyonelce çalışan bireylerden oluşmaktadır.
  • Aynı zamanda personellerimiz büyük bir hassasiyetle pandeminin gerektirdiği tüm kuralları özenle yerine getirmektedir ve düzenli olarak 15 günde bir Covid-19 testi yaptırmaktadır. Dilerseniz test sonuçlarını sizler ile de paylaşmaktayız.
  • Hereke koltuk yıkama olarak temizlik hizmetlerimizi sizler ile buluştururken, yüksek teknolojiden faydalanır ve en kaliteli temizlik kimyasallarını kullanırız. Yanı sıra yasal olarak da kalite standartlarının tamamını sağlarken, kurumsal bir firma olmanın tüm gerekliliklerini özenle ve eksiksiz bir şekilde yerine getiririz.

Hereke Koltuk Yıkama

Koltuklar yoğun olarak kullanılan ve büyük oranda kir ve mikropları içlerinde barındırabilen mobilyalardır. Dolayısı ile detaylı ve özenli bir temizlik isterler. Bu anlamda sizler için koltuklarınızda ihtiyaç duyulduğu üzere hem kimyasal, hem de buhar makinesi ile derinlemesine temizlik sağlıyoruz. Hereke koltuk yıkama ekibimiz koltuk yıkama işlemine başlamadan önce koltuğunuzun kumaş cinsini ve yapısını inceleyerek, en uygun ve en doğru yıkama yöntemini belirler ve profesyonel olarak bu uygulamaları sağlar.

Hereke Çekyat yıkama

Çekyatlarınız da tıpkı koltuk yıkama gibi benzer işlemler ile temizlik sağlanmaktadır. Çekyat yıkama da hijyen ve sağlık açısından en az diğer mobilyalar kadar büyük bir öneme sahiptir ve yılda birkaç kez yapılması gerekli bir işlemdir. Hereke koltuk yıkama sayesinde çekyatlarınızın üzerinde oluşan lekeler itina ile giderilirken büyük bir profesyonellik ile derinlemesine temizlik işlemi sağlanır.

Hereke Sandalye yıkama

Koltuk yıkama ve çekyat yıkama hizmetlerinin yanında aynı zamanda sandalye yıkama işleminde de koltuk yıkama ekibimizle büyük bir özen ile çalışmaktayız. Sandalye yıkama evde ya da iş yerlerinde çoğunlukla zorlanılan ve kendi başınıza yaptığınız zaman yetersiz kalabilen temizlik uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Sandalyeler sık kullanılan mobilyalardan olduğu için kirlenmeye büyük oranda müsaitlerdir ve bu noktada da profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Dolayısı ile Hereke koltuk yıkama firmamızdan bu amaçla destek alabilir; sandalyeleriniz için hızlı ve detaylı bir temizliği sağlayabilirsiniz.