En İyi Derince Koltuk Yıkama Firması

Deneyimli personelimiz tarafından en iyi cihazlar ve malzemeler kullanılarak gerçekleştirilen firmamız; gerek yaptığımız işlerin üstün derecede kalitesi, gerek ise müşteri memnuniyetine ve alanımızda olan her türlü gelişimi takip etmeye verdiğimiz büyük önem sayesinde, söz konusu En İyi Derince Koltuk Yıkama Firması olunca akla gelen başlıca firmamızın neden bu ünvanı hakettiğini, bugünkü yazımızda öğreneceksiniz.  Koltuk yıkama temizleme, ofislerde hijyen sağlamak için tercih edilen bir yöntemdir. Gün içinde birçok farklı kişinin oturduğu koltukların, belirli periyotlarla temizlenmesi sayesinde ortamın daha güzel bir görünüme kavuşması sağlanır. Koltuk temizliği yapılırken deneyimli personel ve uygun teçhizatlar ile çalışıldığında başarılı bir sonuca ulaşmak mümkün olur.

En İyi Derince Koltuk Yıkama Firması

Vitrin Temizlik, en iyi derince koltuk yıkama firması olarak Kocaeli bölgesinde yer alan kamu kurum ve özel sektörde faaliyet gösteren işyerlerine, 15 yıllık tecrübeyle hizmet verir.

Buharlı Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuk yıkama işlemine başlamadan önce koltuk kumaşının türünün tespit edilmesi gerekir. Kumaş özelliklerine uygun olan kimyasalların kullanılması en önemli kriterdir. Uygun olmayan malzemelerle yapılan temizlik sonunda koltuğun yüzeyi aşınabilir, yırtılabilir veya leke yayılabilir. Bu tarz sonuçlarla karşılaşmamak için profesyonel bir ekip ve uygun makinelerle çalışılır. Buharlı koltuk yıkama son yıllarda en çok tercih edilen koltuk yıkama şekilleri arasında yerini alır. Zorlu lekelerin derinlemesine temizlenmesi için yüksek buhar gücü kullanılır. Buhar 150 / 170 derece sıcaklığında olacak şekilde koltuğun yüzeyine verilir. Çay, kahve, meyve suyu, yağ, yemek vb. tüm lekelerin çıkabilmesi için en etkili yöntemdir. Buharın gücü en eski lekeleri bile temizleyebilecek özelliktedir. İşlem tamamlandıktan sonra işyerinizde kullanılan koltuklar ilk günkü temizliğine kavuşur. Çalışılan sektöre göre yılda bir veya daha fazla buharlı temizlik yapılabilir. Bu tarz yıkamada kimyasal kullanılmadığı için sağlığa zarar verecek hiçbir madde bulunmaz. Ayrıca ortama yayılan bir kokuda kalmaz. İşlerinize aksamadan devam edebilirsiniz. Tercihinize göre hafta sonu veya size uygun olan bir zaman diliminde buharlı koltuk yıkama yapılması için firma telefonlarından randevu talep edebilirsiniz.

Koltuk Yıkama Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Koltuk yıkama titizlik ve özen isteyen bir iştir. Sadece gereken malzemelere sahip olmak yetmez. Bunun yanında nasıl kullanılması gerektiğini de bilmeniz önemlidir. Koltuk yıkama sırasında;

 • Yıkama işleminden önce bütün koltuklar özel vakumlu makineyle toz ve kirlerden arındırılır.
 • Koltuk kumaşının türüne göre yapılması gereken temizlik türü belirlenir.
 • Isı ayarı yapıldıktan sonra minderler buharlı temizleme ile bakteri ve kirlerden arındırılır.
 • Koltuk iskeleti de aynı şekilde önce toz ve kirleri alınır ve sonra buharlı temizleme yapılır.
 • Buharlı koltuk yıkama sırasında kimyasal tercih edilmemesi sayesinde sağlıklı bir ortam sağlanır. İşyerinde çalışanlar ve gelen müşterilerin rahat bir nefes alması için bu konu önemlidir.
 • Derinlemesine işleyen buharın gücüyle en zor lekelerin bile çıkarılması mümkün olur.
 • Buharla temizlik sırasında makine kullanıldığı için ekstra bir güç harcanmasına gerek olmaz.
 • Durulama yaparken vakum teknolojili makineler kullanılır. Bu sayede kuruması da kısa sürer.
 • Ayrıca koltuk yıkama klasik usullerle yapılmadığı için birkaç saat içinde koltuklarınızı kullanabilirsiniz.
 • Bütün işlemler bittikten sonra son kontroller yapılır.
 • Hala çıkmayan lekeler varsa özel yöntemler ve malzemeler kullanılarak çıkarılması sağlanır.

Kirli koltuklar şirketinizin imajını etkiler. Misafirlerinizi ağırlamak için uygun bir ortam sağlayabilmek için her yerin aynı temizlikte olması önemlidir. Yapılan buharlı temizlik sonrasında koltuğunuz tertemiz görünür. İşyerinizde hijyenik bir görüntü oluşması sağlanır.

Derince Koltuk Yıkama Fiyatları

Derince buharlı koltuk yıkama fiyatları belirlenirken; koltuk sayısı, koltuk kumaşı, işyerinin uzaklığı, temizlik için gereken kişi sayısı, koltukta bulunan lekeler, buharlı koltuk yıkama veya farklı yıkama seçeneklerinden hangisinin tercih edileceği gibi unsurlar dikkate alınır. Bu sebepten net bir fiyat yazmak mümkün değildir. Koltuk yıkama temizleme talebiniz için, firma yetkilileriyle görüştüğünüzde detaylı bilgi alabilir ve fiyat konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca verilen hizmetlerle ilgili bilgiye internet sayfasından ulaşmanız ve incelemeniz de mümkündür. Koltuk yıkama, tecrübe ve bilgi gerektiren bir alandır. Bu sebeple firma personeli alanında sertifikalı olan bilgili kişilerden oluşur. Kullanılan kimyasallar konusunda tecrübeli ve verilecek hizmeti bilinçli olarak yapan kişilerdir. Temizlik için tercih edilen kimyasal ve ürünlerin hepsi lisanslıdır. Firma bünyesinde kaliteli hizmet standartları esaslarına göre işlem yapılır. Siz de koltuk yıkama hizmeti almak için Vitrin Temizlik firmasını tercih edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti konusunu ön planda tutan özenli yaklaşımı sayesinde, profesyonel bir ekiple 15 yıldır temizlik konusunda hizmet verilir. Telefon numaralarından ulaşarak hemen randevu talebi oluşturabilirsiniz. Sadece bir tıkla en iyisini seçmenin konforunu yaşayabilirsiniz.