Dilovası Yerinde Halı Yıkama

Dilovası yerinde halı yıkama işlemleri, şirketimizce zemine sabitlenmiş halıların ve halıflekslerin temizlenmesi için kullanılan bir çeşittir. Halıların zemine sabit olması, aynı zamanda halıların çok fazla kir ve toz toplamasına neden olmaktadır. Tozlar ise mikropların oluşumu için zemin hazırlamaktadır. Bu nedenle bu halıların belirli aralıklarla yıkanması zorunludur. Yerinde halı yıkama işlemleri için firmamız, ev ya da iş yerlerine giderek bulundukları ortamlarda temizleme işlemi uygulamaktadır. Bu sırada kullanılan temizlik ürünleri ve makinelerin kalitesine özellikle itina göstermekteyiz. Çalışanlarımız işinin uzmanı olan, sanayi makinelerini rahatlıkla kullanabilen kişilerden oluşmaktadır. Şirketimiz tarafından halıların kirine, lekesine göre farklı malzemeler ve teknikler uygulanmaktadır. Bütün bunlar ise belli bir tecrübe ve birikim gerektiren konulardır. Kalitemizin sırrı da budur.

Dilovası Yerinde Halı Yıkama

Dilovası yerinde halı yıkama hizmetlerimiz, müşterilerimizin gözleri önünde içlerine sinecek şekilde yapılan uygulamalar sayesinde mümkün olmaktadır. Halıların, şampuan yardımı ya da kimyasallar yardımıyla temizlenme işlemleri için kullanılan sanayi makineleri, oldukça kuvvetli vakumlama sistemine sahiptir. Şirketimizce kullanılan bu makineler, halıların yıkama işleminin ardından vakumlama yaparak; kurutmaya gerek kalmadan, suyunu çok güzel bir şekilde çekmektedir. Suyu çok güzel bir şekilde çekilen halılar, bir iki saatlik havalandırma ile kullanıma hazır olmaktadır.

Şirketimiz tarafından yapılan halı yıkama uygulamaları; büyük sanayi makinelerince halının şampuan ya da köpük yardımı ile yıkanmasını sağlamaktadır. Fakat öncesinde halıların tozlarının süpürülmesi, halının daha çabuk bir şekilde temizlenmesini sağlayacaktır. Dilovası yerinde halı yıkama işlemleri için son derece profesyonel sistemler kullanmaktadır. Böylelikle halıların daha derinlemesine temiz olmasını, aynı zamanda parlak ve güzel kokulu olmasını da sağlamaktadır.

Şirketimizce birçok kullanılan yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler halılarda ki kir durumuna leke ve kullanım durumuna göre farklılık gösterebilmektedir. Şampuanla yıkama, köpükle yıkama, buharla yıkama ve kuru temizleme yöntemleri ile halılar çok daha parlak ve ilk günkü kadar temiz olabilmektedir. Firmamız için kalite ve güven, müşteri memnuniyeti ile doğru orantılıdır. Bu nedenle yaptığımız her işimizde, kaliteli hizmet sunmakta, aynı zamanda kalitemizi en uygun şekillerde göstermekteyiz.