Dilovası Cami Halısı Yıkama

Dilovası Cami halısı yıkama; Hizmetlerimiz misafirlerin ibadetlerine engel teşkil etmeyecek şekilde hızlı ve özenli bir şekilde tamamlanmaktadır. Özellikle namaz ibadeti esnasında Müslümanların halı ile ilişkisi kaçınılmazdır. Kendi evlerimizin temizliğine gösterilen özenin daha fazlasının cami ve ibadethanelere de gösterilmesi gerekmektedir. Cami halı yıkama işlemlerine yatsı namazından sonra başlar ve sabah ezanına kadar işlerimizi tamamlayarak halıların kullanılabilir hale gelmesini sağlarız. Cami halı yıkama hizmeti verirken seccadelerin ve diğer tüm büyük eşyaların temizliği de yapılmaktadır. Profesyonel olarak verdiğimiz hizmetler ile kısa sürede tamamladığımız işlemler sonrasında halılar kullanıma açılmaktadır.

Dilovası Cami Halısı Yıkama

Normal halılara oranla daha hızlı kirlenen cami halılarının düzenli olarak 6 ayda bir yıkanması önerilmektedir. Uyguladığımız sistemler ile temizlik esnasında halıya verilen su aynı hızla geri çekilir. Ve bu işlem ile halılar hızlı bir şekilde kurur. Hızlı şekilde kuruyan halılarda özellikle çekme, çürüme ve istenmeyen kokular da engellenmiş olur. Dilovası Cami halısı yıkama hizmetlerimiz kapsamında alanda gerekli görülen farklı bölümlerin temizliği yapılabilirken; seccadelerin temizliği de sağlanır. Farklı kişiler tarafından kullanılan seccadelerin ve cami halılarının; sağlıklı bir ibadethane ve konforlu bir huzur yeri için mevsim geçişlerinde yıkanması önerilmektedir. Şirketimiz sadece kendi bölgesinde değil Türkiye’nin istenen her yerinde yıkama ve temizlik hizmeti verebilecek şekilde organize olmuştur. Özellikle bayramlar öncesinde yapılacak olan temizlik ile camiye gelen misafirler huzurlu bir ortamda ibadetlerini gerçekleştirirler.

Yıkama işlemleri öncesinde kir ve lekelerin özenle temizlenmesi sağlanırken hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale getirilmesi de sağlanır. Yerinde yapılan işlemler ekonomik bütçeler ile müşterilerimizin tercihine sunulur. Siz de Dilovası Cami halısı yıkama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu aşamada camide bulunan koltukların ve minderlerin temizlenmesi de sağlanabilir. Toplum sağlığını etkileyecek alanlar olan camilerin en az yılda 1 kere anti bakteriyel malzemeler kullanılarak yıkanması önerilmektedir. Cami halılarının yıkanmasında hijyene büyük önem veren şirketimiz, mikropları yok etmek amacıyla kullandığı ekipmanlara özen göstermektedir. 24 saat boyunca kesintisiz hizmet veren ekiplerimiz cami halılarının yıkanmasına yatsı namazından sonra başlar; işlemlerini sabah namazı ziyaretçilerini içeri gerene kadar tamamlayarak mekândan ayrılır.