Derince Yerinde Halı Yıkama

Derince yerinde halı yıkama, taşınamayan halılar aynı zamanda bir duvardan diğer duvara kadar uzanan halılar ve özellikle de iş yerlerinde bulunan halılar için halı yıkama hizmeti vermektedir.

Halıların yerinde yıkanabilmesi için şirketimiz tarafından özel makinelerin, özel malzemelerin ve bu konuda tecrübe sahibi olan çalışanların bulunması gerekmektedir. Firmamız bütün bu gerekliliklere sahiptir. Firma ücretlerimiz kalitemiz ile orantılı olarak belirlenmektedir.

Derince Yerinde Halı Yıkama

Firmamız tarafından halılarınızın kullanım süresine, kirlilik seviyesine bağlı olarak çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Bunlar:

Şampuanlama İle Yıkama

Şampuanlama yöntemi, genelde derinlemesine nüfus eden bir yıkama yöntemi olmadığından etki olarak en az etkiye sahip yöntemlerdendir. Halı yıkama makinesi kullanılarak uygulanır. Özel şampuanları bulunmaktadır. İlk önce şampuan ile yıkanan halılar, daha sonra vakum yardımı ile çekilir. Yıkama sonunda parlatıcı ve güzel kokulu makineler sayesinde halı çok güzel kokar.

Buhar İle Yıkama

Derince yerinde halı yıkama, bu sistem ile yıkama yapılması gerektiği durumlarda yüzeysel yıkama yapmaktadır. Özel kullanımlı halı yıkama makineleri ile sıcak su ve şampuan kullanılarak halıya enjekte edilmektedir. Daha sonra makine tarafından çekilen karışım, kir ve mikropları çekerek olabildiğince azaltılmaya çalışır.

Köpükle Yıkama

Genelde şampuanlama ve kuru temizleme ile yapılan yıkamanın orta noktası şeklindedir. Çok az olarak su, köpük ile birlikte uygulanır. Köpük halıya işler, bu sayede kire yapışması sağlanır. Daha sonra çok güzel bir şekilde vakumlanması sağlanır.

Kuru Temizleme

Özellikle halının üzerinin temizlik tozu ile kaplanması sonucu, tozun halıya sinmesi ile vakumlama işleminin de yapılması, halının diplerinde ki kir ve pisliklerin temizlenmesini sağlar.

Bonnet Yöntemi İle Temizleme

Bu yöntem, ticari binaların zeminlerini temizlemek amacı ile kullanılır. Bununla birlikte halıya uygulanan kimyasal deterjanın döner temizleyici makine; emici özelliği olan ped yardımı ile kirin sökülmesi sonucu yapılır. Derinlemesine uygulanan bir temizlik şekli değildir.

Firmamız, günlük yaşantımız sırasında sağlığımız açısından oldukça önemli bir yer tutan halı temizliği konusunda gerekli hassasiyeti göstererek hizmetlerimizde sunduğumuz kalite ile bunu ispatlamaktayız. Derince yerinde halı yıkama hizmetimiz ile en çok temizlik, en mükemmel işlem ile müşteri memnuniyetini korumaktayız.