Yıkama işleminde en çok kurutmaya dikkat edilir. Derince koltuk yıkama işlemi için de aynı şeyler geçerlidir. Eğer koltuk yıkandıktan sonra tam olarak kurutulmazsa, bünyesinde bakterileri barındırır. Bakterilerde hızla çoğalma eğilimindedirler.

Derince Koltuk Yıkama: Buharlı Yıkama

Koltuk kumaşlarına derinlemesine işleyen lekeleri gidermek adına, özel bir solüsyon kullanırız. Derince koltuk yıkama işlemine, özel solüsyonu koltuk yüzeylerine püskürterek başlarız.

derince koltuk yıkama

Buharlı Koltuk Yıkama

Bu özel solüsyon, kumaşlara işlemiş lekeleri çözmeye yarar ve oldukça etkilidir. Koltuk yıkamada amaç, hijyenik temizlik sağlamaktır. Yani hem temizlik işlemini gerçekleştireceksiniz, hem de derinlerde saklanan bakteri ve maytları tamamen yok edeceksiniz. Bu yüzden yüksek derecelerdeki buhar enerjisini de yardımcı unsur olarak kullanırız.

Yani kirleri önce yumuşatır, daha sonra yok ederiz. Bu işlem için de özel makineler kullanırız.

Solüsyon işlemi birinci aşamadır. İkinci aşamada ise buharlı koltuk yıkama işlemi uygulanır. Buhar kirlerin yumuşamasını sağlayacak ve aynı zamanda, yüksek sıcaklıklarda yaşama imkanı bulamayan bakteri ve maytların da ölmesini sağlayacaktır.

Bazı makineler 80 derece civarında, bazı makineler ise 140 derece civarında buhar üretirler. Makinelerin kapasitesine göre ürettikleri sıcaklık değeri değişkenlik gösterir.

Buhar üreten makineler aynı zamanda vakum aparatına bağlıdır. Bu sayede belirli oranda ıslanan koltuk yüzeyleri vakum işlemine tabi tutulur ve koltuğun tamamen kuruması sağlanır.

Derince koltuk yıkama işleminde makineye bağlı başka aparatlar da kullanılır. Sadece yüzeyin buharla ve solüsyonla temizlenmesi yeterli değildir. Aynı zamanda koltuk aralarının da bazı aparatlarla temizlik işlemine tabi tutulması gerekir.

Koltuk Yıkama Makinesi

Her ne kadar deneyimli personellerle çalışsak da, işin çoğunu makineler yapar. Yani kullandığınız makine ve aparatları, derince koltuk yıkama işlemlerinde oldukça önemlidir.

Standart ve endüstriyel bir koltuk yıkama makinesi, aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • Saatte maksimum 20-25 m2 alanı temizleme kapasitesine sahiptir.
 • 74 lt/s hava debisi vardır.
 • 254 mbar emiş gücüne yani vakum kapasitesine sahiptir.
 • Dakikada 1 litre yüzeye püskürtebilir.
 • 1 bar püskürtme basıncına sahiptir ki bu değer de koltuk yıkama için oldukça yeterlidir.
 • 10 LT su tankına sahiptir.
 • 1250 W fan gücüne sahiptir.
 • Pompa gücü 40 Watt’dır.
 • 2,5 metre püskürtme hortumuna sahiptir.
 • Birçok aparatı bulunur.
 • El aparatı için aksesuar haznesine sahiptir.

Koltuk yıkama makinesi ile ilgili daha fazla bilgi için, https://www.kaercher.com/tr/profesyonel/hali-yikama-makineleri/hali-ve-koltuk-temizleme-makineleri/puzzi-10-1-hali-ve-koltuk-yikama-makinesi-11001300.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Koltuk Yıkamada Verdiğimiz Hizmetler

Görüldüğü üzere Derince koltuk yıkama işlemlerinde endüstriyel ve sınıfının en iyi makinelerini kullanıyoruz. Yalnızca tek başına makinenin iyi olması yeterli değildir. Aynı zamanda o makineyi iyi kullanabilen tecrübeli personellerle de çalışmak önemlidir.

Bu yüzden en iyi koltuk yıkama firması olarak hem personellerimize, hem de cihazlarımıza yatırım yapıyoruz.

derince koltuk yıkama

Derince Koltuk Yıkama

Öncelikle sizlerden randevu alıyoruz. Müsait olduğunuz bir zamanda keşif için size misafir oluyoruz. Keşif aşamasında, kaç personelle işi yapacağımızı, hangi cihazları kullanacağımızı ve hangi sarf malzemelerden ne kadar kullanacağımızı belirliyoruz.

Aynı zamanda tam olarak olmasa da, işi ne kadar sürede bitirebileceğimizi tahmin etmeye çalışıyoruz.

Tüm bu hazırlık aşamalarından sonra, yerinde koltuk yıkama hizmeti sağlıyoruz.

Yerinde Koltuk Yıkama

Aslında koltuk yıkama işlemleri iki şekilde gerçekleştiriliyoruz. Birincisinde koltuklarınızı alıyor, fabrikamızda yıkadıktan sonra teslim ediyoruz. İkincisinde ise yerinde yıkama yapıyoruz.

Yerinde yıkama bizlere göre, koltuğu fabrikada temizlemeye oranla daha pratiktir. Hem koltuğun zarar görme riskini azaltır, hem de temizlik işleminin daha hızlı gerçekleşmesini sağlar.

Gerekli olan ekipmanları ve sarf malzemeleri hazırladıktan sonra yerinde yıkama işlemini gerçekleştiririz. Yıkama işini tamamladıktan sonra da işi güzel bir şekilde sizlere teslim ederiz.

Kuruçeşme Koltuk Yıkama olarak yaklaşık 15 yıldır koltuk, çekyat, sandalye ve benzer mobilyaların dâhil olduğu temizlik uygulamalarını Vitrin Temizlik firmamız ile sizlerine hizmetine sunmaktayız.

Temizlik sırasında, pratik ve hızlı bir şekilde uygulanan hijyen aşamaları söz konusu ürünün yeni bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Uzun süre kullanılan ürünler, daha sık kirlenmektedir. Temizlik uygulamaları bireyi yorduğu gibi vaktinin büyük bir kısmını etkilemektedir. Bu gibi durumların önüne geçmek için temizleme uygulamalarımız ve kullanıcılarımızın en iyi şekilde faydalanabilmesi için farklı seçeneklerde temizlik faaliyetlerimiz bulunmaktadır.

Kuruçeşme Koltuk Yıkama

Kuruçeşme Koltuk Yıkama sayesinde söz konusu koltuk ve sandalye benzeri mobilyalar yıkama işlemi bittikten sonra, toplamda 6 ile 8 saat arasında hazır hale gelmektedir. Bu saat arasında yıkanma, temizlenme ve kurutma uygulamaları yürütülmektedir. Temizlendikten sonra ise uzun bir süre etkisini göstermektedir. Aynı zamanda belirli periyotlarda temizlenen mobilyaların kullanım ömrü artmaktadır. Kullanım oranı ile temizlenme oranı birbiriyle ilişkilidir. Uzun süre aktif bir şekilde kullanılan mobilyalar daha sık kirlenirken, seyrek bir şekilde kullanılan mobilyalar ise daha az kirlenmektedir.

Kuruçeşme Koltuk Yıkama seçenekleri avantajlı fiyat opsiyonları ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Fiyat oranlarımız sandalye, koltuk ve benzeri ürünün bulundurduğu lekeye göre değişiklik göstermektedir. Kullanıcıların gereksinimlerini ön planda tutan temizlik uygulamalarımız, firmamızın sosyal medya hesaplarında yer almaktadır. Kullanıcılar diledikleri temizleme uygulamalarını tercih edebilmektedir.

Kuruçeşme Koltuk Yıkama Olarak Hizmetlerimizi Nasıl Fiyatlandırıyoruz?

 • Söz konusu mobilyanın kullanım durumu, ürünün temizlenme süresini ve bakımını etkilfemektedir. Bu açıdan uygulama sırasında kullanıcıların belirtmesi tavsiye edilmektedir.
 • Yine aynı şekilde mobilyaların büyüklükleri ve adetleri fiyat seçeneklerini etkilemektedir. Tek koltuk yıkama uygulamaları ile oturma gruplarının yıkanması farklı fiyat seçeneği teşkil etmektedir.
 • Mobilyaların içeriğinde yer alan malzemeler de fiyat seçeneklerini çeşitlenmektedir. Temizlenmesi bakımından konforlu ve zor kumaş seçenekleri bulunmaktadır. Kuruçeşme Koltuk Yıkama sayesinde bu gibi durumları kolaylaştırmak mümkündür. Örneğin ahşap materyalden meydana gelen mobilyalar, söz konusu ürünün ham maddesine zarar vermemek için belirli yöntemler ile temizlenmektedir. Deri materyalinden meydana gelen mobilyalar da ise fiyat aralıkları minimum seçenekleri ile yer almaktadır.
 • Etkisi fazla olan ve zor bir uygulama gerektiren yoğun lekeler mobilya temizleme aşamalarında farklı fiyat opsiyonları oluşturmaktadır. Örnek vermek gerekirse mobilyanın üzerinde yer alan birtakım lekeler temizlik aşamasında oldukça zor çıkmaktadır. Bu gibi durumlar fiyat kategorilerini etkilemektedir.

Koltuk ve mobilya yıkama uygulamaları sayesinde, söz konusu ürünlerin uzun ömürlülüğü artmaktadır. Kuruçeşme Koltuk Yıkama uygulanabilir temizlik hizmetleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Mobil ve sabit telefon hattı üzerinden bizlere ulaşmanız ve dilediğiniz zaman temizlik hizmeti satın almanız mümkündür. Ayrıca “kocaelivitrintemizlik” kullanıcı adı ile yer aldığımız sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilir, güncel kampanyalarımızdan herkesten önce haberdar olabilirsiniz.

En İyi Derince Koltuk Yıkama Firması | Deneyimli personelimiz tarafından en iyi cihazlar ve malzemeler kullanılarak gerçekleştirilen firmamız; gerek yaptığımız işlerin üstün derecede kalitesi, gerek ise müşteri memnuniyetine ve alanımızda olan her türlü gelişimi takip etmeye verdiğimiz büyük önem sayesinde, söz konusu En İyi Derince Koltuk Yıkama Firması olunca akla gelen başlıca firmamızın neden bu ünvanı hakettiğini, bugünkü yazımızda öğreneceksiniz.  Koltuk yıkama temizleme, ofislerde hijyen sağlamak için tercih edilen bir yöntemdir. Gün içinde birçok farklı kişinin oturduğu koltukların, belirli periyotlarla temizlenmesi sayesinde ortamın daha güzel bir görünüme kavuşması sağlanır. Koltuk temizliği yapılırken deneyimli personel ve uygun teçhizatlar ile çalışıldığında başarılı bir sonuca ulaşmak mümkün olur.

En İyi Derince Koltuk Yıkama Firması

Vitrin Temizlik, en iyi derince koltuk yıkama firması olarak Kocaeli bölgesinde yer alan kamu kurum ve özel sektörde faaliyet gösteren işyerlerine, 15 yıllık tecrübeyle hizmet verir.

Buharlı Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuk yıkama işlemine başlamadan önce koltuk kumaşının türünün tespit edilmesi gerekir. Kumaş özelliklerine uygun olan kimyasalların kullanılması en önemli kriterdir. Uygun olmayan malzemelerle yapılan temizlik sonunda koltuğun yüzeyi aşınabilir, yırtılabilir veya leke yayılabilir. Bu tarz sonuçlarla karşılaşmamak için profesyonel bir ekip ve uygun makinelerle çalışılır. Buharlı koltuk yıkama son yıllarda en çok tercih edilen koltuk yıkama şekilleri arasında yerini alır. Zorlu lekelerin derinlemesine temizlenmesi için yüksek buhar gücü kullanılır. Buhar 150 / 170 derece sıcaklığında olacak şekilde koltuğun yüzeyine verilir. Çay, kahve, meyve suyu, yağ, yemek vb. tüm lekelerin çıkabilmesi için en etkili yöntemdir. Buharın gücü en eski lekeleri bile temizleyebilecek özelliktedir. İşlem tamamlandıktan sonra işyerinizde kullanılan koltuklar ilk günkü temizliğine kavuşur. Çalışılan sektöre göre yılda bir veya daha fazla buharlı temizlik yapılabilir. Bu tarz yıkamada kimyasal kullanılmadığı için sağlığa zarar verecek hiçbir madde bulunmaz. Ayrıca ortama yayılan bir kokuda kalmaz. İşlerinize aksamadan devam edebilirsiniz. Tercihinize göre hafta sonu veya size uygun olan bir zaman diliminde buharlı koltuk yıkama yapılması için firma telefonlarından randevu talep edebilirsiniz.

Koltuk Yıkama Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Koltuk yıkama titizlik ve özen isteyen bir iştir. Sadece gereken malzemelere sahip olmak yetmez. Bunun yanında nasıl kullanılması gerektiğini de bilmeniz önemlidir. Koltuk yıkama sırasında;

 • Yıkama işleminden önce bütün koltuklar özel vakumlu makineyle toz ve kirlerden arındırılır.
 • Koltuk kumaşının türüne göre yapılması gereken temizlik türü belirlenir.
 • Isı ayarı yapıldıktan sonra minderler buharlı temizleme ile bakteri ve kirlerden arındırılır.
 • Koltuk iskeleti de aynı şekilde önce toz ve kirleri alınır ve sonra buharlı temizleme yapılır.
 • Buharlı koltuk yıkama sırasında kimyasal tercih edilmemesi sayesinde sağlıklı bir ortam sağlanır. İşyerinde çalışanlar ve gelen müşterilerin rahat bir nefes alması için bu konu önemlidir.
 • Derinlemesine işleyen buharın gücüyle en zor lekelerin bile çıkarılması mümkün olur.
 • Buharla temizlik sırasında makine kullanıldığı için ekstra bir güç harcanmasına gerek olmaz.
 • Durulama yaparken vakum teknolojili makineler kullanılır. Bu sayede kuruması da kısa sürer.
 • Ayrıca koltuk yıkama klasik usullerle yapılmadığı için birkaç saat içinde koltuklarınızı kullanabilirsiniz.
 • Bütün işlemler bittikten sonra son kontroller yapılır.
 • Hala çıkmayan lekeler varsa özel yöntemler ve malzemeler kullanılarak çıkarılması sağlanır.

Kirli koltuklar şirketinizin imajını etkiler. Misafirlerinizi ağırlamak için uygun bir ortam sağlayabilmek için her yerin aynı temizlikte olması önemlidir. Yapılan buharlı temizlik sonrasında koltuğunuz tertemiz görünür. İşyerinizde hijyenik bir görüntü oluşması sağlanır.

Derince Koltuk Yıkama Fiyatları

Derince buharlı koltuk yıkama fiyatları belirlenirken; koltuk sayısı, koltuk kumaşı, işyerinin uzaklığı, temizlik için gereken kişi sayısı, koltukta bulunan lekeler, buharlı koltuk yıkama veya farklı yıkama seçeneklerinden hangisinin tercih edileceği gibi unsurlar dikkate alınır. Bu sebepten net bir fiyat yazmak mümkün değildir. Koltuk yıkama temizleme talebiniz için, firma yetkilileriyle görüştüğünüzde detaylı bilgi alabilir ve fiyat konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca verilen hizmetlerle ilgili bilgiye internet sayfasından ulaşmanız ve incelemeniz de mümkündür. Koltuk yıkama, tecrübe ve bilgi gerektiren bir alandır. Bu sebeple firma personeli alanında sertifikalı olan bilgili kişilerden oluşur. Kullanılan kimyasallar konusunda tecrübeli ve verilecek hizmeti bilinçli olarak yapan kişilerdir. Temizlik için tercih edilen kimyasal ve ürünlerin hepsi lisanslıdır. Firma bünyesinde kaliteli hizmet standartları esaslarına göre işlem yapılır. Siz de koltuk yıkama hizmeti almak için Vitrin Temizlik firmasını tercih edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti konusunu ön planda tutan özenli yaklaşımı sayesinde, profesyonel bir ekiple 15 yıldır temizlik konusunda hizmet verilir. Telefon numaralarından ulaşarak hemen randevu talebi oluşturabilirsiniz. Sadece bir tıkla en iyisini seçmenin konforunu yaşayabilirsiniz.

Derince Koltuk Yıkama Firması | Kişisel imkânlarla yapılan temizliğin, hijyen açısından yetersiz olması gün geçtikçe daha da dikkat çeker hale gelmiştir. Bu durum,  Vitrin Temizlik gibi alanında uzman firmaların ön plana çıkarak özel ve kamusal alanlarda duyulan ihtiyacı gidermelerine olanak sağlamıştır.

Eskiden annelerin yaptığı koltuk silme işinin meşakkatli olduğu kadar; sonuçları açısından da memnuniyet sağlamadığını kabul etmek gerekir. Saatler süren uğraş sonucunda tek elde edilen; sadece yüzeysel bir temizlik ve şiddetli bel ağrıları olurdu. Bugün Derince Koltuk Yıkama Firması gibi profesyonel temizlik şirketlerinin sunduğu hizmet sayesinde bu eziyetten kurtulmak mümkün.

Derince Koltuk Yıkama Firması

Klasik yöntemlerle koltukların silinmesi sırasında; koltuk üzerindeki toz vakumlu makinelerle çekilemediği için ıslak bezin koltuğa sürülmesi ile yapılır. Toz katmanı daha da derinlere inmekte ve temizlenmek yerine daha kalıcı hale gelmektedir. Oysa koltuk yıkama öncesinde tozun yüksek emiş gücüne sahip makinelerle çekilmesi sayesinde; böyle bir durum ortaya çıkmamakla kalmayıp tozdan arındırılan koltuk derinlemesine temizlenebilmektedir. Bu derinlemesine temizlik sayesinde özellikle tozlu ve nemli ortamları tercih eden mantar, küf gibi bakterilerin yaşamasına imkân kalmamaktadır.

Diğer bir konu da eski usul temizlikte kullanılabilecek deterjanlar; ancak marketlerde bulunabilen evsel kullanıma uygun kimyasallardır. Profesyonel temizlik ekipmanları ile yapılan temizlikte, dezenfekte etme özelliği olan yüksek kimyasallar bulunur. Temizleme gücüne sahip özel deterjanlar, şampuanlar kullanılmaktadır. Bu sayede, uzman kişilerce yapılan koltuk yıkama işi hem daha derinlemesine bir temizlik sağlamakta; hem de kullanılan malzemeler açısından hijyen konusunda da daha güvenilir olmaktadır.

Profesyonel koltuk yıkamada, koltuk yüzeyine püskürtülen deterjanlı su, yüksek emiş gücüne sahip makinelerle çekilir. Makinenin kirli su haznesine iyice çekilmekte ve böylece kısa sürede kuruması sağlanmaktadır. Klasik yöntemlerle silinen koltuklarda ise böyle bir imkân söz konusu olmadığı gibi; koltuklar uzun süre ıslak kalmakta. Bu da küf ve bakterilerin yaşamasına uygun ortama neden olmaktadır. Derince koltuk yıkama firması Vitrin Temizlik, son teknoloji ürünü koltuk yıkama ekipmanları kullanır. Dezenfektan özellikli özel deterjanları ve uzman personeli ile koltuklarınızın ilk günkü kadar temiz ve hijyenik olması için çalışmaktadır

Derince Koltuk Yıkama Fiyatları | Temizlik sektörü, hizmet kalitesinde oldukça farklı standartlarla karşılaşılabilen bir sektördür. Müşteriye sunulan hizmetin kalitesindeki değişkenlik, doğal olarak fiyat politikalarını da etkilemektedir. Derince Koltuk Yıkama Fiyatları arasında, çok farklı aralıklarda fiyatlandırma yapıldığına tanık olmak mümkündür. Ancak her konuda olduğu gibi koltuk yıkatmak başta olmak üzere temizlik işlerinde de ucuz hizmet almak; istenmeyen bir sonuçla karşılaşmayı da göze almak anlamına gelmektedir.

Derince Koltuk Yıkama Fiyatları

Kumaş, döşeme, model gibi konularda oldukça değişken özelliklere sahip olan koltuk ve oturma gruplarının yıkanması; özellikle uzmanlık gerektiren bir iştir. Eğer koltuklarınızı yıkanması için profesyonel kişi ve kuruluşlara emanet etmezseniz, alacağınız sonuç çok üzücü olabilir. Küçük fiyat farklarından kaçınmak isterken; koltuklarınızın yıpranması, renklerinin değişmesi, yıkama suyunun iyice çekilmemesi nedeniyle döşemelerinin çürümesi gibi aklınıza gelecek ve gelmeyecek pek çok keyifsiz durumla karşılaşabilirsiniz.
Vitrin Temizlik olarak,  hizmet kalitemizde hedef aldığımız yüksek kalite kadar; üstelik her bütçeye uygun fiyatlandırma politikamızla da özel bir yere sahip olduğumuzu söyleyebiliriz.

Koltuk Yıkama Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Özellikle koltuk yıkama işi, standart temizlik işlerine göre daha fazla özen ve titizlik isteyen; daha fazla zaman ayrılması gereken bir iştir. Bu nedenle, fiyat belirlenirken dikkate alınması gereken farklı unsurlar söz konusudur. Bu unsurlar;
• Koltukta kullanılan kumaşın cinsi
• Yıkama işlemi yapılacak yer
• Koltuk döşemesinde kullanılan sünger vb. malzemenin cinsi
• Müşteri tarafından yıkama işlemi için belirlenen zaman aralığı
• Koltukta bulunan kir, leke türleri
• Yıkama işlemi için kaç kişilik bir ekibe ihtiyaç olacağı
• Koltuğun modeli

Özellikle Vitrin Temizlik olarak, müşterilerimize koltuk yıkama fiyatı verirken tüm bu unsurları göz önünde bulunduruyoruz. Gerekirse yerinde tespit yapmak üzere müşterimizi ziyaret ediyoruz. Ardından aldığımız bilgiler doğrultusunda müşterimizin ihtiyacını tam olarak karşılamak üzere ekiplerimizi; kullanacağımız temizlik malzemelerini belirliyor ve en uygun fiyatı veriyoruz.
Üstelik Vitrin Temizliğe, koltuklarınızın temizlik ve hijyeni konusunda duyduğunuz güveni en uygun fiyatları sağlamak konusunda da sürdürmeniz için; bundan böyle Derince Koltuk Yıkama Fiyatları arasında iddialı yerimizi korumaya devam edeceğiz.

Derince Yenikent koltuk yıkama firmamız uzun yıllardır müşterilerine güvenilir temizlik hizmetleri sunmaktadır. Konusunda deneyimli ekipler ile verdiğimiz hizmetler teknolojik olarak güncellenmektedir. Temiz ev ve iş yeri koltuğu sunarak müşterilerimizin konforlarını sağlar ve eşyalarını uzun yıllar kaliteli bir şekilde kullanmalarına olanak sağlarız. Müşterilerimizden aldığımız destek ile her zaman daha iyiye ve güzele gitmek için en ekonomik bütçeler ile hizmetler sunarız. Yerinde koltuk yıkama makinelerimiz ile verdiğimiz hizmetler kısa sürede tamamlanır ve aynı gün içerisinde koltuklarınız kullanılabilir ve üzerine oturulabilir hale gelmektedir. Yılın her ayı verdiğimiz hizmetler ile ihtiyacınız olan her an bizden temizlik konusunda yardım alabilirsiniz.

Derince Yenikent Koltuk Yıkama

Derince Yenikent koltuk yıkama hizmetlerimiz garantili olarak verilmektedir. Ayrıca yaptığımız işten memnun kalmayan müşterilerimize her zaman için yeniden temizlik hizmeti sağlarız. Koltuk temizliği hizmetimizi verirken sandalyelerinizi de özenle temizleriz. Kafe, otel ve restoran gibi mekânlarda sürekli olarak kullanılan sandalyeler kirlerinden arındırılır; kısa sürede ilk günkü gibi yeni bir hale bürünür. Çalışma saatlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre ayarlayarak işlerin aksamadan devam etmesine olanak sağlarız. Ekiplerimiz tam donanımlı olarak verdiğiniz adrese gelir ve planlı çalışmaları ile en kısa sürede işlerini tamamlarlar. Koltuk kumaşının cinsine göre belirlenecek malzemeler sayesinde koltuklarınız ilk günkü görünümlerine kavuşurlar. Lekelerin çıkarılması sonrasında temizlik başlar; köpükle yıkama sonrasında durulama ve vakum ile suyun çekilmesine geçilir. Kurumaya bırakılan koltuklar özellikle bahar ve yaz aylarında aynı gün kullanıma hazır hale gelmektedir.

Bireysel koltuk temizleme çabaları genellikle hüsranla sonuçlanmaktadır. Bunun yanında evdeki yetersiz malzemeler ve kol gücü koltukların istendiği gibi yıkanmasına olanak sağlayamaz. Adresinizde verdiğimiz hizmetler kapsamında çalışmalarımızı kısa süre içerisinde tamamlanmakta; ekonomik bütçeler ile cebinizi de zorlamamaktadır. Derince Yenikent koltuk yıkama ekipleri işlerini severek ve büyük bir özveri ile tamamlayarak adresinizden ayrılırlar. Bununla birlikte müşterilerine karşı sorumluluklarını bilen ekiplerimiz çalışmalarını yaparken çevreye zarar vermez; işyerlerinde işin aksamasına neden olmaz. Bu nedenle siz de temiz koltuklarda oturmak ve misafirlerinize gösterdiğiniz özeni her zaman gözler önüne sermek istiyorsanız o zaman hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Koltuk yıkama Derince olarak sunduğumuz özel hizmetler ile koltuklarınızı ilk günkü kadar temiz bir hale getiririz. Bezle silinen koltuklarda mevcut kir ve lekeler kumaşa işlemekte ve temizlenme ihtimali ciddi ölçüde azalmaktadır. İlk etapta gözden kaybolan leke zaman içerisinde yeniden görünür bir hale gelmektedir. Hijyenik açıdan istenen temizliğin sağlanabilmesi için profesyonel destek almak zorunludur. Koltuklarınızı son teknoloji ürünü malzemeler il temizleyen ekiplerimiz, yerinde verdiği hizmetler ile fark yaratmakta; tercih edilir olmaktadır. Kullandığımız özel makineler ile temiz suyu tazyikle püskürtür; ardından hızlı ve kuvvetli bir vakum ile çekerek lekeleri de yerinden temizleriz.

Koltuk Yıkama Derince

Koltuk takımının büyüklüğüne, minder ve yastık sayısına göre değişkenlik gösteren temizliğimiz yaklaşık olarak 4 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Ardından kısa sürede verdiğimiz etkili temizlik sayesinde koltuklarınız yeni bir hale gelir; kullanım süreleri uzar. Özellikle kişilerin kol kuvvetine bağlı silme yöntemine oranla çok daha özel bir temizlik yapan sistemimiz ile sizlere ve sevdiklerinize; doğal, sağlıklı, konforlu ve yeni bir yaşam alanı sunarız. İşini meslek edinmiş ekipler ile çalışarak yaptığımız işten verimli sonuçlar almaya çalışan müşterilerimize istediklerinden daha fazlasını veririz. Koltuk yıkama Derince olarak ailenizin sağlığını tehlikeye atmadan önce bizi arayabilir ve severek kullandığınız eşyalarınızı deneyimli ellere teslim edebilirsiniz. Koltuk temizleme işinde %100 müşteri memnuniyeti sağlamak bizim en öncelikli işimizdir. Müşterilerimiz ile kurduğumuz etkili iletişim sayesinde önce onları dinler ve taleplerini değerlendirmeye alırız.

En önemlisi, koltuk yıkama işleminin yılda 2 kere yapılamıyorsa da; en az 1 kere düzenli şekilde uygulanması son derece önemlidir. Bununla beraber yıkama işlemine maruz kalmayan koltuklar üzerinde oluşan lekeler kalıcı olacaktır. Hijyenik açıdan sağlıklı, görünüm açısından yeni ve uzun ömürlü olan koltuklarınızı yılın her mevsimi temizletebilirsiniz. Ayrıca Koltuk yıkama Derince olarak sizlerin istedikleri bizim için önemlidir. Çalışmalarımızı istenen gün ve saatte yapar ve tam verdiğimiz zamanda tamamlarız. Kullandığımız malzemeler tamamen doğal içeriklerden hazırlanmış olup, koltuklarınızın kumaşının rengi ve cinsi dikkate alınarak seçilmektedir. Sizin her ihtiyacınızda yanınızda olur ve evinize sağlıklı bir hava getiririz.