Derince Halı Yıkama

Derince halı yıkama hizmetleri ile alanında fark yaratan bir şirkettir. Verdiğimiz hizmetler profesyonel ekipman ve deneyimli kadrolar eşliğinde %100 müşteri memnuniyeti kapsamında sürdürülmektedir. Halınızın cinsine ve kirine göre özel olarak uygulanan işlemler sayesinde kısa zamanda ilk günkü görünümüne kavuşan halılarınız uzun süreli bir kullanım sağlayacaktır. Temizleme işlemleri özellikle duvardan duvara halı kaplı mekânlarda yerinde verilmektedir. Yaptığımız işin diğer müşteriler ile referans olması çalışma prensiplerimiz arasında önemli bir yer tutmaktadır. Müşterilerimizin tavsiyeleri ile her zaman yeni müşteriler ile tanışır ve edindiğimiz tecrübeleri her işimizde özenle değerlendiririz.

Derince Halı Yıkama

Halı temizleme işinin bireysel olarak yapılması; bu aşamada evde kullanılan malzemelerin tercih edilmesi istenen bir temizliğin yapılmasına yeterli gelmeyecektir. Bundan dolayı profesyonel ve teknik ekipmanlar ile yaptığımız temizlik işlemlerimiz; kimyasal malzemeler kullanılmadan tamamen doğal ürünler eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Derince halı yıkama hizmetlerimiz konusunda deneyimli personeller tarafından verilmektedir. Bundan böyle şirketimizi yakından tanımak isterseniz bizi web sitemiz üzerinden inceleyebilir; aklınıza takılan sorular için bizi arayabilirsiniz. Verdiğimiz bireysel ve kurumsal hizmetler ile alanımızda fark yaratır; kısa süre içerisinde yaşanabilir sağlıklı ortamlara kavuşmanızı sağlarız. Evinize veya iş yerinize gelen ekiplerimiz sadece halı yıkama değil; aynı zamanda da koltuk temizleme veya perde yıkama taleplerinizde de sizlere gereken desteği sağlamaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz

Ev ve işyerlerinde aranan kusursuz temizliğin en ekonomik şartlarda verilmesini sağlamak bizim için en önemli çalışma prensibidir. Garantili olarak verdiğimiz temizlik hizmetlerimiz son teknolojiler kullanılarak hızlı bir şekilde sunulmaktadır. Günlük hayatın bir vazgeçilmezi olan halılar aynı zamanda da çeşitli lekelere maruz kalmaktadır. Özellikle halıların düzenli olarak süpürge ile temizlenmesi gerektiği kadar temizlenmesine olanak tanımamaktadır. Bu nedenle kirlenen halıların kısa süre içerisinde temizlenmesi önemlidir. İlk günkü haline getirilmesi düzenli olarak tekrar ettirilirse kirlilik sorunu da kısa sürede ortadan kalkacaktır. Halılarda yapılması uygun bulunan tadilat işlemleri de ekiplerimiz tarafından yapılarak teslimatlar sağlam bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Koltuk yıkama, perde temizliği, yerinde temizlik ve yorgan yıkama hizmetleriyle fark yaratan Derince halı yıkama hizmetleri sayesinde siz de sağlıklı bir konfora merhaba diyebilirsiniz