Buharlı Koltuk ve Yatak Yıkama

Buharlı Koltuk ve Yatak Yıkama | Evlerde en önemli eşyaların başında gelen yataklar ve koltuklar, günde en fazla temas kurulan eşyaların da başında gelir. Bu temaslar sonucunda vücudumuzda bulunan ter ve kir yataklara geçer. Aynı zamanda vücuttan dökülen saçlar ve ölü deriler de yatakların içinde alerjen bakteriler için uygun üreme ortamı oluşturur. Sağlıklı bir ev için yatak ve koltuk temizliğini sürekli ve en iyi şekilde yapılmalıdır. Özellikle geceleri kaşıntı sebebi ile uyuyamayan kişilerin yatak temizliğine ayrıca dikkat etmesi gerekir. Alerjen bakterilerin yanı sıra mantar ve uyuz gibi hastalıkları da düzenli temizlik ile yok edilebilir.

Buharlı Koltuk ve Yatak Yıkama

Kocaeli Buharlı Koltuk ve Yatak Yıkama suni deri, deri, dokuma kumaş ve kaplamalı kumaşlar dahil tüm koltuk çeşitlerini dokusuna zarar vermeden en iyi şekilde temizler. Bu hassasiyet ve yapılan temizliğin kalitesi sayesinde kullanıcı memnuniyetini ön planda tutar.

Koltuk ve yatak yıkama işlemi firmamız tarafından her çeşit yağ ve kir farketmeksizin en iyi şekilde gerçekleştirilir. Kalite konusunda en iyi hizmeti sunan firma Koltuk Yıkama Temizleme – Derince, Kocaeli bölgelerinde de hizmet verir.

Derinlemesine Temizlik Sağlayan Kocaeli Koltuk Yıkama

Titiz çalışma ilkesini benimseyen profesyonel çalışanlarımız A kalite bir hizmet sunar. Temizlik için randevu talebi oluşturduğunuz anda yıkama personellerimiz evinize gelerek koltuk ve yatakların cinsine göre yıkama türüne karar verirler. Yıkama işlemlerinde de kullanılan temizlik malzemeleri özellikle antibakteriyel, çabuk uçan ve keskin kokular bırakmayacak şekilde seçilir. Bu sayede evde istenmeyen kokuların ve cocuklar için alerjik bir durum olmasının önüne geçilir.

Buharın Gücü ile En Derin Lekeler Temizlenir

Buharlı koltuk ve yatak yıkama, kuru temizleme işlemi gibi görülse de bu işlem tam olarak kuru değildir. Bu işlemin asıl amacı yüksek sıcaklık derecelerine çıkarılan buharın yatağın ve koltuğun içine basınçlı bir şekilde püskürtmektir. Bu sayede tüm mantar ve bakterilerin ölmesi sağlanır. Kısaca Buharlı Koltuk Yıkama işlemi etkili bir dezenfeksiyon sağladığı için en fazla tercih edilen yöntemler arasında yer alır. Basınçlı şekilde püskürtülen buhar sıcaklıkları yatağın dokusuna göre değişir. 120 ile 170 derece arasından değişen bu sıcaklıklar yüksek basınç ile birleştiği zaman canlılığını devam ettiren bakterileri tamamen yok eder. Koltuk ve yataklarınız temizlendikten sonra en fazla %5 kadar bir nemlilik bulunur. Bu durum da koltuğun kumaş dokusuna bağlı kısa sürelerde kendiliğinden kurur.

Profesyonel Hizmet Veren Kocaeli Yatak Yıkama

Yataklarda kullanılan silikon ve bunun gibi destek malzemeleri, gözle görülebilen gözeneklerin haricinde göremediğiniz binlerce gözeneğe sahiptir. Oldukça sıkı bir dokuya sahip olan bu malzemeler içlerinde milyonlarca toz barındırır. Teknolojinin gelişmesi ile beraber yatak ve koltukların antibakteriyel olarak üretildiği görülür. Ancak ne kadar çalışma yapılmış da olsa bu yatak ve koltukların tamamen hijyenik kalması mümkün değildir. Bu nedenler profesyonel bir temizlik yapmak büyük önem taşır. Vitrin temizlik 15 yıllık tecrübesi ve profesyonel temizlik ekibi sayesinde ne iyi hizmeti verir. Evlere ve işyerleri farketmeksizin ihtiyaçlarınızı karşılayan firma, son teknoloji temizlik ürünleri kullanır. Yataklar, halılar ve koltuklar buharlı yıkama teknolojisi sayesinde en iyi şekilde temizlenir. Yapılan buharlı temizlik işlemleri en hızlı ve pratik şekilde yapılarak teslim edilir. Güvenilir ekibimiz sayesinde işyerlerinizi ve evlerinizi bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Ayrıca firmamız Kocaeli’nin birçok yerine hizmet vermektedir.

Her Bütçeye Uygun Buharlı Yatak ve Koltuk Yıkama

Leke çıkarma ve koltuk yıkama işlemlerinde yüksek garanti yüzdesine sahip Vitrin temizlik çay, kahve, yağ, boya gibi lekeleri buhar gücü kullanarak temizler. Üstün temizlik hizmetinin yanı sıra her bütçeye uygun geniş fiyat aralıkları sunarak kullanıcıların memnuniyetini kazanır. Site üzerinden ya da telefonla arayarak kolayca randevu alabilirsiniz. Temizliği yapılacak ürünü belirterek fiyat almanız da mümkündür. Yatak ve koltuklarınızı aynı gün içinde teslim alarak tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Koltuk ve yataklarınız temizletmek sağlığınız açısından önemli olduğu kadar uzun süre kullanım açısından da çok önemlidir. Koltuk ve yataklarınızı periyodik olarak temizlediğiniz zaman ömürlerini uzatabilir ve uzun yıllar ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Bu sayede yeni mobilya almaktan da kurtularak tasarruf edebilirsiniz. Siz de koltuklarınızı Vitrin temizliğin üstün buharlı koltuk yıkama hizmetini kullanarak farkı görebilirsiniz.