Bekirpaşa Koltuk Yıkama

Bekirpaşa Koltuk Yıkama hizmetleri ile koltuk, sandalye ve çeşitli oturma gruplarının hijyenlerini sağlamak mümkündür. Kocaeli ilinde faaliyet gösteren Yıkama ve Temizlik firmamız, kullanıcıların mobilya temizleme uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Bekirpaşa ilçemizde yer alan temizlik firması birçok mobilyayı hijyen kuralları dahilinde temizlemektedir.

Temizlik faaliyetlerimize yaklaşık 15 yılı aşan süredir devam etmekteyiz. Kullanıcıların gereksinimlerini karşılamayı kısa vadede pratik ve fonksiyonel çözümlemeler ile sağlamaktayız.

Bekirpaşa Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

  • Koltuk yıkama uygulamaları, ürünün modeline tipine göre çeşitlilik göstermektedir. Söz konusu koltuklar tekli olarak veya oturma grubu şeklinde temizlenebilmektedir. Bekirpaşa Koltuk Yıkama birçok koltuk yıkama opsiyonu ile kullanıcılara sunulmaktadır.
  • Çekyat yıkama hizmetleri ise koltukla eş değer özellik göstermektedir. Söz konusu mobilyanın materyali, cismi ve adedi temizlik uygulamalarını çeşitlendirmektedir. Açılır, kapanır özellik göstermelerinden dolayı çekyat modelleri çoğunlukla büyük ebatlarda yer almaktadır. Çekyatların alt kısmı, açılır kapanır haznesi düzenli bir şekilde temizlenebilmektedir. Oldukça sık kullanılan çekyatlarda yer alan leke problemleri, profesyonel ekibimiz tarafından kusursuz bir şekilde temizlenmektedir.
  • Temizlik firmamızın bir diğer hizmet alanı ise sandalye yıkama faaliyetleridir. Materyallerine göre sandalyelerin çeşitleri değişebilmektedir. Bekirpaşa Koltuk Yıkama sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde söz konusu sandalyelerin temizlik aşamaları gerçekleşmektedir. Uygulama sırasında özenli ve titiz bir şekilde faaliyet gösteren temizlik ekibimiz; mobilyalarınıza hiçbir şekilde zarar vermemektedir.

Bekirpaşa Koltuk ve Çekyat Yıkama

Mobilyaların temizlikleri yıkama, kurutma, yerleştirme ve teslim etme aşamaları ile faaliyet göstermektedir. Yaklaşık olarak 6 ile 8 saat arasında tamamlanan temizlik uygulamaları kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Bireyin zamandan tasarruf etmesini sağlayan mobilya temizleme faaliyetlerimiz kullanıcı gereksinimleri doğrultusunda oluşmaktadır. Aynı zamanda güncellenen ve gelişen temizlik teknolojilerimiz, kullanıcılara hizmet vermek için çeşitlenmektedir.

Bekirpaşa Koltuk Yıkama sayesinde en zorlu lekelerden bile kurtulmak mümkündür. Özellikle oje, çay ve benzeri zorlu lekeler hızlı bir şekilde mobilyaya nüfuz etmekte ve uzun süre durması dahilinde çıkması oldukça zorlaşmaktadır. Ancak oluşan lekeleri, döküldüğü anda su ile temizlemek, genel temizlik aşamalarında mobilyadan hızlı bir şekilde çıkmasını kolaylaştırmaktadır. Bu gibi etmenler ise yıkama aşamalarını oldukça etkilemektedir.

Özellikle lekelerin cinsine göre temizlik uygulamalarında çeşitli fiyat opsiyonu sunmaktadır. Bununla beraber temizlik faaliyetlerinde farklı hijyen malzemeleri kullanılmaktadır. Ürünlerin içeriğinde yer alan materyale ve adedine göre temizlik faaliyetleri çeşitlenmektedir. Bekirpaşa Koltuk Yıkama olarak, hızlı ve pratik ekipmanlarımız ile temizlik hizmetlerinizi yerine getirmekteyiz. Üstelik hangi ekipmanın tercih edileceği ürünün içeriğinde yer alan materyal grubuna göre değişiklik teşkil etmektedir. Söz konusu mobilyaya zarar vermemesi için farklı temizleme makineleri bulunmaktadır. Bundan dolayı ürünün materyali, deri, kadife, ahşap, kumaş ve benzeri malzemelerden meydana gelmektedir. Örnek vermek gerekirse ahşap mobilyaların ham malzemesinin zarar görmemesi için çeşitli önlemler alınması gerekmektedir. Üstelik mobilyanın aşınmasının; çeşitli deterjanlardan olumsuz etkenler oluşmasının önüne geçebilmek için özel olarak tasarlanan makineler yer almaktadır. Bu sayede kullanıcılar ürünlerinin temizliğini gönül rahatlığı ile sağlayabilmektedir.