Başiskele Halı Yıkama

Başiskele halı yıkama şirketi olarak verdiğimiz hizmetleri müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunarız. Konusunda profesyonel ekipler ile sunduğumuz hizmetlerimiz, köpüklü yıkama teknolojileri ile sunulmaktadır. Modern sistemlerimiz sayesinde halılarda oluşan lekeler sorunsuz bir şekilde yok edilir. Verdiğimiz ücretsiz servisler sayesinde kapınızdan alınan halılar; yine aynı şekilde evinize kadar teslim edilerek yerine serilir. Toz alma makinelerinden geçirilen halılar kum, toz ve saç teli gibi istenmeyen maddelerden arındırılır ve temizliğe hazır hale getirilir. Toz arındırma aşamasında geçmeden temizlenen halılarda hiçbir zaman istenen verim alınamamaktadır.

Başiskele Halı Yıkama

%100 bitkisel temizleme ürünleri kullanılarak yıkanan halılar; çift yönlü fırçalar eşliğinde hem önden hem de arkadan temizlenmektedir. Lekeler için uyguladığımız özel yöntemler sayesinde tertemiz olan halılar daha sonra durulanarak vakumlanır. Başiskele halı yıkama olarak verdiğimiz hizmetlerimiz müşteri taleplerine göre değerlendirmeye alınır. Halının cinsine uygun olarak tamamlanan temizleme işleminden sonra kurutma aşamasına geçilmektedir. Uygun devirde sıkılan halıların ilk aşamada sudan kurtulması sağlanır. Kısa zamanda kuruması sağlanan halıların dokumalarının zarar görmesi engellenir. Kurutma aşaması öncesinde yeteri derecede havalandırılan halılar uygun ölçüde ısı ile kurutulmaya alınır. İşlemler sonunda halının üzerinde birikmiş olan tüylerin alınması ile kalite kontrol sürecine geçilir. Pırıl pırıl temizlenen halılar uygun şekilde paketlenerek teslimata hazır hale getirilir. Şirketimiz özel halılar içinde garantili temizlik hizmetleri vermektedir.

Özellikle müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışan Başiskele halı yıkama, temizleme konusunda yeterli deneyime sahiptir. Bununla beraber, gelişen teknolojileri yakından takip ederek yerinde yıkama seçeneği ile de karşınıza çıkmaktadır. Özellikle duvardan duvara halı kaplı ev, otel ve iş yerlerinde; yerinde temizleme hizmeti verilerek müşterilerin talepleri de en ideal seviyede karşılanabilmektedir. Aynı zamanda köpüklü yıkama makinelerimiz taşınabilir cinsten olup gerekli görülen adreslere getirilmekte; derinlemesine temizlik ve leke çıkarma işlemleri uygulanmaktadır. Yıkanan halılarınız ilk günkü kadar parlak görünecek ve kullanım süreleri de uzayacaktır. Yerinde yıkama işlemlerimiz ile alanların temizliği 5 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Temizlik aşamasında deforme olmuş halıların saçak tamirleri de yapılmakta; gerekli bölgelere overlok uygulaması tercih edilmektedir. Eskimiş görünümünden kurtulan halınız tertemiz görünecek ve sağlıklı bir ortamda yaşamanızı sağlayacaktır