Başiskele Cami Halısı Yıkama

Başiskele Cami halısı yıkama olarak verdiğimiz kaliteli hizmetler ile müşterilerimizin ayağına temizliği götürürüz. Duvardan duvara halı kaplı cami, ofis veya otel gibi mekânların temizliği yıkama ve vakumlamanın aynı anda yapıldığı özel sistemler ile gerçekleştirilmektedir. Halının altına su geçirmeyen sistem kısa zaman içerisinde kurumaktadır. Özellikle kalabalık ziyaretçiye açık olan camilerin içine ayakkabı ile girilmese bile; alanın sürekli olarak temiz tutulması dini açıdan da gerekliliktir. Halıların kuruması 4 saat kadar kısa bir süre içerisinde tamamlandığı için yatsı namazından sonra yapılacak temizlik sabah ezanına kadar kullanılabilir hale gelecektir.

Anında vakumlama sistemimiz ile yaptığımız temizliklerde bol su kullanarak kaliteli bir sonuca kısa sürede ulaşırız. Bunun yanında konusunda deneyimli ekiplerimizin kullandıkları orijinal malzemeler eşliğinde tamamlanan yerinde temizlik hizmetlerimiz; yoğun kullanım sonucu keçeleşen halının kabarık ve yumuşak olmasını da sağlamaktadır.

Başiskele Cami Halısı Yıkama

Başiskele Cami halısı yıkama olarak verdiğimiz hizmetlerimizden yararlanarak eskiyen halıların yeni bir görünüm kazanması sağlanabilir. Ayrıca vakum sistemimiz ile halı yıkanırken içine verilen su maksimum seviyede dışarı atılır. Bu özellik ile halılar nemli kalmaz ve koku oluşumu da önlenmiş olur. Özellikle camilerde kullanılan yün halıların sistemlerimiz sayesinde çekme yapmadan uzun süre kullanılması da mümkündür. Yapılan derinlemesine temizlik sayesinde işlemlerimiz sonucunda %100 müşteri memnuniyeti hedeflerimizde tutmuş olur. Yerinde sunduğumuz hizmetler içinde koltuk, stor perde, sandalye ve yatak temizlikleri de yer almaktadır.

Yüzeyde oluşan kirlerin en ideal olarak temizlendiği Başiskele Cami halısı yıkama hizmetlerimizden yararlanmak için ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerimiz için uygun olan saatler bizim çalışmamız için de uygun olacaktır. Halı üstünde yer eden kir ve lekelerin cinsine göre uyguladığımız malzemelerimiz ile kalıcı ve inatçı lekelerden bile kurtulmak oldukça kolaydır. Mekânınızda bulunan eşyaların yerinde temizlik hizmetlerinden yararlanılarak; istenen temizliğe kavuşması zaman açısından sizi rahatlatacak bir hizmettir. Yoğun olarak kullanılan halıların yüksek ısıda temizlenmesi son derece önemlidir. Düzenli olarak süpürülen halıların mevsim geçişlerinde de yıkanması kullanım sürelerinin uzamasını sağlayacaktır. Ayrıca temizlik esnasında halının altından geçmekte olan tesisata herhangi bir zarar gelmez.