Alikahya Yatak Yıkama | Evde yataklarınızı düzenli olarak yıkıyorsunuz. Elinizde herhangi bir cihaz olmadığından dolayı, yatak yıkama size zor geliyor ve tüm gününüzü alıyor. Alikahya yatak yıkama olarak sizlere yatak yıkama makinesi önerisinde bulunarak, üzerinizdeki yükü bir nebze almak istiyoruz.

Aşağıda sizlere tanıtacağımız makinelerle işiniz oldukça kolaylaşacak ve yatak yıkama eziyet olmaktan çıkacak.

Alikahya yatak yıkama

Yatak yıkama süpürgesi

 

Alikahya Yatak Yıkama: Yatak Yıkama Makineleri

Yatak örtülerinizi zaten çamaşır makinesinde yıkıyorsunuz. Yani yatak örtülerini yıkamak, yatak temizliğindeki en basit işlerden bir tanesi.

Peki ya ortopedik yataklarınızın yüzeyleri?

Onları makineyle temizlemek hem daha kolay, hem de elde temizlik yapmaktan daha iyi sonuçlar verebilir.

Buharlı temizleme makinelerini kullandığınızda, yatak yıkama daha hızlı ve kolay hale gelir.

İyi de hangi makineyi seçeceksiniz?

Alikahya yatak yıkama

Buharlı yatak yıkama

Her cihazın iyi var öyle değil mi? Yatak yıkama makinelerinde de en yüksek performansı alabileceğiniz makine seçimini yapabilecek misiniz?

Bu konuda sizlere Alikahya yatak yıkama firması olarak yardımcı olalım.

Black & Decker Spillbuster

Aslında bu makine bir yüzey temizleyici. Yani koltuk, halı ve yatak yüzeylerini temizlemek için tasarlanmış. Kullanımı ve manevra yapması oldukça kolay. Ayrıca şık bir tasarıma sahip.

Vakumlama, fırçalama, püskürtme gibi işlemleri yapabilmenize olanak sağlıyor. Güçlü bir emişe sahip ve kablosuz olması ise oldukça iyi bir özelliktir. 1 adet Lityum İon pille çalışıyor. Yani şarj edilebilir özelliklere sahiptir. Su haznesini temizlemek ise oldukça kolay. Yalnızca bulaşık makinesine atmanız yeterlidir.

Alikahya yatak yıkama

Black & Decker Spillbuster

Raycop Hepa Filtreli ve Vakumlu Yatak Temizleme Makinesi

Bu makinenin en güzel tarafı, Hepa filtrelere sahip olmasıdır. Yani havadaki 0,3 mikron kalınlığındaki partikülleri etkili bir şekilde yok ediyor. Yatak yüzeyindeki partiküllere neler yapar bir düşünün!

Cihazın en iyi özelliklerinden bir tanesi de UV Dezenfektanına sahip olmasıdır. Cihazın yaydığı UV ışınları; bakteri, mayt ve mikropları %99 oranında yok ediyor. Cihazda bulunan titreşimli pedler, dakikada 3.300 kez titreşiyor. Yani yatak yüzeyindeki tüm tozları yüzeyden sökerek haznesine hapsediyor. Yüksek emiş gücü sayesinde tozlar etrafa uçuşmadan, vakumlu ağız tarafından yakalanıyor.

Kısa sürede şarj edilmesi de harika özelliklerinden bir tanesidir. Böylece kabloya gerek kalmadan yataklarınızı zahmetsizce temizleyebilirsiniz.

Alikahya yatak yıkama

Raycop Hepa Filtreli ve Vakumlu Yatak Temizleme Makinesi

Bissell Spot Clean

1 litre tank kapasitesine sahip olan bu harika cihaz, müthiş özellikleriyle yatak yıkamaya daha zevkli hale getirecektir. Heatwave teknolojisi sayesinde, haznedeki suyu sabit sıcaklıklarda tutabiliyor.

Bu cihazla halılarınızı, parke ve fayans gibi sert yüzeyleri ve en önemlisi yatak yüzeylerinizi kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Fırçası, vakum başlığı ve süpürme başlığı ile çok amaçlı kullanabilirsiniz. Birden fazla aparatı ile çok amaçlı temizlik yapabilmenizi sağlar.

Su haznesini çıkarmak ve temizlemek oldukça kolaydır. Hazneyi çıkarın, ılık su ile içini temizleyin ve hepsi bu kadar!

Kolayca taşınabilir özelliğe sahiptir. Bu özelliği sayesinde evinizin her yerinde yorulmadan temizlik yapabilirsiniz. Yatak yüzeyindeki tüm lekeleri yumuşatır ve kolayca çıkarabilmenizi sağlar. Haznesindeki suyu kısa sürede yüksek sıcaklıklara çıkarabilir.

Bissell Spot Clean

Yüksek ısılarda buhar üreterek, daha kolay temizlik yapabilmenizi sağlar.

Bu cihazın fiyatı hakkında bilgi almak için, https://www.amazon.com/dp/B07Q2MKX5C/?tag=cb-240357-20 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Yukarıda sizler için sıraladığımız makineleri bir sefer almanız yeterlidir. Düzenli olarak yataklarınızı bu makinelerle uzun süreler temizleyebilirsiniz. Yine de derinlemesine ve hijyenik bir temizlik için periyodik aralıklarla profesyonel temizlik hizmeti almalısınız.

Kocaeli koltuk yıkama firması olarak, yataklarınızı endüstriyel tasarıma sahip özel cihazlarla yıkıyoruz. Ayrıca bitkisel bazlı özel deterjanlar ve solüsyonlar kullanıyoruz.