Ali Kahya Koltuk Yıkama

Ali Kahya Koltuk Yıkama; Koltuk, çekyat, sandalye, halı günlük yaşantımızda sürekli kullandığımız eşyalarımızdır. Bu eşyalar kir, bakteri, toz ve leke gibi durumlara maruz kalmaktadır. Bu durumlar kişinin başına geldiği zaman temizliği kendisi yapmakta; bazen de lekeyi daha kalıcı hale getirerek işi zorlaştırmaktadır.  Bundan dolayı unutulmamalıdır ki, evde yapılan işlemler yalnızca yüzeysel temizliğe karşılık gelmektedir. Özellikle derinlemesine temizlik için profesyonel bir firma ile çalışmak gereklidir. Ali Kahya Koltuk Yıkama olarak ürünlerin derin ve etkili temizliğini yaparak; müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmamızın ve eşyaları kısa süre içerisinde yeniden kullanıma sunmamızın temel kaynağıysa profesyonel hizmettir.

Hizmet Verilen Yıkama Alanları

Koltuk Yıkama

  1. Koltuk Yıkama: Koltuk en çok vakit geçirdiğimiz yerlerdendir. Bunun sonucu olarak kir ve leke gibi durumların koltuklarda sıkça meydana geldiğini söylemek mümkündür. Öncelikle kişi tarafından koltuğa yapılan temizlik yüzeysel bir temizlik olacaktır. Islak bir bezle koltuk silmek sadece tozu gidermeye yarayan bir işlemdir. Bundan dolayı leke ve kir gibi zor durumlardaysa Ali Kahya Koltuk Yıkama olarak bizlerle iletişime geçmenizde; hayalini kurduğunuz temizliği elde etmenizde fayda vardır. Unutulmamalıdır ki, hiçbir leke profesyonel dokunuşlara karşı koyacak kadar inatçı değildir.

Sandalye Yıkama

  1. Sandalye Yıkama: Genel olarak her evde masa ve sandalye bulunmaktadır. Sandalyeler sadece yemek yerken kullanılan eşyalar değildir. Koltuklar kadar kir tutan yerlerdir. Hatta sandalyelerde oluşan kir, toz, leke gibi durumlarda sandalyelerin temizliği kolay gibi görünse de; ne yazık ki zaman, su ve giden enerjiye bakacak olursak söz konusu işlemin evde yapılması sağlıklı değildir. Bu nedenle yapılan temizlik durumunda dahil, çok büyük ihtimalle kişi istediği sonucu alamayacaktır. Ali Kahya Koltuk Yıkama olarak sandalye yıkama işlemlerimiz etkin bir şekilde devam etmektedir. Bu nedenle vermiş olduğumuz hizmet ile sandalyeleriniz; lekelerden ve bakterilerden arınmış şekilde, ekiplerimiz tarafından hizmetinize yeniden sunulacaklardır.

Çekyat yıkama

  1. Çekyat yıkama: Pek çok insan, çekyat alırken rahatlığından ziyade kolay silinebilir ve temizlenebilir olmasına öncelik vermektedir. Özellikle de çocuklu evlerde bu çok daha dikkat edilen konulardan biridir. Bu da söz konusu eşyaların kolay kirlenebilir olmasının en temel nedenidir. Bu kir, leke, toz gibi durumları evde temizlemek oldukça zordur. Bu nedenle, temizlerken eşyanın boyutuna bakarak su ve enerji kaybı da iki katına çıkacaktır. Ali Kahya Koltuk Yıkama olarak çekyat yıkama işlerini Karcher marka son teknoloji makine ile sizlere sunmaktayız. Derinleme temizlik sayesinde bakterilerden arınmış çekyatta oturmanızı mümkün kılan firmamız; aynı zamanda sizlere hem zamandan tasarruf etme imkânı, hem de temizlik konusunda iç rahatlığı imkânı sunulmaktadır.

Hizmet Fiyatlarını Belirleyen Etkenler

Özellikle her hizmetin fiyat aralığı değişmektedir. Özellikle yıkanacak ürünün lekesinin cinsi, ürünün kumaş özelliği; üründe varsa minder gibi özelliklere bakılarak fiyatlarda değişme yaşanmaktadır. Bu nedenle Ali Kahya Koltuk Yıkama olarak 15 yıldır sunduğumuz hizmetimizde; fiyatların değişken olmasının en temel nedeni de, sunduğumuz hizmetin kalitesidir.

Pandemi süreci kapsamında firmamızda bulunan ekiplerimiz 15 gün arayla Kovid-19 testi yaptırmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kocaeli Vitrin Temizlik sosyal medya hesabı üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.